Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Turkish side Beşiktaş Jimnastik Kulübü have officially requested for the services of Black Satellites midfielder Seidu Salifu from Wa All Stars, footy-Ghana.com can exclusively reveal.

In a letter sighted by your authoritative newspaper dated July 16, 2013 (originally written in Turkish), the Istanbul-based club which placed 3rd in the 2012/13 Super Lig

"We want your player Seidu Salifu, number 8 for Ghana at FIFA U-20 World Cup. We hope you receive our request," the request letter as translated stated.

Salifu who is also effective at right back featured in 5 of Ghana six games at the just ended U-20 World Cup in Turkey; helping the side to clinch bronze.

Meanwhile, wide reports in the Turkish media suggest Beşiktaş are also keen on Ghana U-20 striker Ebenezer Assifuah who won the golden boot award with 6 goals at the 2013 championship. Footy-Ghana.com is however yet to confirm this interest from the Turkish club or Liberty.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

ıns ya.bır cok yerde cıkıyor boyle haberler.bu tarz gencler almak lazım.madem avrupa da yok.yıldız yaratalım
www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

Bizim Nijerya'daydı sanırım futbol okulumuz vardı bir çok genç alacaktık oradan. Ne oldu o iş ? :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Birileri muhtemelen Besiktas'in uzerinden zengin oldu yine -(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

1-2 transferimiz daha önümüzdeki günlerde açıklanacak. (Fikret Orman-Ntvspor)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

El Colgado

Biri serdar zaten borsaya bildirdik digeri bence de tolgadir. Ama 1-2 dedigine gore ikinciyi goremeyebiliriz de. :))

NoPasaran

"İKİ TRANSFER DAHA YAPMA DURUMUNDAYIZ"
Siyah-beyazlı kulübün başkanı, futbol takımı için iki transfer daha yapmak durumunda olduklarını dile getirdi.
Henüz hazırlık aşamasında olduklarını ve takımı değerlendirmenin yanlış olacağını vurgulayan Orman, "Şu ana kadar takıma katılmış beş yeni transfer var. İki transfer daha yapma durumundayız. Görüşmeler yaptıklarımız var. Takımı yeni sezona hazır hale getirmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.
Orman, kalbinde problem olduğu şüphesiyle henüz sözleşme imzalanmayan Michael Eneramo ile ilgili de"Bugün aldığım raporlara göre bir sıkıntısı yok. Sadece sol veya sağ dizinde ufak bir menisküs yırtığı olduğu bilgisi bulunuyor. O yırtık için de belki yarın ameliyat olup, bir veya iki hafta içinde çalışmalara başlayabileceğini duydum. Ama kalbiyle ilgili bir problemi yok. Oynayabilir yönünde raporları olduğunu biliyorum" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

sakatsa almayacaksın.
ne bu ısrar neler dönüyor anlamıyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

her yerde farklı yorumlama 2 transfer yapıp kapatıcaz mı bır ıkı gune 2 transfer yapıp sonra devamı ıcın calısacak mıyız
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Alıntı yapılan: eRe - Temmuz 18, 2013, 22:32:33
her yerde farklı yorumlama 2 transfer yapıp kapatıcaz mı bır ıkı gune 2 transfer yapıp sonra devamı ıcın calısacak mıyız

Ntv yani son yazdığım en doğrusu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net