Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Yaya Toure Or Veli Kavlak ?

Şaka bir yana cidden Veli'nin gitmesini istemem. Veli yerine Uğur+Akgün falan bir şey yapsak daha güzel olur.

El Maestro

Bu arada 3 milyon euro degil 2milyon euro yazılıyor ..

Bence gayet iyi .. Veli kimdir,necidir ? Ne yapmışki şu zamana kadar ? Çalışkanlığına kimse laf edemez ama kesinlikle büyütülecek bir oyuncu değil .

Gerçi daha çok su yürür bu transferde sürekli başka bir haber çıkıyor, ama artık umarım bitmiştir .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Şimdi de Veli yerine Holosko olabilir diye haber gördüm.

Holosko+bir miktar para ;D

eRe

Türk statüsünde orta karar bir orta saha Veli. Ve İnan orta karar Türk statüsünde orta sahamız pek yok
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

Ben veli'yi de necip'i de beğenmiyorum. Ama veli daha faydalı olur necip'i yollayalım.

IL Capitano

Necipi begeniyorum, gelisiyor , Bilic hocayla dahada iyi olacak. Ayrica takimimizda bir iki adam alt yapi terbiyesi almis, Besiktas ruhuyla buyumus olmasi lazim.

Veliyi begenmiyorun, cok kosuyor filan ama tehlikeli bölgede, asiri kontrolsuz hareketlerinden dolayi basimiza cok is aciyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Birileri gelip birileri gitmesi lazim

Olumlu bir transfer olur böyle biterse

Veliyi bende cok tutmuyor um

Samsung Galaxy s4 cihazindan Tapatalk 2 ile atıldı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yılan hiakyesine döndü..

Valla eski sezer çok üst düzey oyuncu idi..

Fenerde şans bulamadı ama yetenek ölmez..

Ben inanyorum bu çocuğa..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Duván Zapata'yı izlemiş biri var mı? Estudiantes'de oynuyormuş. Kolombiyalı, 91'li. Adebayor olmazsa onu almak istiyormuşuz. Tanıyan, bilen bir şeyler yazarsa güzel olur.

El Maestro

Beşiktaş'ta son hedef ENERAMO !

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Sivasspor ile sözleşmesi biten forvet oyuncusu Michael Eneramo ile temasa geçti.

28 yaşındaki Nijeryalı oyuncu için menajeri ile görüşen Siyah Beyazlı kulüp, teknik direktör Bilic'in Eneramo hakkında olumlu raporu sonrası transferi bitirmek için pazarlıklara başladı.

BILIC'İN KADROSU 25 OYUNCUDAN OLUŞACAK

Teknik direktör Bilic yönetimindeki antrenmana tedavileri süren Uğur Boral, İsmail Köybaşı ve Hasan Türk katılmadı. Necip ise koşu yapmakla yetindi. Kondisyon hareketleri ile başlayan antrenman, pas çalışmaları ile devam etti. Hırvat teknik yarım saat süren bu çalışmaların ardından as takım olarak nitelendirilecek futbolcular ile diğer oyunculara ayrı program uyguladı. Takımda kalıp kalmaması konusunda karar vermek istediği futbolcularla özel olarak ilgilenen Bilic, yaptırdığı taktik antrenman ile kadrosuna dahil edeceği isimlere karar vermeye çalışıyor. Hırvat teknik adamın Franco, Ömer ve Sezer'in katılımı ile 34 futbolcuya ulaşacak kadroyu 25'e düşürmeyi planlıyor. Bilic'in yönetim kuruluna verdiği raporda yeni sezonda 3'ü kaleci olmak üzere 25 oyuncunun yer aldığı bir kadro kurmak istediği, bununla ilgili kararını da kampın ilk etabı sonunda vereceği belirtildi.

DHA
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

NoPasaran

Hic istemiyorum

Psikolojik olarak sacma sapan bir transfer olur

Samsung Galaxy s4 cihazindan Tapatalk 2 ile atıldı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

piskolojik olarak sivasdan gelmesini kastediyorsan;
Antalyanin yedegini alan sivasin en iyisinide alabilir
fiyat uygun olursa tabii
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin