Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Serbest kalan İbrahim Yattara'nın Trabzonspor'a dönme isteği kabul görmedi. Beşiktaş devreye girdi, iki senelik anlaşma önerildi.

Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta İbrahim Yattara sesleri yükselmeye başladı. Takımdaki yıldız oyuncuları yüksek bonservis bedelleriyle satarak gelir elde etmek isteyen siyah-beyazlılar, bonservisi elinde olan futbolcuların peşine düştü. Hem Türkiye hem de Avrupa'da isim yapmış önemli isimlerle temasa geçen Beşiktaş yönetiminin yeni hedefinin, uzun yıllar Trabzonspor formasını giymiş Yattara olduğu ifade edildi. Gineli yıldız geçen sezonun sonlarında Suudi Arabistan'ın Al Shabab takımına transfer oldu.

BEKLENENİ VEREMEDİ

Ancak burada bekleneni veremeyen Gineli oyuncu, Al Shabab ile olan sözleşmesini feshetti. Yattara, bu gelişmenin ardından "Trabzonspor'a koşarak gelirim" mesajı gönderdi. Ancak bordomavili yetkililerden geri dönüş alamadığı için rotasını bir dönem kendisiyle ilgilenen Beşiktaş'a çevirdi. Aracılar vasıtasıyla siyah-beyazlılarla temasa geçen yıldız oyuncunun, "Bonservisim elimde, Türkiye'yi de iyi tanıyorum, faydalı olacağıma eminim" diyerek yeni sezonda Beşiktaş forması giymek istediğini dile getirdi.

SON KARAR HAVUTÇU'NUN

Bunun üzerine harekete geçen siyah-beyazlı yetkililerin de aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinin ardından bu transfere sıcak baktıkları belirtildi. Son kararı Tayfur Havutçu verecek. Gineli oyuncunun futbolunu beğendiğini dile getiren genç hocanın, 32 yaşındaki Yattara'nın durumuna, takımda gidecekkalacak oyuncuların netleşmesinden sonra karar vereceği öğrenildi. Havutçu'dan onay çıkarsa Yattara ile iki yıllık anlaşma yapılacak.

Haber Kaynağı: Fotomaç
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Yeşil ışık yaktı

Bir dönemdir ismi Beşiktaş ile anılan genç file bekçisi Sinan Bolat'ın Beşiktaş'a transferine sıcak baktığı belirtildi.

Yeni sezonda kaleye takviye yapmayı planlayan Beşiktaş, Sinan Bolat'ı renklerine bağlamak için çalışmalarını hızlandırdı.

Teknik ekip, yabancı kontenjanını kaleciden yana kullanmaya sıcak bakmazken, Belçika'da futbol yaşantısını sürdüren gurbetçi futbolcunun da Kartal'a yeşil ışık yaktığı kaydedildi.

Bu arada menacerler aracılığıyla PSV'nin İsveçli kalecisi Andreas Isaksson'un Siyah-Beyazlılar'a önerildiği ortaya çıktı. Beşiktaş cephesinin sezonun bitmesiyle birlikte son kararını vereceği öğrenildi.

Fanatik
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Guti ORÇ.

Bobo bjk yonetıcılerıne ve menajer tuncay yanık'a telefonla su mesajı gonderdı 'Benı Besıktas'a gerı alın.Cok ozledım.Para onemlı degıl'

atakan kurt

ERHUN

keskinli

bu sene kesinlikle ses getirecek transfer olmayacak
altyapidan ve baska takimlarin altyapilarindan oyuncularla birlikte simdiki kadrodan kalacak oyuncularla bi takim kurulucak
bobo gercekten parayi problem etmeden gelecekse basimizin üzerinde yeri var

El Maestro

Bu Atakan Kurt her kimse bence yalancı biri her yazdığı haber veya dedikodu hep fos çıkıyor ..

Diyelim ki Bobo transferi gerçeği yansıtıyor ben hiç sevinmem hızlı forvet vs .. diyoruz şimdi tekrar Bobo dersek bu yanlış olur ..

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 17, 2012, 21:32:00
Bu Atakan Kurt her kimse bence yalancı biri her yazdığı haber veya dedikodu hep fos çıkıyor ..

Diyelim ki Bobo transferi gerçeği yansıtıyor ben hiç sevinmem hızlı forvet vs .. diyoruz şimdi tekrar Bobo dersek bu yanlış olur ..

Lig Tv Beşiktaş muhabiri..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 17, 2012, 21:32:00

mustafa ile birlikte iyi bi ikili olamazlarmi?

ERHUN

Almeida, Edu falan tahammül edeceğime Beşiktaş'ın çocuğu olarak gördüğüm Bobô'ya iyisiyle kötüsüyle katlanırım.

Holosko'ya çok laf etmek istemiyorum. Manisa'dan gelişi falan dün gibi aklımda. Bu kadar düşmesinde oyun sistemimizin, teknik direktörlerimizin payıda büyük. Aldığı para çok fazla diyeceğim tek şey o.

El Maestro

Bobo bence iyi bir forvet değil ..

20 metre top zor sürüyor sanırım hatırlamıyoruz .. Adam gibi forvet şart artık, ağır forvetlerden çok çektik zaten senelerdir hiç gereği yok ..

El Colgado

Burak Yılmaz'ın serbest kalma ücreti 5m €. Ara sıra sağda solda yazılıyor.
Geri gelmesini isteyen arkadaşlarımız var mı? Yararlı olur mu sizce?
Ben zararlı olacağını düşünüyorum; çünkü bu sezonki performansı biz de yakalayamayacak ve stresten oynayamayacak. Ts'de bütün takımın Burak'a oynadığını da unutmamak gerek.

ERHUN

IL Capitano

verdigimiz parayi begenmeyip , bir yil sonra para önemli degil diyen bobo kalsin kaldigi bir yerde bir zahmet.

Burak yilmazi isterim. geldigi sezon ilk 4 macta 4 gol atmisti, tabii ustunede Istanbulu kaldiramamisti. Simdi hem daha olgun vede tecrubeli, neden olmasin?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Kendimce "neden olmasın?" ı cevaplayayım. Burak'ın iş yapacağı taktiği Beşiktaş gibi Fenerbahçe gibi ülkenin önde gelen kulüpleri uygulamaz. Oldu da uyguladı diyelim, o taktiğin Avrupa'da iş yapma olasılığı bence yok. Tam Anadolu futbolcusu Burak.