Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

diego costa'yı istemem bende.huntelaar da çok iyi forvet değil bence.ah şu forlan gelse de dertler bitse.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 08, 2011, 21:27:38
podolski istanbul gecelerine takilir anca. Kalsin !

Niye yahu

Bam bam vurur

Hem Maçlarda hem Gecelerde  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Gecen sene ismi gecti istemeyenler cogunluktaydi...
Ben oyle hatirliyorum.

Podolskinin 3-0 hareketinden sonra iyice sogudum , zaten Nuri cevabini vermisti :-)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Adam milli topçu, 3 te yapar 5 te..

Atarsın 2. maç olur biter..

Sonra sen yaparsın..

Ancak ben yinede Forlan bizim ilacımız demeye devam ediyorum..

Bekliyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 08, 2011, 23:09:00
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 08, 2011, 21:27:38
podolski istanbul gecelerine takilir anca. Kalsin !

Niye yahu

Bam bam vurur

Hem Maçlarda hem Gecelerde  ;D
şu adamın benzetmeleri beni gülmekten komaya sokucak ya :ahaha
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Eskiden olsa Podolski iyidir bende derdim. Gerçi kesin konuşamam bu sene Bundesliga'yı takip etmeme rağmen Köln maçı izlemedim, Köln'de nasıl oynuyor bilmiyorum ama milli maçlarda eski Podolski'yi göremiyorum.

ERHUN

-GUTİ BİZE HİGUAİN'İ GETİR-

Kaptan Guti, İspanya'dan Beşiktaş Yönetimi'ne inanılmaz bir ismi önerdi: Real Madrid Gonzalo Higuain'i gönderiyor. Kiralık olarak transfer edersek, büyük bir iş başarırız... Yönetim de Guti'ye tam yetki verdi.

Golcü arayışı içerisindeki Beşiktaş'a, kaptanı Guti Hernandez ülkesinden haber gönderdi. İbiza'da tatilde
bulunan Guti, yıllarca formasını giydiği Real Madrid'in Arjantinli yıldızı Gonzalo Higuain'le yollarını ayırdığını
bildirdi. Tecrübeli futbolcunun, "Jose Mourinho yeni sezonda Higuain'i kadrosunda düşünmüyor. Benim kulüple ilişkilerim çok iyi. Bu konuda aracı olup, Higuain'i Beşiktaş'a kazandırabiliriz. Ayrıca Real Madrid kiralık olarak da bu futbolcuyu verebilir. Biz Higuain'in yıllık maliyetini karşıladığımız sürece sorun olacağını sanmıyorum" dedi. Bu durum, Beşiktaş Yönetimi'nde de büyük heyecan yarattı.

Yarım sezonda 14 gol attı
Geçen sezon ciddi bir sakatlık geçiren ve takımını uzun bir süre yalnız bırakan Higuain, Real Madrid'in Barcelona'nın arkasında kalmasını engelleyememişti. Toplam 25 maçta görev yapan Arjantinli futbolcu,
rakip fileleri 14 kez havalandırmıştı.

Quaresma'dan az kazanıyor!
Guti Hernandez'in "Transferi için şansımızı deneyelim" dediği Gonzalo Higuain'in kulübüyle 5 senelik sözleşmesi bulunuyor. Ancak Jose Mourinho'nun, Higuain'le gelecek sezon çalışmak istemediği ve transfer listesine koyduğu da biliniyor. Real Madrid'den (vergiler düşüldüğünde) senelik 2.2 milyon Euro kazanan Higuain'i, Juventus da istiyor. Beşiktaş'ta ise en çok kazanan futbolcu senelik 3.7 milyon Euro'yla Ricardo Quaresma...

Abisi de gelmişti
Beşiktaş, 2007-2008 sezonunda Gonzalo Higuain'in ağabeyi Federico'yu renklerine bağlamıştı. Büyük
umutlarla transfer edilen Tangocu'nun gelişi heyecan yaratmıştı. Ancak Higuain beklentileri karşılayamamış ve hayal kırıklığı yaratmıştı. Hatta bu transfer nedeniyle, o dönemin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da ağır eleştiriye uğramıştı.
Haber Kaynağı: Fanatik

---------------------

-KARTAL'DA ROTA BENDTNER-

Klose'den vazgeçen Beşiktaş, Arsenal'in golcüsüne yöneldi. Adalı, "G.Saray'ın talip olduğu oyuncuya teklif vermemiz doğru değil" dedi.

BEŞİKTAŞ Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, Miroslav Klose'nin menajeri Schutt'tan olumlu yanıt almalarına rağmen, rotayı Arsenal'in golcüsü Nicklas Bendtner'e çevirdi.
İleride Almeida'nın yanında oynatılması düşünülen forvet konusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Adalı, "Teknik direktörümüz Klose konusunda ısrarcıydı. Fiyat konusunda da teklifimize sıcak baktığını ifade etti" dedi.
Buna karşılık Klose konusunda G.Saray'ın aracı olduğunu duyduklarını belirten Serdal Adalı şöyle konuştu: "Sarı kırmızılı kulüple görüşmelerimiz sürüyor. Ancak biz tercihimizi Bendtner'den tarafa kullanacağız. Miroslav Klose'nin menajeri bize teklif verdi. Bizim Galatasaray'ın talip olduğu oyuncuya teklif vermemiz doğru değil. Bu nedenle fair-play çerçevesi içinde hareket ediyoruz. Beşiktaş için alternatif golcü çok."
Haber Kaynağı: Hürriyet

-----------------------

-FORLAN'A VERİLEN SÜRE DOLUYOR-

Beşiktaş'ın bir ayı aşkın süredir peşinde olduğu Diego Forlan'ın transferi, yarın sonuçlanacak. Teknik direktör Tayfur Havutçu'nun listesinin ilk sırasında yer alan Uruguaylı golcüiçin kesenin ağzını açan ve senelik 3.5 milyon euro'dan üç senelik sözleşme öneren siyah- beyazlılar, Diego Forlan'a yarına kadar süre verdi. Yıldız futbolcuya "Kabul edin ya da etmeyin, son teklifimiz bu" denilirken, tecrübeli oyuncunun Atletico Madrid'den eski takım arkadaşı Simao Sabrosa ile telefonda konuşarak detaylı bilgiler istemeye devem ettiği ortaya çıktı.
Haber Kaynağı: Fotomaç

------------------------

-HUNTELAAR HAREKATI-

Siyah beyazlılar, Schalke'den ayrılacak olan 28 yaşındaki forveti bir sezon kiralamak istiyor
Beşiktaş, forvet hattını güçlendirmek için girişimlerini hızlandırdı. Birçok isimle temasa geçen siyah-beyazlıların yenigözdesinin Huntelaar olduğu öğrenildi. Hafta başında Almanya'ya giderek önce Klose'nin menajerleriyle masaya oturan, ardından Podolski için nabız yoklayan yöneticilerin, Schalke'de forma giyen Huntelaar için de devreye girdiği öğrenildi. F.Bahçe ve G.Saray'la da ismi anılan Hollanda'lı oyuncu için Alman ekibine kiralama teklifi yapıldı.
Schalke ile iki senelik daha sözleşmesi bulunan 28 yaşındaki golcü oyuncunun bonservis bedelinin 10 milyon euro olması, siyah-beyazlıların gözünü korkuttu. Forlan ve Costa'dan net bir yanıt alamayan yöneticiler, Hollandalı yıldızın menajerliğini yapan Oosterver ile buluştu. Tecrübeli futbolcuya senelik 2.5 milyon euro garanti para ödeyebileceklerini belirten yönetici Serdal Adalı, "Bize hafta sonuna kadar
yanıt vermeniz gerekiyor" şartını sundu.
Haber Kaynağı: Fotomaç

NoPasaran

Yukseklere kar yagiyor..

Asagi inelim, bu kadar ucmaya gerek yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

K.D

Forlan ve Diego Costa transferlerinin rafa kalkmasının ardından Beşiktaş'ta gözler Manchester United'ın genç Portekizli futbolcusu Tiago Manuel Dias'a çevrildi.

Bebe lakaplı Tiago Manuel Dias'ı kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş yönetimi M.United yönetimi ile görüşmelere başladı. Yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve önümüzdeki günlerde transferin netleşeceği gelen bilgiler arasında.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

ınsallah yalandır..forlanın alternatıfı bebe cok ılgınc :S
www.erdemeksi.com