Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 10, 2011, 08:50:18
Geliyor(lar) demisti..

Hem robi hem adebayor..

Kendisine zerre inancim yok..

Biz burada yonetimden 18 agustosta "iptal" bilgisini aliyorsak, madem adamlari var recai coktan alirdi...

Guti olmasa idi yine cikardi biseyler soylerdi emin olun...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Forlan,Kaka,Maicon ve Hamit dördünün birden geleceğine inanan var mı gerçekten ? Ben inanmıyorum valla bunlara bu kadar para nerden nasıl verilecek + elimizde bir sürü yabancı oyuncular var onları göndermek lazım önce...
Since 1903

CR7

Transfer piyasasına bomba gibi düşen Ertem Şener'in açıklamalarını transferin patronu Serdal Adalı'ya sorduk, işte Adalı'nın Kartalbakisi.com'a verdiği cevaplar.

İşte Adalı'nın açıklamaları;
'FORLAN, KAKA VE MAICON'

'Beşiktaş için ismi geçen her oyuncuyla ilgili artık taraftarlarımız arasında büyük bir beklenti oluşuyor. Bu bizce çok güzel bir şey çünkü geçen sezon gerçekleşen transferlerle çok önemli bir psikolojik eşiği aştığımızı düşünüyorum. Bu en başta oyuncuların bakış açısında gerçekleşti. Bütün dünya yıldızları artık Beşiktaş'ın futbol oynamak için çok güzel bir kulüp olduğunu, İstanbul'un yaşamak için çok güzel bir şehir olduğunu öğrendi. Bu Türk futboluna ve tanıtımına yapılacak en büyük hizmetlerden bir tanesidir. Hal böyle olunca bizim de önümüz açıldı, her oyuncu hakkında menajerleriyle ciddi ciddi konuşuyoruz. Ancak buradaki en önemli detay maliyet meselesi. Bizler bu oyunculara Real'de, İnter'de kazandıkları paraları öneriyoruz. Asla Katar, Rusya gibi piyasalardaki uçuk paraları önermiyoruz. Halen yarışmacı futbolu benimseyen, hedefleri olan sporcular transfer etmek istiyoruz, maksadımız şov yapmak değil, çok kaliteli bir dünya kulübü olmaktır.'

'ÜÇÜYLE DE GÖRÜŞÜYORUZ'
'Adı geçen bu üçlüyle ciddi görüşmelerin olduğu bir gerçek ama... İşte aması çok önemli, bunlar çok önemli oyuncular ve dünyada takımlarında onları görmek isteyen çok kulüp var. Bizim kupayı kazanıp Avrupa Ligi'nde oynamamız çok önemli, birinci şart bu. Ikincisi Almeida'nın durumu önemli, gidecek mi, kalacak mı?'

'2 HAFTAYA BELLİ OLUR'

'Bütün bu konular 2 haftaya netleşir diye düşünüyoruz. Sonrası için ihtiyacımız olan bölgelere bu ve bunun gibi isimleri monte etmeye çalışacağız. Kaka mesela sözleşmesi devam eden bir oyuncu, Forlan da öyle. Bazı şeyler bizim ve menajerlerinin kararına bağlı değil. Kulüpleri ne yapmak istiyor? Bunları beklemek lazım, satar mı? Kiralar mı? Kaç para ister? Bu konular ancak sezon sonunda olgunlaşacak konular. Ama bu oyuncuların hepsi Beşiktaş'ın cazip bir alternatif olduğunu biliyorlar. Biz de yönetim olarak kulübümüz lehine fırsatlar netleşirse aynı geçen Ocak transferinde olduğu gibi fedakarlıktan kaçınmayacağız ve "rüya takımı" oluşturmaya çalışacağız.'

Kartalbakisi.com özel haberidir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

gelmesi veya gelmemesi önemli değil.
bu adamlarla görüşülüyor mu? görüşülüyor.
önemli olan bu.
fb & gs görüşebiliyor mu? hayır :)

KeePSaKe

Görüşülebilir tabikide Ertem Şener'in yazıları çok iddialı açıklamalar bunlar ondan dolayı yazdım.
Since 1903

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 09, 2011, 01:08:22
Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Mayıs 09, 2011, 00:13:54
adminlerim robinho olayından sonra sizin sözünüze bakarım bi soruşturun gözünüzü seveyim ya, maicon ve kaka deniyor yahu :D
Alıntı Yap

:) Bu kadar erken kimse transferi dogrulamaz, ama dogruysa yabanci teknik direktor ilede anlasildi sanirim.

Yarin arastiririm, bilgi alabilirsem yazarim

Transfer sezonu acilmadigi icin, aldigim bilgiler kisitli olmasina ragmen, bu konuyu uzerine basa basa sordum,
ve suan HICBIR YALANLAMA gelmedi...Buna dayanaraktan bu futbolcular ile ilgileniliyor diyebilirim.
Ki eger yalan olsa idi, saniyorum direk yalan haber denilirdi Robinhoda oldugu gibi. ama suan icin ilk hedef KUPAYI kazanmak
alinamazsa kupa zaten bu futbolcularin hicbiri gelmez gibi.

O nedenle suan icin pek bilgi alamiyorum ama dedigim gibi YALANLANMADI. Artik siz ne dusunursunuz nasil algilarsiniz
size bagli. Kesin birsey diyemiyorum ama buyuk ihtimal var birseyler...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

ertem_sener Ertem Şener
ricardo isacson dos santos leite ! kaka leite @symoneleite @simoneleite agradeço em nome do Besiktas JK

ricardo isacson dos santos leite ! kaka leite -agradeço em nome do Besiktas @S2imoneleite

Ertem Şener Kaka ile ilgili birşeyler yazıyor twitter de

Guti ORÇ.

annesi Londra'ya gideceğiz demişti, ertem şener'in yazdığı kişide annesi.

Guti ORÇ.

eveeeet madem kupayı da aldık şimdi transfer işine başlayalım :D

ertem şener'den geliyoooor :

çok samimi yazıyorum, herkes bjk yönetiminin transfer bombalarına hazır olsun !!

pazar gecesini hatırladınız mı? ya dünü serdal adalı'nın haber doğru demesini ! :)) evet arkasındayım aslanlar gibi GELECEKLER !!!

ERHUN

Eyvah eyvah. Kupayı almamız tabii ki çok güzel ama bir bakıma da kötü oldu. Uykusuz, kolpa dolu yaz geceleri bizim için başlamıştır. :D

Kötü oldu falan işin şakası, razıyız uykusuz kolpa dolu yaz gecelerine, başarı geldikten sonra.

CR7

Türkiye Kupası'nı dokuzuncu kez müzesine götüren Beşiktaş'ta yönetim, önümüzdeki yılın transferleri için düğmeye bastı.

Kupa töreninin ardından teknik direktör Tayfur Havutçu'nun durumunu kendi aralarında görüşen Beşiktaş'ta yöneticilerin bir kısmının genç teknik adamın görevde kalması için istekte bulunduğu öğrenildi.

Tayfur Havutçu konusundaki görüşlerini başkan Yıldırım Demirören'e ileten yöneticilerin bu konuda ısrarcı olacağı belirtiliyor.

Beşiktaş yönetiminin anlaşmaya vardığı Trabzonsporlu Egemen ve Bursasporlu İbrahim Öztürk'ün yanı sıra Gençlerbirliği'den Mustafa Pektemek ve Orhan Şam için görüşmelere başlayacağı belirtildi.

Yurtiçi transferlerinde bu gelişmeler yaşanırken Beşiktaş yönetiminin dış transferde yine yıldızların peşine düştüğü bildirildi.

Beşiktaş yönetiminin Diego Forlan konusunda önemli bir aşama kaydettiği ve Bobo'nun yerine Uruguaylı futbolcuyu düşündüğü öğrenildi.

Forlan'ın yanı sıra Interli Maicon ve Chelsea'den Zhirkov'la görüşen Beşiktaşlı yöneticilerin bu konuda ısrarcı oldukları ve önümüzdeki yıl için güçlü bir kadroyu planladıkları belirtilidi.

Bu arada sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılacağı konuşulan Guti, internetteki sosyal paylaşım sitelerinde önümüzdeki yıl da Beşiktaş'ta kalacağını açıkladı.

Guti ORÇ.

CR7

simão - atakan kurt röportajından sonra anladım ki forlan gelmiş :D

El Maestro

İspanyol basını,
  • Beşiktaş
  • 'ın Valencia
  • formasını
  • giyen savunma
  • oyuncusu
  • Ricardo Costa ile
  • anlaşmak
  • üzere olduğunu ileri sürdü.

Gelecek sezon güçlü bir defans hattı kurmak isteyen siyah-beyazlı ekibin 30 yaşındaki Portekizli
  • oyuncu
  • ile
  • anlaşmaya
  • vardığı kaydedildi.

Fernandes'in transferi sırasında Valencia ile iyi
  • ilişkiler
  • kuran
  • Beşiktaş
  • 'ın, Costa
  • konusunda
  • da bir sıkıntı
  • yaşamayacağını
  • belirten
  • gazeteler
  • transferde önemli adımlar atıldığını yazdılar.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~