Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Cem Goren

parabol demısken bu gürkan öz'mü ne vardı bı vıdeosunda buna benzer bı laf dıyo onu yazayım

Volkan bızde para çok gibi ;;D

(abi sen okan bayulgen oldun burda pardon :D )
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

heyecan yapmayın kardeşim,sonra gaza geliyoruz.:D

Cem Goren

sakin olun gençler :D
ben kendı gazetecı kaynaklarımdan an ve an yazacagım ama sadece alıntı ıle kendı yorumumu katınca bende kotu oluyorum :D

CR7

ya 1. sayfadan itibaren okuyorum 20 tane isim var 8. sayfaya kadar daha sonra robinho guti podolski iddiaları :D

yalnız en çok dikkat çeken 5 mayısta akşamın verdiği Ronaldinho haberi oldu :D

KeePSaKe

Yapmayın kardeşim akşam akşam Umut un dediği gibi fotomaç,fotogol ü geçtiniz yani  ;D
Bakalım daha hangi isimler gelicek bize  :ahaha
Since 1903

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 30, 2010, 02:07:50
ya 1. sayfadan itibaren okuyorum 20 tane isim var 8. sayfaya kadar daha sonra robinho guti podolski iddiaları :D

yalnız en çok dikkat çeken 5 mayısta akşamın verdiği Ronaldinho haberi oldu :D

saat 4 gibi forzaya bu haber düşmüş :D

abi takip ediliyoruz :)

:ahaha

(son 88)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Bu kişi bizim ziyaretçilerden birisi olmasın :ahaha

CR7

Quaresma´nın transferinden sonra yabancı transferinde çıtayı yükselten Beşiktaş´ta Robinho ve Guti´den sonra bir başka bomba isim daha ortaya çıktı.

İlk defa Macadogru.com´un açıklayacağı bu ismin Beşiktaşlı taraftarları çok heyecanlandırağı apaçık ortada...

- O İSİM THIERRY HENRY -

Yaptığımız araştırmalar sonucunda siyah-beyazlıların sır gibi sakladığı bu ismin Barcelona´da forma giyen 33 yaşındaki Fransız yıldız Thierry Henry olduğu öğrenildi.

Beşiktaş´ın gündemde olan transfer girişimleri Robinho ve Guti´nin yanısıra, çok uzun bir süredir gizliden gizliye Henry´nin transferi için uğraştığı ve büyük bir aşama kaydedildiği de gelen bilgiler arasında.

- SCHUSTER DE İSTİYOR -

Siyah-beyazlıların dünyaca ünlü yeni hocası Schuster´in takıma bir golcü istediği ve yönetimden gelen Henry haberleri üzerine oldukça mutlu olduğu, bu girişimleri desteklediği öğrenildi.

- BEŞİKTAŞ´IN ÖNÜNDE ÇOK ÇETİN BİR ENGEL VAR -

Fakat Beşiktaş´ın şu anda yabancı transferinde eli kolu bağlanmış durumda. Uzun süredir Henry için gizliden gizliye görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, bu yolda çok büyük mesafeler kat etmesine rağmen, takımdaki yabancı fazlalığından dolayı kıpırdayamıyor.

- YALANLAMALAR STRATEJİK BİR HAMLE -

Bu sebeple de yönetimin, gündeme gelen isimlerle ilgili olarak sürekli "İlgilenmiyoruz" demesinin bir strateji olduğu, çünkü Beşiktaşlı yöneticilerin eldeki yabancıların değer kaybetmesini istemediği de bize gelen duyumlar arasında.

Bakalım Robinho, Guti ve Henry şeytan üçgeninde gidip gelen Beşiktaş yönetimi, bu 3 dünya yıldızından birisine Beşiktaş forması giydirebilecek mi?

Yoksa Beşiktaş taraftarı bu sene sadece Quaresma´yla mı yetinecek?

Gelişmeler Macadogru.com´da olacak... Bizden ayrılmayın!...

MACADOGRU.COM / ÖZEL HABER

*Not: Macadogru.Com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. MACADOGRU.COM©

KeePSaKe

fb de istiyormuş sözde ama geliceğini sanmıyorum...
Since 1903

Cem Goren

gece gece calısıyoruz :D

ALINTIDIR

Arkadaşlar Ozan İpek Beşiktaş'ta oynamak istediğini Bursaspor yönetimine bildirmiş..

Bursalı ortak bir arkadaşımızdan kesin ve birinci ağızdan aldığım bilgidir..

Ozan'ın fanatik bir Beşiktaşlı olduğunu, Fenerbahçe'nin de Bursa'yla oynanan lig maçından sonra teklif yaptığını ve Bursalı yöneticilerin sezon sonu görüşebilecekleri yanıtını verdiğini söyledi..

Ozan söz konusu para değil, şampiyonluğu da yaşadım ve artık Beşiktaş'ta oynamak istiyorum dediğini kesin bir dille anlattı..

Sercan'ı sordum.. Bursa'nın Sercan ve Ozan'a karşılık Bobo'yu istediğini..

Beşiktaş yönetiminin bu öneriyi ilk görüşmede geri çevirdiğini..

Ardından Bursa başkanının Sercan ve Ozan'a karşılık Holosko, Tello, Zapo artı 5 milyon euro talep ettiğini.. Beşiktaş'ın bunu da reddettiğini, Bursa'nın nakitte 3 milyona kadar indiğini..

Beşiktaşın ise 3'e 2'i kafa kafaya takas dışında kesinlikle para vermeyeceğini bildirdiğini söyledi..

Bu durumda Recai Abi'nin de burada bir hafta evvel söylediklerini teyit eden bir durum oluştu..

Ne Bursa 3 milyon konusunda, ne de Beşiktaş nakit vermeme konusunda geri adım atmıyormuş..

Bu transferle ilgili yorumumu birazdan yazacağım ben de diğer arkadaşlarım gibi..

Yukarıda verdiğim bilgiler ise birinci ağızdan (Ozan İpek) alınan bilgilerdir..

sagda QUARESMA-HILBERT
solda ISMAIL-OZAN

aslında kulaga ve goze hos gelıyo lan :D

NoPasaran

Bence mecburen kabul edecekler..

SATIŞLARI çünkü kolay olmayacak.Bunu bursada biliyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net