Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 25, 2014, 00:11:00
Yarın Akşam'da Selçuk İnan haberi çıkacak.

Alıntı yapılan: eRe - Nisan 25, 2014, 11:40:04
akşam gazetesi menejerleri selçuk inanı beşiktaşa önerdi yazmış

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına erken başlayan Beşiktaş, Cenk Tosun'dan sonra Kayserisporlu Sefa Yılmaz'a da imza attırmak istiyor.

Sezon sonu transfer çalışmalarına son sürat devam eden Beşiktaş’ın yerli transferdeki 1 numarası belli oldu. Geçtiğimiz sezon başında Kayserispor’dan Sefa Yılmaz’ı resmen isteyen ancak sarı-kırmızılı kulübün talep ettiği bonservis bedelinden dolayı transfer sürecini askıya alan Beşiktaş, genç yıldız için yeniden devreye girdi.

Sporx’te yer alan habere göre; 
Geçtiğimiz sezonun devre arasında Sefa Yılmaz karşılığında Necip Uysal’ı isteyen ancak Escude + para cevabını alan Beşiktaş, Kayserispor’dan transfer önceliği sözü alarak defteri kapatmıştı. Kayserispor ile olan sözleşmesini 2016′ya kadar uzatan Sefa Yılmaz için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman resmen devreye girerek Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile görüşmelere başladi

Başkan Orman’a “Sezon sonu görüşelim” cevabını veren Mamur, Sefa Yılmaz’ın transferi için 3 milyon euroluk bir bonservis bedeli talep etti. Beşiktaş’ta yaşanan flaş transfer gelişmesini siyah-beyazlı kulübün eski menajeri Sinan Engin de doğruladı ve Beşiktaş Sportif Direktörü Önder Özen’in Kayserispor’dan Sefa Yılmaz’ın transfer edilmesini istediğini ve genç oyuncunun şu anda Beşiktaş’ın 1 numaralı yerli transfer hedefi olduğunu ifade etti

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Sefa'yı bilmem de Olcan'ı alabilsek keşke.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Caner Erkin: 4. yıldızı takmadan GİTMEM

Mayıs ayında serbest kalacak olan yıldız futbolcu, "Fenerbahçe'de olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni zaferler için burada kalacağım" diye konuştu.

Bu sezon performansıyla yalnızca Fenerbahçe değil A Milli Takım'ın da vazgeçilmezleri arasına giren Caner Erkin, hakkındaki iddialara dün akşam noktayı koydu. Mayıs ayında serbest kalacak olan ve birçok takımın listesinde yer alan yıldız futbolcu, Fenerbahçe taraftarlarının yüzünü güldürecek açıklamalar yaptı. "Artık sıra 4. yıldızda" diyen Caner, "4. yıldızı takmadan hiçbir yere gitmem. Fenerbahçe'de olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni zaferler için burada kalacağım. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor günler yaşadık ve camianın kesinlikle böyle bir zafere ihtiyacı vardı. Her maça en iyi şekilde hazırlandık. Sonunda da hak ettiğimiz bir şampiyonluk aldık" açıklamasında bulundu.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Aydın Karabulut'la anlaştığımız ileri sürülüyor, bonservisi elinde olacak sezon sonunda zaten ..

1-2 yerde okudum ancak doğruluk payı nedir bilmiyorum.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

ahaha biraz önce haber1903 te gördüm ahmet bircan abi şöhret basamaklarını bir bir tırmanıyor valla çok güzel sormuş soruyu tam adresine :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Graziano Pellè
15.07.1085, San Cesario de Lecce/İtalya
193 cm, santrafor

2004-2007 Lecce 12 maç 0 gol
2005 (kiralık) Catania 15 maç 0 gol
2006 (kiralık) Crotone 17 maç 6 gol
2006-2007 (kiralık) Cesena 37 maç 10 gol
2007-2011 Alkmaar 78 maç 14 gol
2011-2012 Parma 12 maç 1 gol
2012 (kiralık) Sampdoria 12 maç 4 gol
2012-2013 (kiralık) Feyenoord 29 maç 27 gol
2013-... Feyenoord 32 maç 26 gol

NoPasaran

Sole bu golcümüz keşke olsa

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Son iki sezonu mükemmel ama öncesi yok. İzlemediğim için yorum yapamam ama görünüşe göre İtalya'da faydalı olamamış. Bizim ligde de iş yapmaz. Sözleşmesi 2017'de bitiyor, ciddi bonservis isterler, Feyenoord 3m€ verip almış. Daha iyi alternatiflere yönelmek daha mantıklı olur.

Bu arkadaşın gencini bulsak mükemmel olur.

El Maestro

Diego Ribas %90 bitti deniliyor .

Fikret Orman:  "Diego ile görüşüyoruz. Sonuçta transfer sezonu. İmza atılana kadar kesin konuşmamak lazım. Ama eğer son anda bir aksilik çıkmazsa Diego, yüzde 90 Beşiktaş'a gelecek. O, yeni sezonda bizim en büyük transferimiz olacak. Diego dışında 3-4 hamle daha yapabiliriz. Ama hepsi yıldız olmayabilir" ifadelerini kullandı.

[KralKartal]

Sefa Yilmaz Kayserispordan buyuk ihtimal alinacak... Duyum oyle...Yazildi mi bilmiyorum?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

"Menajeri banka teminatı istediği için Beşiktaş Gomis transferinden vazgeçti."

-Ali Ece
Bölünür senin için uykular!