Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Firmino gelse keşke. Müthiş olur ama mümkün değil. Birkaç seneye büyük takımlarda görürüz.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş'ta gündem Eto'o. Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Chelsea'nin Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o'nun menajerleri ile görüşmek için önümüzdeki hafta İngiltere'ye gidecek.

Beşiktaş'ta Eto'o heyecanı yaşanıyor.

''Vodafone Arena Stadı'na yıldız oyuncu getireceğim'' sözü veren Başkan Fikret Orman, transfer için harekete geçti.

Orman'ın hedefinde Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o var. Fikret Orman sezon sonunda Chelsea ile sözleşmesi bitecek Samuel Eto'o'nun menajerleri ile görüşmek için önümüzdeki hafta İngiltere'ye gidecek.

Başkan Orman, Londra'da Eto'o'nun menajeri ile yüzyüze görüşecek. Orman böylelikle devre arasında Ronaldinho ile yapılan pazarlıklarda ortaya çıkan bilgi kirliliğin de önüne geçmeyi planlıyor.

Görüşmelerin olumlu geçmesi halinde Başkan Fikret Orman Londra'da Eto'o ile biraraya gelecek.

Kamerunlu golcü geçtiğimiz aylarda teknik direktör Jose Mourinho ile yaşadığı polemikle de gündeme gelmişti. Portekizli teknik adamın ''Eto'o'nun gerçek yaşını kim biliyor'' sözlerine, attığı gol sonrası yaptığı ihtiyar taklidiyle cevap veren tecrübeli oyuncunun, sezon sonunda İngiltere'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu sezon Chelsea formasıyla 32 resmi maçta forma giyen Kamerunlu yıldız 11 gol attı.

ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldız Van der Vaart'la görüştüğünü ve transferin ne düzeye geldiğine Ülkehaber ulaştı. Futbolcunun Türkiye yetkilisi Metin Aşar yılın transfer bombasıyla ilgili çok özel bilgileri paylaştı...

VAN DER VAART BEŞİKTAŞ'TA DİYEBİLİRİZ

Hamburg'da oynayan Van der Vaart Beşiktaş'ta diyebiliriz artık. Çünkü bu transferle ilgili son bir görüşme daha olacak yarın saat 14:00'te. Transferin buraya kadar geliş sürecinde Vaart'ın Almanya'da evli olduğu Türk kızı Sabia'nın payı büyük. Van der Vaart eski eşinden ayrıldıktan sonra Kahramanmaraşlı Türk kızı Sabia ile evlendi. Sabia bu transferi istemiyordu. Daha doğrusu Türkiye'ye transferini istemiyordu. Ancak biz Sabia'yı ikna ettik. Beşiktaş bu transfer için devre arasında teklifte bulundu. Hamburg'da sezon sonunda görüşelim dedi. Sezon sonu yaklaştıkça Beşiktaş bu transferi erkence bitirmek istiyor. Çünkü Van der Vaart'ı eski takımı Ajax ve İtalya'dan takımlar istiyor. Biz eşi Sabia'yı ikna ettik, bu iknaya Van der Varat'ta onay verdi ve iş bitti...

SABİA VAN DER VAART'LA EVLİ OLDUĞU İÇİN AİLESİYLE GÖRÜŞMÜYORDU

İnsanların özel hayatlarını konuşmak çok doğru olmaz ama Sabia Hollandalı futbolcuyla evlendi diye Kahramanmaraşlı ailesiyle görüşmüyordu. Bu transfere iki ailenin barışması da vesile oldu. Ben çok yakından tanırım Sabia'nın babasını. Mehmet abiyle Sabia'yı da barıştırdık ve bu transfere onay çıktı aile meclisinde. Yarın ki Beşiktaş'la olan transfer  görüşmesinde Van der Vaart'ın kayınbabası da olacak.

TRANSFER YÜZDE YÜZ AŞAMASINDA

Ben kendim Ahmet Nur Çebi ile görüştüm, Çebi biz bu transferi yapmak istiyoruz dedi. Hafta sonu Önder Özen'in Leverkusen-Hamburg maçını izlemeye ve Van der Vaart'ı takibe aldığını biliyorum. Yani transfer için her türlü şart olgunlaştı ve ikna olayı da bitti. Van der Vaart'ın Hamburg'la 1 yıl sözleşmesi var ama transfer şimdiden gerçekleşti diyebilirim. Yarın ki görüşmeden sonra bu transferin sadece resmi rotası belirlenecek diye düşünüyorum.

Kaynak:ÜLKETV-ÜLKEHABER
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ne Eto'o ne Van der Vaart. Samimi olarak söylüyorum ikisini de istemem. Sağlam para vereceksek daha gençlere vermeliyiz. Eto'o yine bir derece ama Van der Vaart'ın yakınından geçmemek lazım.

NoPasaran

Ben Van Der Vaart isterim..

Tam olgun yaşları..

Etoo da aynı şekilde..

Bu tarz oyuncular sahaya daha sağlam basmana yardımcı oluyor..

Ondan sonrasınıda koşan ve mücade eden yada yetenek arayarak geçirebiliriz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Van der Vaart bize kesinlikle sınıf atlatır .

Tam bir kilit adam, özelliklerinden bahsetmeye gerek yok bence ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Ben çok fazla yıldızdan yana değilim..

Bide şu Hunt alınsın onu takımda görmek istiyorum0
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

hunt ısımıze yarar mı pek sanmıyorum
ama van der vaart ve eto tam bıze lazım adamlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

vDvnin menajeri iş sadece imzaya kaldı demiş

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Ben van der Vaart'tan şüpheliyim ya.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Bu sezon 7 gol 8 asist
Ben bu kadar bile beklemiyordum

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 11, 2014, 13:41:56
Bu sezon 7 gol 8 asist
Ben bu kadar bile beklemiyordum

rafael'in istatikse bu gollerin kaçı penaltı, asistlerin kaçı ölü top acaba

galaxy note II - tapatalk

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Ali Ece, taraftarın beklediği siyahi futbolcu hayırlı olsun gibi bir şey demiş dün. Demba Ba, Samuel Eto'o, Bafetimbi Gomis geldi aklıma. Bonservissiz olması nedeniyle Bafetimbi ismi ağır basıyor ama onun talibide çok olur. Hangisiyle prensipte anlaşıldı acaba, Ali Ece boş laf salmaz ortalığa.