Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Selcuk 3 e aliniyorsa hemen alinsin.. Muhtesem bir transfer olur alacak takim icin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

10 mılyon ederı olan adamı bedavaya alacagız.3m verılmez mı hıc
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Ben niyeyse bu adamin Galatasaray'a gidecegini dusunuyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com

IL Capitano

selcuk 3e alinmiyor Volkan, bonservisi elinde.

yillik 3 milyon euro maas cok degil mi sizce?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Oyuncu Egemen Korkmaz'ın transferi konusunda 4 yıllık (2014-2015 sezon sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya istinaden futbolcuya yıllık 1.100.000.Euro garanti ücret ve 25.000.Euro maçbaşı ücreti ödenecektir.

he bu arada egemen'in imza attıkdan sonra selçuk inan transferi için ikna çalışmalarına başladığıda gelen haberler arasında
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

3 takim istiyor..

Mecbursun

Seneye ersnt ve fernandez ne verecek belli degil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Bayer 04 Leverkusen kulübü oyuncularından Burak Kaplan'ın transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Transferin gözde ismi Selçuk İnan, Galatasaray ve Fenerbahçe'den sonra Beşiktaş'ın da gündemine geldi. Başarılı futbolcu için hem Galatasaray hem de Fenerbahçe'nin temasları sürerken, süpriz bir gelişme oldu.

Selçuk'un Beşiktaşlı olan babası, Beşiktaş Kongre üyesi olan milli futbolcunun avukatı aracılığıyla siyah beyazlı yöneticilerle temas kurdu. Kulüp başkanı Yıldırım Demiören'in de ısrarlı istediği milli futbolcunun transferi için büyük bir adım atıldığı belirtilirken, siyah beyazlı takımın Avrupa'da oynayacak olması Selçuk'un kararında belirleyici olacak.

Transfer komitesi başkanı Serdal Adalı'nın Selçuk'un transferi için milli futbolcunu menajeri ve avukatıyla yoğun bir transfer görüymesi içerisinde olduğu bildirildi.

Beşiktaş'a yakın kaynaklar, Selçuk İnan'ın siyah beyazlı takıma transferinin yüksek bir olasılıkla gerçekleşeceğini söylediler.

Özgür Sancar / Radyospor

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Tanju kayhan ---> sağ ve sol bek oynayabiliyormuş. Hiç izlemedim. -------- Avusturya milli
Veli Kavlak  ---> biliyoruz zaten adamı. Kaç yıldır gündemimizde -------------Avusturya milli
Burak Kaplan ---> Ümit milli takım oyuncusu. Bayer Leverkusen'de. Kanat olarak oynuyor Sağ sol. Gayet iyi oyuncu.

RCA

milli takımımızda emre çolak la beraber oynayan yan yana bir oyuncu var gurbetçi ismini unuttum lichtectein maçında uzaktan golü vardı yiğit belki izlemişssindir

o oyuncu o gun çok yer etmişti aklımda onu alsak ne iyi olur

[edit!] buldum abi ben o ismi şahin diye bir adam
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

uzaktan gol atan şahin aygüneş değil miydi?
şu an kasımpaşada. lazio'ya filan gideceği konuşuluyordu.
iyi oyuncu. başka da gurbetçi yok sanırım o maçta gol atan.

RCA

That's me.

eRe

bence ibrahim akında alınacak ve çerez diye tabir edeceğim transferler bitecek.belki sinan bolat falanda olur.

sonrada FORLAN-MAİCON-GANZO-SELCUK ıcın mucadele baslar dıye dusunuyorum.29 hazırana kadar transferlerı bıtırmeyı hedeflıyormusuz...
www.erdemeksi.com