Ana Menü

Quaresma Bu sefer Ciddi !!

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 16, 2010, 17:56:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Quaresma için geri sayım
Yeni sezon transfer döneminin ilk bombasını Beşiktaş patlatmak üzere... Yönetim, Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma için pazartesi günü Inter'den gelecek yanıtı bekliyor.

Önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için harekete geçen Beşiktaş yönetimi, uzun süredir transferi için uğraştığı Inter'in Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma ile mutlu sona yaklaşıyor.

İlk görüşmede 10 milyon Euro bonservis bedeli isteyen İtalyan kulübü yetkililerini ikna etmeye çalışan yöneticilerin son yapılan görüşmede Quaresma için 8 milyon Euro'yu gözden çıkardıkları ve Inter kulübünün siyah-beyazlı yöneticilerin bu tutumu karşısında fiyatta indirime gittikleri ve transferin noktalanması için ufak pürüzlerin kaldığı öğrenildi.

Portekizli futbolcudan olumlu yanıt alan transfer komitesi, pazartesi günü kendilerine cevap verecek olan Inter kulübü yetkililerin cevabını bekliyor.

NTVSPOR
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

10 da olursa verin be kardeşim değer bu adama...
Since 1903

Cem Goren

IL Capitano

tabataya 8 veren yönetim bunada 10 versin artik..sorun querasmanin yillik maasinda anladigim kadariyla.
birde Besiktasin ilaci olacak futbolcu gercekten bu adammi? son iki yildir ne yapmis yoksa yine popularizme yenikmi dusecegiz. nihat olayinda oldugu gibi. gelse kesinlikle hayir demem ama alin size querasma diyipte transfer kapatirlarsa önumuzdeki sezonuda kaybederiz. bence butun cakma alexleren kurtulup deco gibi birini almaliyiz. ama hocadaki delgado sevgisi yuzunden buda olmaz..
cikmazdayiz yani..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Kanatlarda orta sıkıntısı çekiyoruz Quaresma bu konuda çok iyi ve şut tekniğide güzel ayağının dışıyla akıl almaz golleri ve ortaları var bence faydası olacaktır.

Ben de Deco da kararsızım yaşından dolayı... Örnek verirsek Carlos fb ye gelipte ne verdi doğru düzgün ?
Since 1903

pAscAliAnUmut

Bonservise 8-10'un lafını yapacaklarını zannetmiyorum ben.

Ama Nobre'nin hiçbişey yapmadan 2.5 Milyon €'ya aldığı takımda Quaresma'nın alacağı parada anlaşılamıyorsa hiçbişey demem ben..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

gel be gel de taraftarın bir futbolcuya duyabileceği sevgi neymiş gör
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

artık haber1903 dısında dıger basın organlarındada yazmaya basladı...
gel artık gel...

carsi52

Versinler kulübüne 10 milyon anasını satim.
Oyuncuyuda ikna etsinler ya..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

10mılyon bu adama verılsın ınanıyorum bu kadar ısteyen taraftar bu adamın formasını eşine dostuna kardesıne arkadasına ya bırısını bulup alır ıste.
ben arkadasla ıddaaya gırdım gelırse formasını alıcak kaldıkı benım arkadaslar arasında bı lafım vardı. bu adam gelsın ""1değil 2"" forma alıcam dıye

pAscAliAnUmut

Ben Q7'nin parasının formayla, kombineyle rahat rahat denk getirileceğini düşünyorum  :)

Rico'nun geldi sene 20-21 bin kombine satan bir takımız biz  ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Bak bu konuyu düşünmemiştim.
Quaresma ve 1 tane daha yıldız gelirse kombine satışları patlama yapar :)
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Ya tek Qua gelsin yine kombine satışları patlar valla gelsin ben de orjinal formasını alıcam aha buraya yazıyorum  ;D
Since 1903

Cem Goren

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Nisan 30, 2010, 22:18:59
Ya tek Qua gelsin yine kombine satışları patlar valla gelsin ben de orjinal formasını alıcam aha buraya yazıyorum  ;D
ben 2tane alıcam ya yemın edıyorum :)