Ana Menü

Real Madrid - Barcelona | 11 Nisan 2010 | Ronaldo vs Messi

Başlatan Cem Goren, Mart 29, 2010, 16:57:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

2 gelsin 2 ;D

İkinci yarı daha rahat bir maç olacak bizim adımıza..

Dünyanın en büyük kulübünün ve en büyük futbolcusunun kim olduğu bu gece cevabını bulacak!

beckyZWICKY

aaaa öyle deme umut

Karşısında ronaldo var. hem messiye adım attırmıyor hem barça defansını dağıtıyor  :lol
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

Veeeeee maç bitti... Madridi, Bernabeuda rahat rahat güle oynaya 2-0 yendi BARÇA.

Veee

Ayrıntılara girmeye gerek duymuyorum;

Bu Maçın bitiş düdüğü, aynı zamanda tüm tartışma ve kıyaslamalarında bitiş düdüğüdür.

unutmam gereken..

+18 !

İyi geceleeeer ;D

Cem rüyasında 2-0'ı görür artık ;D

Yiğit Abi'de Messi'nin golünü görür ;D

beckyZWICKY

Sizde uslu bir çocuk olursanız bir gün messiden daha iyisini PlayStationda görebilirsiniz..

*SRCN

unutmam gereken..

Kralkartal21

İyi de Messi çok + bişey mi yaptıda tartışmalara nokta koyuyorsunuz kendi içinizde.
Tamam yendi Barca. Ben böyle aciz bir Real Madrid görmemiştim. Hiç stres yapmadan kazandı Barca.

Amaaaa

Messi ile Ronaldo arasındaki tartışmayı biterecek( yani Messi'nin daha iyi olduğunu gösterecek) bir tane pozisyon gösterin bana !

Attığı gol Xavi'ye yazılmalı mükemmel bir pas attı Messi'de bi zahmet atsın o golü. Ronaldo çok yalnız kaldı ve Real takım olarak kötü oynadığı için Ronaldo'da pek varlık gösteremedi ama mücadele etti bişey yapmaya çalıştı yine.

Tebrikler artık diycek bişey yok Casillas ve Ronaldo'ya üzüldüm bu maçta. İkiside bişey yapmaya çalışıyor takımı ateşlemeye çalışıyor ama diğer 9 futbolcu uyuyor. Marcelo etkili oynadı ilk yarıda maçta çok beğendim.

FUTBOL TAKIM OYUNUDUR !
                                      *kbly
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Real hiç bişey oynamadı yada oynayamadı diyelim..

Barcelona gerçekten çok büyük bir takım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Nisan 11, 2010, 01:02:27
İyi de Messi çok + bişey mi yaptıda tartışmalara nokta koyuyorsunuz kendi içinizde.
Tamam yendi Barca. Ben böyle aciz bir Real Madrid görmemiştim. Hiç stres yapmadan kazandı Barca.

Amaaaa

Messi ile Ronaldo arasındaki tartışmayı biterecek( yani Messi'nin daha iyi olduğunu gösterecek) bir tane pozisyon gösterin bana !

Attığı gol Xavi'ye yazılmalı mükemmel bir pas attı Messi'de bi zahmet atsın o golü. Ronaldo çok yalnız kaldı ve Real takım olarak kötü oynadığı için Ronaldo'da pek varlık gösteremedi ama mücadele etti bişey yapmaya çalıştı yine.

Tebrikler artık diycek bişey yok Casillas ve Ronaldo'ya üzüldüm bu maçta. İkiside bişey yapmaya çalışıyor takımı ateşlemeye çalışıyor ama diğer 9 futbolcu uyuyor. Marcelo etkili oynadı ilk yarıda maçta çok beğendim.

FUTBOL TAKIM OYUNUDUR !
                                      *kbly

Messi'nin gol atmasına alıştığın için,attığı golü artı bir değer olarak saymıyorsun sanırım..

CR7

Ya bu maçın tek özeti Xavi Xavi Xavi'dir

başka da bir şey değil.

Messi'nin golü dışında bir şey gösterin arkadaş ya.

bu maç ne Messi vardı ne Ronaldo.

Ronaldo sakatlanmış ve çok isteksiz gibiydi ve niye bu Pellegrini onu Man Utd'da oynadığı mevkii'de yani Sağ Kanat'ta oynatmıyor anlamıyorum.

Bu maç CR9 2-3 pozisyon yakaladı atamadı. Çok iyi ortalar da kesti bir daha izlerseniz tarafsızca

Messi 2 pozisyon yakaladı 1'ini ilk yarıda attı diğerini de 2.yarı saçma bir vuruşla -Rıdvan'a göre arkasında biri var sandı- kaçırdı

bugün ne Messi gerçek Messi'ydi ne Ronaldo gerçek Ronaldo'ydu.

abartmayın lütfen..

2'sini de.

bugünün tek yıldızı Xavi'dir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Gerçektende büyük bir takım.Onlar pas yaparken ben delirdim. Çok deli pas yapıyorlar var mı böyle bişi arkadaş..
Real Madrid pres yapacak ama kime yapacak top bi orda bi burda..

Barca şampiyon olur herhalde bu futbolla İspanya'da yenemeyeceği takım yok.

+18 ;
Ne alaka arkadaş! C.Ronaldo'ya böyle bir top geldi de Ronaldo mu atmadı ! Gelseydi atardı. Gol attı diye daha mı iyi oldu şimdi !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

beckyZWICKY

Tartışmaya ve uzatmaya gerek yok..

2 takım ve 2 futbolcu için, Bu maçta herşey belli olucak dendi

VE

Bu Maç oynandı ve bitti.

Sonuç Barça ve Messi Kazandı

Dahada gelmem Bernebeu'ya.

unutmam gereken..

+18 !

Maçı kazandıran golü atan kim? Messi.

Messi'nin görevi ne? Maç kazandırmak.

Bitti.