Ana Menü

Haydar DÜmen'e grup seks suçlamaları..

Başlatan [KralKartal], Mart 05, 2010, 16:41:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

ATV'de yayınlanan olan Deşifre programının bu gece ki konusu Haydar Dümen'in vajinismus tedavisiydi. Haydar DÜmen'e grup seks suçlamaları şok etti!

Haydar Dümen Muayenehanede grup seks mi yaptırıyor? Tedaviye giden çiftlerden şok!

ATV'de yayınlanmakta olan Deşifre programının bu gece ki konusu Haydar Dümen'in vajinismus tedavisiydi. Muayene odasında en az 7 çift bulunduğunu açıklayan hastalardan şok iddialar...
Çıktığı TV programlarında tek seansta ve ilaçsız bu sorunu tedavi edeceğini söyleyen Dr. Haydar Dümen hastalarını çift olarak muayene odasına alıyor ve hastalar şok geçiriyor çünkü bir sürü çift kendileriyle beraber oluyor. En mahrem konuyu aynı dertten muzdaripte olsa başkalarının yanında konuşmaktan baştan irite olan çiftler yüklü ücreti kapıdan girer girmez ödedikleri için dinlemek zorunda kalıyorlar. Bayanların dudağına bir krem sürdüren Dümen seans sonu bir sürü ilaç verip sıcak su tavsiyeleriyle uğurluyor.
1500 TL almadan hastalarını görmeyen Haydar Dümen'in toplu seansı sonrası Dümen'le 5 dakika baş başa görüşen çift duyduklarıyla dondu kaldı. Bu seanstan sonra eğer başarılı olamazsak ne yapacağız? diye soran çifte 'eğer başaramazsanız size bir kod vereceğiz gelip burada benim önümde seks yapacaksınız' dediğini iddia ediyor.

TV'ye çıkan bir diğer Dümen'in hastası çift: Sapık olduğundan bile şüphelendik. Size belden bir iğne vuracağım burada seks yapacaksınız dedi.
Haydar Dümen'in tedavi olamayan hastaları tekrar kendisini görmek isteyince asla Dümen'le görüşemediklerini iddia ettiler.
Hürriyetport
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Haydar Dümen bu ne yapacağı belli olmaz  ;D
Since 1903

[KralKartal]

anlamadigim sey, bugune kadar adam binlerce hastaya bakti, simdiye kadar 1 kiside cikmadi, simdi Haydar Dumen'e bu iddaa ile yaklasiliyor..

Bana inandirici gelmedi, medya önündeki bir adam bu sekilde yaparsa bunun ortaya cikacagini bilir,

haydar dumen aptal mi?

carsi52

Bende izledim bu programı.
Oraya çıkan insanlar neden yalan söylesin ki ihsan abi ? Yalan söyleseler yüzlerini gösterirler reklam amaçlı yapsalar yani.
Haydar Dümen yapmış olabilir şaşırmadım ben.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

ama adam binlerce insani tedavi etti, yuzunu gosterse reklami olmaz, bence atilan camurda olabilir..

suc varsa suc duyurusunda bulunsun cikar ortaya

NoPasaran

Haberi ilk okuduğumda bende yuh dedim

ancak devamını okuyunca komik geldi..

Dümenin böyle bir şey yapıp kendisini ateşe atacağını düşünmüyorum. Birileri kuyusunu kazmak istiyor yeni bir sex uzmanı çıkar yakında ortaya.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 05, 2010, 21:45:54
ama adam binlerce insani tedavi etti, yuzunu gosterse reklami olmaz, bence atilan camurda olabilir..

suc varsa suc duyurusunda bulunsun cikar ortaya

Bencede..

Eğer kanıtları,delilleri varsa gitsinler mahkemeye..