Ana Menü

Son aday necati!

Başlatan CR7, Mart 04, 2010, 12:22:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Gelecek sezonun kadrosunu şimdiden kurmak için kolları sıvayan Beşiktaş`ın, Antalyaspor formasıyla ikinci baharını yaşayan Necati Ateş`e kancayı attığı bildirildi.

Büyük hedeflerle göreve gelen Beşiktaş Yönetimi, gelecek sezon çok güçlü bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarına şimdiden başlıyor. Robinho başta olmak üzere birçok dünya yıldızını transfer listesine alan Siyah-Beyazlılar, yurt içinde öne çıkan isimlerle de kadrosunu güçlendirmenin planlarını yapıyor. Bu sezon gol yollarında sorun yaşayan Kara Kartallar'ın listesinde Antalyasporlu Necati Ateş de var... Galatasaray'da yıldızlaşan, ancak üst üste gelen sakatlıklarla unutulan Necati, bu sezon Antalyaspor formasıyla adeta fırtına gibi esiyor. Eski bir Beşiktaşlı olan Mehmet Özdilek yönetimindeki Antalyaspor'da ikinci baharını yaşayan Necati'ye teknik direktör Mustafa Denizli'nin de çok sıcak baktığı ve yönetime, "Takıma faydalı olur" şeklinde rapor verdiği kaydedildi.

Bonservisi elinde
Galatasaray'la ilişkisini kesen Necati'nin, Antalyaspor'la olan sözleşmesi de sezon sonunda noktalanıyor. Yani Beşiktaş yıldız oyuncuyu bonservis bedeli ödemeden renklerine bağlayabilir. Bu durum da transfer iddialarını güçlendiriyor.

Fanatik

İşte KK ajans ve KK scouting :ahaha :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Kim Necatiyi önermisti ;D

Yerli olarak yedek alinabilir fakat Batuhan var, gerekmez

Zaten Nihat Holosko Nobre Bobo ve Batugol var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Necati Anadolu kulublerinin golcüsü bizde birşey yapamaz bence...
Since 1903

CR7

carsi52

Konuyu gördüğümde haberi yapan kişinin kulaklarını baya bi çınlattım.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ilginc goller atiyor,ilginc zamanlarda grafigini yükseltiyor
necati iyi bi futbolcumu yok kötümü karar veremiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

ben gelmesini isterim
kazma nobredense necati iyidir

carsi52

Vaay anasını ne hallere kaldık ne necatisi ya saçmalamayın allah aşkına.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Necati iyi olsaydı gs bırakmazdı...
Since 1903

IL Capitano

Batuhan kazanilsin yeter..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Bazı basın organlarında adı Beşiktaş ile anılan Necati Ateş Haber1903`e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Transfer söylentileri ve Beşiktaş`a gelmek isteyip istemeyeceğini sorduğumuz Necati Ateş konu ile ilgili olarak şu açıklamaları yaptı :

"Her şeyden ziyade tabi böyle istenilmek, böyle haberlerin çıkması insanın gururunu okşuyor. Çünkü Beşiktaş çok büyük bir camia, çok büyük bir kulüp. Ama işin doğrusunu söylemek gerekirse bana gelmiş bir teklif ve ya bir görüşme yok.

Bununla ilgili ilk olarak Cumhuriyet gazetesinin spor direktörü Galatasaray TV`ye bir açıklama yapmış. Ondan sonra bu haberler yayıldı zannedersem. Bilmiyorum aralarında nasıl bir görüşme geçti ya da onların bir bilgisi bir istihbaratı var bilmiyorum ama tabii güzel bir duygu bunlar.

Bir futbolcu için istenilmek, böyle haberlerin çıkması güzel bir duygu. Beşiktaş gibi bir kulüpten olması da inanın onurunu okşuyor diye düşünüyorum. Tabii böyle bir teklif geldiği takdirde oturup konuşuruz diye düşünüyorum. Ama gelen bir teklif yok şu an itibari ile."

-HABER1903-

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903

[KralKartal]

Necati nedense her defasinda Besiktasa geldi gelecek deniliyor..

Necati kotu degil ama avrupada basari istersek necati gibi oyuncular yedek bile olmamali..
cunki yedek demek girdiginde oyun seyrini degistirecek biri olmali..Necati GS zamaninda
iyiydi, Luce alacakti ama olmadi.. Artik is isten gecti yillar gecti...gerekmez
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi