Ana Menü

Yönetim Kurulumuz Çankaya’da

Başlatan pAscAliAnUmut, Şubat 26, 2010, 21:22:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Başkanımız Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ü Çankaya Köşkü'nde ziyaret etti.

Başkanımız Yıldırım Demirören'in yanı sıra İkinci Başkanımız Metin Keçeli, Başkan Yardımcımız Erdoğan Toprak, Genel Sekreterimiz Fahrettin Curoğlu, Asbaşkanlarımız Engin Baltacı, Ertunç Soğancıoğlu, Serdal Adalı, Alaattin Aykaç, Emin Önal, Basın Sözcümüz Prof. Dr. Mete Düren, Futbol Komitesi Üyesi, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Doğan Küçükemre, Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Saka, Futbol Komitesi Üyemiz Cengiz Zülfikaroğlu, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sinan Vardar, Basın Danışmanı Üyemiz Mehmet Soysal, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Akpınar, Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Aksoy, Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyelerimiz Şeref Yalçın ve Necip Sever, Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ü ziyaret etti.

Başkanımız Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'e başta Beşiktaş forması olmak üzere Kulübümüz'ün lisanslı ürünlerinden takdim etti.

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

siyaseti niye karıştırıp Çankaya'ya gidiyorsunuz sayın yd?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Bu görüşme yeni stad yapımı ile ilgili olabilir..

Bundan bir hafta önce de İstanbul Büyükşehir Belediye'si Başkanı'yla görüşmüştü ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Demirörenin yaptırcağı stattan hayır gelmez.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

İnsan benide çağırırdı be ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!