Ana Menü

Üzülmez’in Messi isyanı

Başlatan keskinli, Şubat 15, 2010, 20:05:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Kaptan, Gaziantep yenilgisinin ardından ateş püskürdü
Kaptan, Gaziantep yenilgisinin ardından ateş püskürdü, "Herkes gençdiye tutturuyor. Bu takımda kimse kendini Messi sanmasın. Bütün ataklarneredeyse, 36 yaşındaki İbrahim Üzülmez ile 35 yaşındaki YusufŞimşek'in sol kanadından geliyor" dedi

Beşiktaş, Gaziantepspor yenilgisinin şokunu üzerinden atmaya çalışırken, Kaptan İbrahim Üzülmez'in sözleri dikkat çekiciydi.
Siyah-beyazlıların emektar ismi, takımın beklentilerini karşılayamayangençlere kızgın olduğunu gösterdi, "Kimse kendini Messi sanmasın" diyekonuştu.
Tam şampiyonluk havasına girecekken beklenmedik bir mağlubiyetaldıklarını söyleyen tecrübeli oyuncu, "Bu takımın neredeyse bütünatakları, 36 yaşındaki İbrahim Üzülmez ile 35 yaşındaki Yusuf Şimşek'inbulunduğu sol kanattan geliştiriyor. Herkes genç diye tutturuyor. Amakimse kendisini Messi sanmasın" diye konuştu.

'Mütevazı olmayacağım'
Tecrübeli futbolcu, "Özveriyle oynamazsan başarıyı yakalayamazsın. Şunaherkesin inanmasını istiyorum; bu takımda gerçekten çok yeteneklioyuncular var. Fakat özveri olmayınca o yetenekler sahaya bir türlüyansımıyor" ifadelerini kullandı.
Her zaman Beşiktaş'ın başarısı için çalıştığını söyleyen İbrahim Üzülmez sözlerini şöyle tamamladı:
"Artık mütevazı olmak istemiyorum. 36 yaşımdayım, 90 dakikanın sonunakadar terimin son damlası için koşuyorum. Yabancı olsaydım çoktanbaştacı olmuştum. Gaziantepspor maçında çıldırma noktasına geldim.Canlanın diye bağırmaktan benim canım çıktı.

Serdar Sarıdağ-Milliyet
Haksizda degil.her ne kadar yetenek önemli olsada mücadelesiz hic bi sey kazanilmiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Kosmaklada futbol oynanmiyor ki Ibocum..

Sergen kosmadan oynuyordu,
sen kosuyorsun oynayamiyorsun 36 yasina gelmissin
avrupada seni 2 .ligde oynatmazlar..

sanki senden iyisi yok, beceriksiz yonetim kimseyi alamiyorsa senin sucunda yok
oynyacaksin tabiki, Besiktasta 36 yasinda oynamak kolay degil o kadar..

Genclere gelince, onlara abi nasihati ver basina konusmaya gerek yok
ki bu saatten sonra sozlesmendeki parada artmaz..

Takimdaki abi kardeslikte belli oluyor, TAKIM takim olmamis ki saha icinde dayanisma olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İbo haklı bence..

Beşiktaşıj bütüjn atakları soldan geliyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bi de keske Sergen biraz kossaydi, bugun Yusuf yerine onu seyrediyor olabilirdik.
Kosmadan amacim antreman,isine saygi ve disiplin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Onun anlatmaya çalışması ruh meselesi bence.
Sonuna kadar haklı diye düşünüyorum.Tamam sergen koşmuyordu ama işini görevini yapıyordu bizimkiler hem koşmuyor hem görevini yapmıyor.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 16, 2010, 18:29:50
Onun anlatmaya çalışması ruh meselesi bence.
Sonuna kadar haklı diye düşünüyorum.Tamam sergen koşmuyordu ama işini görevini yapıyordu bizimkiler hem koşmuyor hem görevini yapmıyor.

aynen :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

CR7

u gösterdi, "Kimse kendini Messi sanmasın" diyekonuştu.
Tam şampiyonluk havasına girecekken beklenmedik bir mağlubiyetaldıklarını söyleyen tecrübeli oyuncu, "Bu takımın neredeyse bütünatakları, 36 yaşındaki İbrahim Üzülmez ile 35 yaşındaki Yusuf Şimşek'inbulunduğu sol kanattan geliştiriyor. Herkes genç diye tutturuyor. Amakimse kendisini Messi sanmasın" diye konuştu.

'Mütevazı olmayacağım'
Tecrübeli futbolcu, "Özveriyle oynamazsan başarıyı yakalayamazsın. Şunaherkesin inanmasını istiyorum; bu takımda gerçekten çok yeteneklioyuncular var. Fakat özveri olmayınca o yetenekler sahaya bir türlüyansımıyor" ifadelerini kullandı.

burda anlatmış zaten
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

ibrahim agziyla kus tutsa sana yaranamayacak ihsan :D

[KralKartal]

Besiktasa yaranamadi ki abi, mac izledigimda ha simdi ibo diye diye adam jubilesini yapacak

orta mi yapar depar mi atar sadece bilmiyorum aam futbol bu degil ki,

onu izledigimde ibo yine FAUL yaptirtacak (arkasini dönme pozisyonu vardir meshur ibonun)
ya bir turlu futboluna futbol katamadi..

Besiktasin sol tarafini yedi bitirdi, tayfur bir, ibo iki...

keskinli

yillardan beride yerini kaptirmadi kimseye,onca hoca geldi gecti
eksiklikleri olabilir ama savasmasi,hirsi,kosmasi gibi bir sürüde özellikleri var

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu