Ana Menü

Görev dagilimi tüzüge aykiridir

Başlatan [KralKartal], Şubat 09, 2010, 14:56:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Dün gece bir TV kanalına katılan Atıf Keçeci, Beşiktaş yönetim kurulunun görev dağılımları ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

DİVAN KURULUNUN ESKİDEN BİR ESPRİSİ VARDI

Yıldırım beyin hazırladığı bir kitapçık vardı.Seçildiğinde yapacağı işlerle ilgili, 17 - 18 tane komite oluşturacağını söylemişti.Geçmiş senelerde Süleyman Seba büyüğümüz yönetimine alamadığı kişilere ben seni divan üyesi yapacağım sözü verirdi.Eskiden divan kurulu üyeliğinin bir espirisi vardı,bir gücü vardı..Şimdi Yıldırım Demirören bu bir çok kişiye bu komitelerde görev vereceğim sözü verdi.
ERDOĞAN TOPRAK`A BİR KARTVİZİT İSMİ BULUNMUŞ
Ben  Beşiktaş`ın tüzüğünü,dernekler yasasını,yönetmelikleri  ezbere bilen bir insanım.Şimdi görev dağılımına bakıyorum İsmail Ünal kontenjanından gelen Metin Keçeli ikinci başkan. Bu şartlar altında gelmiştir.Bugün de öğlen Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören ve İsmail Ünal  yemek yemişler.Ve bunun sonucunda önemli değişiklikler olmuş. Metin Keçeli tamam protokol olarakta ikinci başkan.Şimdi burda ikinci başkandan sonra protokol gereği gelen makam Genel Sekreterlik.Yani Metin Keçeli`nin altında Genel Sekreter olarak Fahrettin Curaoğlu`nun bulunması lazım.Şimdi  Beşiktaş JK `de 1 tane başkan yardımcısı var.Beşiktaş  tüzüğünde böyle bir sıfat yok.Erdoğan Toprak`a bir kartvizit ismi bulunmuş.Ne yapacağını belkide kendiside bilmiyor.
TÜZÜKTE ASBAŞKAN DİYE BİR MAKAM YOK
Şimdi birde Asbaşkanlar var. Beşiktaş tüzüğünde Asbaşkan diye bir makam yok.Bu tamamen uydurmaca.İnsanlara sanki Asbaşkan olunca diğerlerinden daha as gibi bir hava veriliyor böyle birşey yok.Beşiktaş`ta Genel Sekreter`den sonra gelen imza yetkisi olan isim muhasıp üyedir yani sayman üyedir.Engin Baltacı bey nedir emekli savcı`dır,hukuk`cudur.Yani imza yetkisi bu 3 yerde vardır.Kulubü temsilde başkan,genel sekreter ve muhasıp üye yetkilidir. Başkan,genel sekreter,muhasıp üye iki imza ile kulübün idari ve mali işleri yürütür.Engin Baltacı bey`in muhasıp üye olmasını bir türlü akıl erdiremedim.
SOĞANCIOĞLU`NU AŞAĞIYA ÇEKMİŞLER
Ertunç Soğancıoğlu`na da bir iş uydurulmuş.Mali işlerden sorumlu Asbaşkan.Beşiktaş`ta mali işlerden sorumluluk taşıyan bir makam yok.Burada belli ki Ertunç Soğancıoğlunu  aşağıya çekmişler.Ona da Asbaşkan demişler, yersen!!.
SERDAR ADALI NE KADAR FUTBOLDAN ANLIYOR?
Serdar Adalı Beşiktaş`ta Futbol Komitesi Başkanı, Asbaşkan buda Beşiktaş kulübünde yeni getirilen bir makam.Bunları söylerken şunu söyleyelim, kişilerle hiçbir işimiz yok yani onların hiçbirine laf söylemek haddimiz değil.Onlara yakışır,yakışmaz böyle bir lafıda çıkartmam.Şimdi burada Serdar Adalı`da ne kadar futboldan anlıyor?Ben tanımıyorum,bilmiyorum.Kendisi futbolun içinde olsaydı duymuş olurdum ama adını hiç duymadım,Futbol Komitesi Başkan`ı yapmışlar.Futbol Komitesi anladığım kadarıyla transfer işlerine bakacaktır.
İNŞALLAH METE DÜREN BAŞARILI OLUR..
Kim var başka, Mete Düren,Basın Sözcüsü, İletişimden Sorumlu Üye, Futbol Komitesi Üyesi.Mete Düren Prof.Doktor.Türkiye`nin yetiştirdiği iyi cerrahlardan birtanesi.Beşiktaş`ın en çok sorunlu olduğu bölgesi iletişim.İnşallah sevgili kardeşim başarılı olur.
DOĞAN KÜÇÜKEMRE ÖĞLENE KADAR GENEL SEKRETERDİ..
Doğan Küçükemre,bugün yenen o öğlen yemeğine kadar Genel Sekreter`di.Bu arkadaşı Genel Sekreter`likten almışlar ama Genel Sekreter kadar yetki vermişler.Futbol Komitesi Üyesi, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Üye olmuş bu arkadaş. Şimdi gene Futbol Komitesine bakıyorsunuz Cengiz Zülfükaroğlu, Emin Önal. Şimdi aşağıya iniyorsunuz Mehmet Soysal Basın Danışmanı. Sinan Vardar,Altyapıdan Sorumlu Üye. Ahmet Akpınar ,doğrudur Hukuk`çudur. Hakan Aksoy, Pazarlamadan Sorumlu Üye zaten.

ŞEREF YALÇIN NE İDİ?
Şeref Yalçın ve Necip Sever, Amatör Şubelerden Sorumlu Üye. Amatör şubelerden kim sorumluydu; Doğan Küçükemre sorumluydu. Bundan önceki seçimde Hakan Aksoy ve Şeref Yalçın neydi?; Asil üyelerdi. Bugün bu arkadaşlar yedek üyeliğe razı olmuşlar. Biz koltuğumuzda oturalım yedekte olsak bizim için önemli değil. Banane kardeşim ben bir koltuk kapıyorum yedek medek.
ORHAN SAKA VE SİNAN VARDAR, FUTBOL KOMİTESİNDEKİLERE DERS VERİRLER.. AMA İSİMLERİ YOK
Bu arada birde Orhan Saka var.Tesislerden Sorumlu Üyelik vermişler. Benim bildiğim Orhan Saka bu görevi kabul ederken Genel Sekreter olarak kabul etti. Burada Orhan Saka ve Sinan Vardar bu futbol komitesinin içinde yoklarsa burada bir yanlış vardır. Ben Sinan Vardar ile üç aydır konuşmuyorum. Ayrılmaz bir arkadaşlığımız vardı. Kırgınım. Bazı davranışları ona göre uygundu, bana göre hoş değildi. Şu anda kendisiyle görüşmüyorum ama Sinan Vardar`ın ve Orhan Saka`nın  Futbol Komitesi`nde isimleri yoksa bir yanlış var, bu iki arkadaşım diğer arkadaşları karşılarına oturturlar hergün iki saat futbol dersi verirler. Ve bunuda yapmalılar. Ayıptır. Çok yanlış bir görev dağılımı olmuştur. Futbol Beşiktaş`ın en önemli unsuru, daha iyi bir unsuru yok. Burada bu işi bilen insanlar var. Sen burada bu insanlara bu görevleri vermiyorsun, peki niye alıyorsun? Şimdi Altyapıdan sorumlu, senin Altyapı ile Özkaynak ile ilgili birşeyin yok, oy için bu adamları buraya koyuyorsan, ben bilmiyorum ama nasıl başarı gelecektir. Görev dağılımı bana göre tüzüğümüze son derece aykırıdır. Tüzüğümüzde olmayan görevler verilmiştir. Ve de hak edene gerekli görevler verilmemiştir.

ATIF KEÇECİ
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Herşey bitti şimdide tüzükmü çıktı yahu..

Başlarım tüzüğünede kongresinede..

Olmuş bitmiş basit şeylerin hesabını yapıyoruz..

Onu aşağı çekmişer bunu yukarı çıkarmışlar..

Yahu bu bir ekip işi. Sonuçta aynı yuvarlak masa etrafında konuşacak herkes.

Herkesin amacı Beşiktaşa zarar vermek. Fenerlisi Galatasaraylısı verse gam yemeyeceğim ama muhalefetin en yüz kızartıcı olanı bizim içimizden yapılıyor..

Soğancıoğlunu aşağı almışlar demek ne demek ? İlla kavga istiyor birilri..

Atıf keçeciyi sevmezdim zaten, yine konuşmuş bla bla bla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

sadece tüzüge degil,bu yönetime camiaya aykiri bi yönetim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Sanki asbaskanlik unvani yeni citki, bu baskana karsiyimda bu da abartili,
as baskanlik hep vardi, hep kullaniliyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

seçim zamanı bi işe yaramayan insanların seçim sonrası böyle konuşmasına gıcık oluyorum !

Cem Goren

Alıntı yapılan: husoeagle - Şubat 13, 2010, 00:32:55
seçim zamanı bi işe yaramayan insanların seçim sonrası böyle konuşmasına gıcık oluyorum !
altın kapılarımız kan oldu tayfun