Ana Menü

"İlk hedefim Batuhan!"

Başlatan CR7, Şubat 01, 2010, 14:59:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'takongrede Yıldırım Demirören'in listesinde yer alan Sinan Vardar, çokönemli açıklamalarda bulundu.. Vardar, Beşiktaş'ın haşarı çocuğuBatuhan'ı takıma kazandıracağını kaydetti..
Tarih01 Şubat 2010 , 14:43

Sinan Vardar, Best FM'den Özkan Öztürk'e önemli açıklamalarda bulundu.

DEMİRÖRENLE İLETİŞİMİ HİÇ KOPARMADIK
Yeniden Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi olan Sinan Vardar, yeni dönemdeki planlarını ve kongre sürecini şöyle değerlendirdi;

"Yöneticilik görevim Yıldırım Demirören'le başladı. Görevimden istifada etmedim. Kongreye kadar beraber olduk. Kongreden sonra da görevimibıraktım. Son 3 sene içinde sistemle ilgili ciddi eleştirilerim oldu.Türkiye'de futbolun yönetim tarzında, profesyonelleşmemesi, tamkurumsallaşmaması ve UEFA kriterlerine önem verilmemesi benim en büyüksıkıntım. Özellikle alt yapıya önem verilmemesi beni üzüyor. Ama bizDemirören'le iletişimimizi hiç koparmadık. Her konuda kendisiyledanışman gibi görüştük. Şimdi Yıldırım Demirören benimle tekrar aynıyönetimde olmak istedi. Bu da büyük bir özveridir. Bu konuda benkendisine teşekkür ederim. Ben de artık 60 yaşında bir insanım. 40senelik futbol geçmişim var. 18 yıl futbol oynadım, beş kulüpte debaşkanlık yaptım. İstediğim bu deneyimleri Beşiktaş'a aktarmak. Necip,Batuhan, İbrahim Kaş gibi futbolcuları tekrar Beşiktaş'a kazandırmaküzere yeniden göreve geldim."

ALT YAPININ BAŞINDA OLMAK İSTİYORUM
Siyah Beyazlı kulüpte henüz görev dağılımı olmadığını belirtenVardar, alt yapı görevi verilirse bunu seve seve yerine getireceğini,eksiklerin tamamlanmasından sonra yeni yetenekleri kulübe kazandırmakiçin ciddi çalışmaların başlatılacağını söyledi.

BATUHAN'I TAKIMA BEN KAZANDIRACAĞIM
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

anladim ben

Demirörene muhalefet olan ya yonetime giriyor, yada demirörenden sus payi aliyor..

Konusmadan icraat yapalim, dakika bir gol bir, kazandir sonra ben kazandirdim de cik ortaya
alkisliyalim seni
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

demirörene secim kazandirdin
batuhanida besiktasa kazandir artik bi zahmet
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin