Ana Menü

Aksu: Efsaneyi canlandıracağım

Başlatan CR7, Ocak 17, 2010, 17:19:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Aksu: Efsaneyi canlandıracağım
Beşiktaş'ta 31 Ocak'tayapılacak kongre öncesi başkan adaylarından Murat Aksu, Beşiktaşlılarınhayalindeki efsaneyi canlandırmak için yola çıktığını söyledi. Beşiktaş Kulübü'nde başkanı belirleyecek kongre yaklaşırken, adaylar da seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Başkan adaylarından Murat Aksu, bugün de Trakya bölgesindeki Beşiktaş derneklerinin üyeleriyle bir araya geldi.
KlassisOtel'de gerçekleştirilen toplantıda kısa bir konuşma yapan Aksu,''Beşiktaş adam gibi, Beşiktaş gibi yönetilecektir. ÖzlediğinizBeşiktaş için daima yükseklerde uçması gereken 'Kara Kartal' için sizlerden oylarınızla bizi desteklemenizi bekliyoruz'' dedi.

MuratAksu, Beşiktaş'ın hayatın karşısında onurlu durabilmenin sembolüolduğunu ifade ederek, ''Beşiktaş isyankar doğası ile haksızlıklarakarşı dik duruşun simgesidir. Milyonlarca insanın aynı anda sevinip,aynı anda üzüldüğü ortak bir bilinçtir. Yüreğimize oya gibi işlenen biraşktır. Ancak Beşiktaş'ımızın gıpta ile bahsettiğimiz bu özelliklerison yıllarda ciddi anlamda erozyona uğramış, kulübümüz hem maddi hem demanevi manada bir kaosa sürüklenmiştir. Aklımın erdiği günden bu yanaBeşiktaşlılığı kalbinin için hisseden biri olarak, bu acı tablonunkarşısında seyirci kalmam söz konusu olamazdı. Bu sorumluluk bilinciyleekim ortasında başkanlığa adaylığımı açıkladım. Tüm Beşiktaşlılarınhayalindeki siyah-beyaz efsaneyi tekrar canlandırabilmek için yolaçıktım'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaşmarkasının artık hak ettiği şekilde yönetilmesi gerektiğini dilegetiren Aksu, ''Mevcut ve her geçen gün katlanmakta olan borç miktarıBeşiktaşımızı hızla uçuruma doğru sürüklemektedir. Gelir gider dengesiartı veren bir yapı iki yıl içinde mutlaka sağlanacaktır. Hepimizinhasret kaldığı Beşiktaşlı duruşu, Beşiktaş efsanesi yeniden hayatageçirilecektir'' diye konuştu.

Toplantıya150'ye yakın üye katılırken, Murat Aksu ve şu ana kadar listesinde yeralacağını açıkladığı isimler tek tek anons edilerek, kürsüye çıkarıldı.
Üyelerin,''Başkan olsana, başkan olsana, Beşiktaş'a başkan olsana'' şeklindekitezahüratla karşıladığı Aksu, başkan Yıldırım Demirören aleyhineyapılan tezahüratları engelledi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

hanı sanada pek guvenmıyorum ınanmıyorum gelecegınıde sanmıyorum ama ıste naparsın...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

hepiniz aynisiniz ulan
besiktasin gercek degerleri küstü senin ve senin gibi zihniyetin yüzünden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

takimi kime emanet edecegiz?
neler oluyor
kim iyi kim kötü ooooooooof of
pastanin son parcasinimi yemeye geliyorsun aksu yoksa yeni bir pasta yapmayami?

eyup1903