Ana Menü

Ve söz Delgado'da..

Başlatan CR7, Ocak 15, 2010, 17:56:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Ve söz Delgado'da..Sakatlığısebebiyle uzun bir süredir sahalardan uzak kalan Matthias Delgadosessizliğini bozdu. Cumartesi günü İstanbul'a geleciğini açıklayanArjantinli, siyah beyazlı taraftarlar ve Mustafa Denizli'ye mesajgönderdi..Beşiktaş'ta gidecek mi kalacak mı? Sakat mı değil mi?sorularının merkezindeki isim Matthias Delgado Radyospor'a konuştu.Radyospor'da yayınlanan Özgür Sancar'la "Haber Özel" programınaaçıklamalarda bulunan Arjantinli futbolcu çarpıcı ifadeler kullandı.

"YARIN(CUMARTESİ) GELİYORUM"
Matthias Delgado yarın saat 4-4.5 civarı Türkiye'ye geleceğinisöyleyerek sözlerine başlarken, "Yönetimden izin almıştım ve tedavimiyaptırdım. Şu an havaalanına doğru gidiyorum. Yarın İstanbul'daolacağım." dedi.

Sakatlığıyla ilgili ise Arjantinli futbolcu şöyle konuştu, "Şuanda çok iyiyim. Tedavim çok iyi geçti ve şu anda çok çok iyihissediyorum. Bir an önce İnönü Stadı'nda Beşiktaş taraftarınınkarşısına çıkmak istiyorum." dedi.

BEŞİKTAŞ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM
Beşiktaş'ta tekrar oynayacak mı sorusuna ise Delgado şu cevabı verdi,"Bana tedavim için bu izni verdiği için Beşiktaş'a çok çok teşekkürediyorum. Tekrar oynamak için çok çalışıyorum. Altı aydan beri desakatlıktan kurtulmak için çok çalıştım. En çok istediğim şey Beşiktaştaraftarıyla yeniden buluşmaktır.

"BEN BURAYA İZİNLİ GELDİM"
Sakatlığı süresince bir sürü yalan şeyler söylendiğini belirtenDelgado, " Benim takımla çok iyi bir ilişkim var, ancak Arjantin'eizinsiz geldiğim söyleniyor. Böyle bir şey yok. Buraya kulübün izniylegeldim. Zaten durumumla ilgili olarak da sık sık Mustafa Denizli'ylekonuşuyorum. O da ben de takım için her zaman en iyi şeyleri istiyoruz.Onun için buraya geldim. İzin vermeseydi gelmezdim." dedi.

"MUSTAFA DENİZLİ'YLE ARAMDA ÇOK İYİ BİR İLİŞKİ VAR"
Mustafa Denizli'yle tartışma yaşadığı şeklindeki iddialarınhatırlatılması üzerine Matthias Delgado, "Böyle bir şey yok. MustafaDenizli'yle aramızda çok iyi bir ilişki var. Sakatlandığım ilk gündenberi yanımdaydı ve bana destek verdi. Ben de bundan dolayı ona teşekküretti. Benim oynamamı büyük ihtimalle çok istiyor ve bu yüzden farklıbir şey söylemiştir. Ama bana kesinlikle çok destek verdi. Onun içinMustafa Denizli'ye çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

"ONLARA OYNAMAK İSTEDİĞİMİ GÖSTERECEĞİM"
"Askıya alınan sözleşmen yönetim tarafından yeniden devreyesokulacak mı?" sorusunu ise Arjantinli oyuncu şöyle cevaplandırdı,"Bütün yaptığım şey tekrar oynamak içindi. Bunun için de bana izinverdiler. Öyle olmasaydı ilişkimiz farklı olurdu. Onlara yenidenoynamak istediğimi göstermek için çok çalıştım. Bu yüzden her günantrenman yaptım. Yönetim de benim oynamak istediğimi biliyor."

"KENDİM, BAŞKAN, TEKNİK DİREKTÖR VE TARAFTAR İÇİN KENDİMİ GÖSTERECEĞİM"
Delgado Barcelona'daki doktoru Ramon Cugat Bartelemeu'nun"Matthias niye sahalara hala dönmedi merak ediyorum" şeklindekiaçıklamalarını da değerlendirirken, "Burada kaldım çünkü onlar da tamolarak iyileşmediğimi gördüler. Küçük bir aksaklık oldu, bunu onlar dagördüler. Şimdi tek istediğim şey tekrar Türkiye'ye gelmek ve kendimisahada göstermek. Bunu hem kendim, hem başkan, hem teknik direktör hemde taraftar için istiyorum.

"TARAFTARI ÇOZ ÖZLEDİM"
Beşiktaş taraftarını da çok özlediğini söyleyen Delgado, "Benonları çok özlüyorum. Sakatlığım sonrası benim aleyhime en küçük birsöz söylemediler. Bu yüzden çok çok mutluyum. Taraftarlardan gururduyuyorum. Tekrar gelmeyi ve onları tekrar görmeyi kalpten istiyorum."şeklinde sözlerini bitirdi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

gel artik delgado gel!!!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

masallah as solist gibi.

simdi kim gidecek takimdan?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Şimdilik hiçbirşey yok..

Asıl olaylar Delgado döndüğünde çıkacak..

Delgado hem Denizli'ye hem de kendine ümit bağlayan taraftarına öyle bi kazık atacak ki..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Tello gitsin Delgado gelsin.
Sezon sonuda büyük ihtimal Delgado yollanır zaten.Yada şöyle söylim delgadonun performansına göre belli olur.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Delgado iyi performans sergilese bile artık kalamaz bu takımda..

Kredisini çoktan doldurdu..

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: +18 ! - Ocak 15, 2010, 19:52:25
Delgado iyi performans sergilese bile artık kalamaz bu takımda..

Kredisini çoktan doldurdu..

Sen öyle san Sergen..

Delgado-S.Özkan-Ekrem  bunlar Denizli'nin çocukları..

Denizli bunlar olmadan hayatta devam etmez
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

O zaman alsın çocuklarını gitsin..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903