Ana Menü

"Derbiye kadar kayıp yok"

Başlatan Simurg, Ocak 05, 2010, 17:28:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Derbiye kadar kayıp yok"

Kara Kartal'ın tecrübeli çalıştırıcısı Mustafa Denizli, geçen sezonbelirlediği puan hedefiyle Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşımıştı. İkinciyarı öncesinde yine bir yol haritası belirleyen deneyimli teknik adam,dün öğrencileriyle bir görüşmede bulundu. "Önümüzde zorlu maçlar var"diyerek sözlerine başlayan Denizli şöyle devam etti: İlk dörtkarşılaşma gerçekten çok önemli. Galatasaray derbisine bu maçlarınhepsini kazanmış bir şekilde çıkmak istiyorum ve mazeret kabuletmiyorum. Ondan sonrasını zaten getiririz. Ligin ilk yarısındakikayıplarımızı unutmayın" diye konuştu.

'Yardımcı olun'
Takımdaki tecrübeli isimleri de uyarmayı ihmal etmeyen kurt hoca,"Teknik heyet olarak takımın başında biz varız. Ancak Rüştü, Yusuf,İbrahim Üzülmez ve Nobre de ekibin önde gelen isimleridir... İlk yarıdayeterince ortaya koymadılar. Teknik direktör olmak için mutlaka futbolubırakmak ve kurslara katılmak yetmez. Asıl hocalık, oyuncuykenbaşlıyor. Sizlerden ikinci yarı bunu bekliyorum. Özellikle gençlereyardımcı olun" uyarısında bulundu.

Fanatik

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..