Ana Menü

Transfer Listemizden Ölüm Döşeğine..

Başlatan beckyZWICKY, Ocak 04, 2010, 02:14:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Diego Buonanotte ölümle pençeleşiyor            Sezonbaşında Beşiktaş'ın renklerine bağlamak için büyük çabalar sarfettiğiRiver Plate'in yıldızı Diego Buonanotte Santa Fe kentinde geçirdiğitrafik kazasında ağır yaralandı                                    

Arjantin'deadı bir çok Avrupa deviyle anılan 21 yaşındaki Diego Buonanotte'ningeçirdiği kaza sonrası hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Geçtiğimizgün aracılya tarfik kazası geçiren ve araçtaki üç arkadaşı ölen yıldızoyuncunun Buenos Aires'te kaldırıldığı Los Arcos Hastanesi'nde tedavisisürerken ilk açıklamayı yapan doktorlar, Buonanotte'nin ölümtehlikesini henüz atlatamadığını ifade etti.

Yapılanaçıklamada, Bonanotte'nin akciğerinde önemli bir hasar olduğubelirtilirken genç oyuncunun sağlık durumunun kesinleşmesi için 48saatin geçmesi gerektiği ifade edildi. Vücudunda birçok kırık bulunanBuonanotte'nin futbola dönüp dönmeyeceği ise şu anda soru işareti.

2008Pekin Olimpiyatları'nda Arjantin Milli Takımı ile şampiyonluk kazananve Arjantin'in son yıllarda yetiştirdiği yıldız futbolcular listesininbaşında yer alan Diego Buonanotte'nin adı bir dönem Beşiktaş'la dabirlikte anılmıştı.

Beşiktaş istemişti

Ağustos ayındaBuonanotte için Beşiktaş ve River masaya oturmuş, Kartal 5.7 milyonEuro önerirken, Arjantinliler ise 7 milyon Euro'da diretmiş ve transferyatmıştı.

Arkadaşlarıyla gece kulübünde eğlendikten sonraotobanda sürat yapan 21 yaşındaki futbolcunun, babasının arabasınıkullandığı öğrenildi. Ağaca çarpan Buonanotte'nin hayati tehlikesisürüyor.

Buraya mı yoksa dünyadan futbol bölümüne mi açsam konuyu diye düşündüm, buraya açasım geldi.. Adı bir ara bizle çok anılıyordu ve açıkcası istiyordum baya gelmesini...

Allahtan acil şifalar diliyorum, Umarım bir an önce sağlığına kavuşup sahalara döner..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

EVET bi kaç gün önce duymuştum..

doktorlar futbol oynayabilir demiş ama bence daha oynayamaz. hep öle deniyor sonra ya eskisi gibi olmuyor yada silinip gidiyor..

ah be Buonanotte, keşke gelseymişsin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Çok üzüldüm gerçekten.. Çok büyük yetenekti.. Sanırım artık futbola dönemez bir yıldız adayı kaydı..

Umarım kısa süre sonra kendine gelir ve ölüm tehlikesini atlatır..

carsi52

Keşke bize gelseymiş sezon başında..
Tüh be.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

kısmet ıste..
ıns. bır an once saglıgına kavusur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Allah yardımcısı olsun çok üzücü bir olay

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Kazadan 45 gün sonra Buonanotte, Ole gazetesine konuşmuş. Durumu iyi. En azından fitness salonunda çalışacak kadar kendine gelmiş. Paramparça olmuş otomobilden çıkması mucizeydi. Bu mucize onu kiliseye daha fazla bağlamış. Ölen arkadaşlarını aklından çıkartamıyor tabii. Bu sezon sahalara dönmeyeceği kesin...
acetobalsamico.blogspot.com
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

FANATİK KARTAL1903

Kaza geçirdikten bir süre sonra doktorlar futbol hayatının büyük ihtimalle bittiğini açıklamıştı ama futbola dönecek gibi görünüyor.