Ana Menü

Derbiyi Kazanmak İstiyoruz

Başlatan Simurg, Aralık 30, 2009, 19:09:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş Erkek Basketbol antrenönü Burak Bıyıktay, 2 Ocak Cumartesigünü oynanacak Galatasaray karşılaşmasıyla ilgili olarak Beşiktaş resmiinternet sitesine açıklamalar yaptı.

Cumartesi günkü maçın 2010'un ilk derbisi olduğunu ifade eden Bıyıktay, kazanan taraf olmak istediklerini söyledi.

Sezon başında belirledikleri hedeflere göre ligi ilk 3 sırada bitirmekistediklerini söyleyen tecrübeli antrenör, "Kendi salonumuzdataraftarlarımızın desteğiyle bu mücadeleden galip ayrılmak istiyoruz.Hedeflerimize ulaşmak için bu maçtan da galibiyetle ayrılmamızgerekiyor" diye konuştu.

Fenerbahçe karşısındaki hataları tekrarlamayacaklarını vurgulayanBıyıktay, "Fenerbahçe maçında yapmamamız gereken savunma hatalarıyaptık. Aynı hataları bu maçta tekrarlamayacağız. Sert ve isteklioynayarak kazanan taraf olacağımıza inanıyorum. Oyuncularımız daoldukça istekli ve bu maçın öneminin farkındalar" dedi.

Burak Bıyıktay, Galatasaray'ın yaşadığı sıkıntıların sarı-kırmızılıekibi küme düşme potasına ittiğini ve bu durumun Galatasaray'ı daha dahırslandırdığını ifade ederek, "Küme düşme hattından kurtulmak için hermaçı kazanmak istiyorlar. Akatlar'a da galibiyet için gelecekler. Zorbir maç olacağını düşünüyorum, ama taraftarlarımızın desteğiylekazanacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Bıyıktay, 2 Ocak Cumartesi günü saat 18.00'de Akatlar Arena'daoynanacak derbiye bütün taraftarları beklediğini sözlerine ekledi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

kazanacagız ıns dusene bır tekmede bızden :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun