Ana Menü

2010...

Başlatan Cem Goren, Aralık 27, 2009, 19:40:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Acı Tatlı bır yılı gerıde bıraktık. Sevinçlerle ki en buyuk sevınc BEŞİKTAŞIMIZIN ÇİFTE KUPALI ŞAMPIYONLUGU kederlerle uzuntulerle bıttı bır yıl daha. Bır sene daha yaslandık Ömrümüzden bır koca sene daha gıttı. 2009da hayatımızda bırcok degısıklık oldu yenı olaylarla karsılasık ve karsılasmaya devam edecegız. 2009u İyı degerlendırdık veya degerlendıremedık bunlar ıcın artık cok gec dusunmek ıcın zaman yok ama 2010'da guzel seyler yapmak ıcın daha vakıt var...

Herkese Iyı Seneler Sımdıden. 2010 Herkese oncelıkle SAĞLIK-HUZUR-MUTLULUK sonrada dıger ısteklerını getırsın.
Mutlu Bır Yıl Gecırmemız Dılegıyle...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

aaa dur daha cem 31 aralıkta hep birlikte girecez yıla,erken olmuş mesaj :D

Cem Goren

geldı ıste 31aralık orcun :)
2010 hepımıze ıyı gelsın :)

+18 !

Herkesin şimdiden yeni yılı kutlu olsun..

Sağlık,mutluluk,aşk,şampiyonluk,para ve sayamadığım bir çok şey getirsin yeni yıl bizlere :)

Batuhan

herkese getirsin,çok getirsin..
Koca hestiy aya bedenem ?

Simurg

yeni yıl yeni yıl yenic yıl herkese kutlu olsun

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

2009 benim icin cok guzel bir yil oldu, baba oldum, sampiyon olduk hemde cifte. Ikinci kez baba olacagimi ögrendim.

Forum ortamina gelince; burda cok guzel insanlarla genelde mutlulugu,sevinci ama bazen aciyi paylastik, bazen kizdik bazen istemesekte birbirimizi uzduk kendi acimdan; örnegin topic acma konusunda ve Nihat konusunda, kusura bakmayin arkadaslar. 2010 da daha iyi bir Cem Baba olmaya calisacagim.  :)

Butun herkesin yeni yilini en icten dileklerimle kutlarim,
en buyuk arzum , umudum  2010;  herkes icin super bir yil olur.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Tello'nun golleri kadar 'Mutluluğunuz'  , Fabian Ernst'in istikrarı kadar 'Huzurunuz'  , Fink'in sabrı kadar 'Sevginiz'  , Çubuklu forma sevgisi kadar 'Dostluğunuz'  , BEŞİKTAŞ'IN Büyüklüğü kadar büyük 'Aşkınız'  olsun... yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar :)))
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Herkese mutlu mesut yıllar diliyorum :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Ümitleriniz GS'nin Stad İnşaatı Gibi Sonsuz, Dertleriniz FB'nin Kupaları Kadar Nadir, Sevinciniz Büyük BEŞİKTAŞIMIZIN Taraftarı Kadar Çok Olsun... YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!.. :))))
Since 1903

Cem Goren

Yenı Yılda BEŞİKTAŞ AŞKINIZ ESKISINDEN DAHADA FAZLA OLSUN... :)

Cem Goren

Alp Erdem

umarım yeni yılda şu ingilizceyi geliştiririm bide almancadan umarım çakmaya başlarım :D

Cem Goren

2010a gırdık :)
2010nun ılk mesajı :)

Alp Erdem

yok abi 2010 un ilk mesajını ben attım :D