Ana Menü

Demirören tekrar Baskan secildi...

Başlatan CR7, Aralık 26, 2009, 07:19:30

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Destek falan yalan. Ben 3 sene daha bu işkenceyi çekemem. YETER LAN YETER ŞEREF YOKSUNUNU HERİF YETER !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

fark 1001 olmus ... hmmm ... kapanmayacak sanirim

Milangazli yönetim derin bir oh cekiyordur simdi ... 3 yil daha bizden uzak duracak, sirketi batirmayacak diye

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Demirörenin artık daha iyi olacağından benim kuşkum yok.

Ancak ne olursa olsun, bu kadar başarısızlığa rağmen başkan oluyorsa bu utanılacak bir durumdur..

Demekki bu iş icraatla felan alakası yok..

Murat Aksu ismi konusundad şüpheler vardı heryerde. AKP nin ve Cemaatın Beşiktaşı ele geçireceği şüphesi bir çok yerde konuşuluyordu. Beşiktaş üzerinden kara para aklanması durumlarından söz ediliyordu vs vs vs

Ancak bu saatten sonra Stad projesi yapılabilirmi bu konuda şüphelerim var. Siyasilerin desteği gerekirken şimdi çok önemli bir adamı karşımıza aldık bu kötü oldu..

İyi ve Kötü yönleri olan bir seçim oldu ancak bu yukarda dediğim gibi bu kadar başarısız olan bir adamın yeniden başkan olması utanç verici bir şeydir. Yönetimdeki arkadaşları ne kadar güçlü olursa olsun başka bir insan altında birleşebilirdi herkes demekki onlarda bu utancın bir parçası olmaktan sıkılmamışlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 29, 2010, 15:28:18
sen de mi pazar saat 18de Yildirim demirörenin artik baskan olmayacagina inanlardansin`?  :)

Demirören baskan, tabata kiralik , söylemedi demeyin.

Bunu dun yazmistim baska bir topicte, bu konu hakkinda pek bir seyde yazmadim simdiye kadar , kimsenin sevki kirilmasin diye ama arkadaslar ya siz gercekten aksunun kazanacagini mi zannettiniz? aksu kim ya? eti ne budu ne? bugun altinsay tek basina demirörenin karsina ciksa alamazdi.
ortada para yok pul yok, butun dunyanin en iyi ekonomistlerini toplasa ne olacak? elinde kapital olmadikca.

bazi arkadaslarin yazdigi gibi iyi bir yönetim kurdu, insallah hatalarindan bir seyler ögrenmistir, isleri profosyonellere birakacam diyordu, insallah öyle olur, o bizle muhatab olmaz bizde onla.

aksunun akp patentli olmasi demirörene cok yaradi,iki seye sevindim, birincisi Besiktastan akpye oy cikmayacagini görduk, ikincisi belki de en cok sevindigim Metin tekinin kulube geri dönme olasiligi. bu konuda cocuk gibi sevincliyim benim gibi milyonlari Besiktasa asik eden bir insanin tekrar kulube geri dönmesi, Kartal askiyla yanip tutusan bir insan O.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 26, 2009, 07:19:30
Evet seçime 1 ay 5-6 gün kala düşünceleriniz neler?
Sizce kim başkan olacak?
Başımızda Yıldırım Demirören kalmaya devam mı edecek yoksa Murat Aksu mu gelecek?
ya da sürpriz bir aday daha çıkıp o mu kazanacak?

Bir de seçim tarihi hakkındaki düşünceleriniz neler?
Ay sonu olması iyi mi? Daha erken Ay ortası filan mı olmalı yoksa farketmez ne zaman olursa olsun mu?

Herkes 1'i tarih için 1'i başkan için oy verebilir.
Ben Demirören'in kalacağını düşünüyorum.
Ayrıca tarih konusuna gelirsek de transfer dönemi biterken, tam ocak'ın sonunda böyle bir seçim olması çok saçma geliyor bana. Transfer yapmak istese bile gelecek yönetim yapamayacak ocakta. Transfere yine eski yönetim devam edecek böylece bir seçim kozu olmaktan çıkacak.Ancak sezon sonu için anlaşabilir Murat Aksu ve ekibi. Yıldırım Demirören ise gitme korkusuyla transfer yapmama yoluna gidebilir. Bu da takıma zarar verir.
Ben açıkçası hemen olması taraftarıyım kongrenin

1 ay önce demiştim
listeler henüz belli olmamışken :)
transfer olmadı yd kaldı
delgado belirsiz
keşke daha erken olsaydı!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

su saaten sonra ınonuye gıtmek gelmıyor ıcımden oncede maca gıdecegım zamanlar 3-4gun oncesınden ıcım ıcıme sıgmazdı ama sımdı oylemı olacak...
uskudarda otobus beklerken tam karsımda duran yenı acıga bakarken ıcımde neler olacak acaba...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

abi tabata yı nereye gönderecek kiralık bu saatten sonra
yurtiçine gönderemez yrtdışında da biraz zor

M34

Anlamadigim birsey var ... biz A.S. degilmiyiz? Iflas durumu ne zaman oluyor ki? Madem secimle gitmiyor, böyle secenekler var mi? UEFA'nin da bir projesi vardi ... giderler gelirlerden fazla olunca küme düsüreceklerdi hani ... hepsine raziyim: iflas, küme düsme vs.  ... yeterki gitsin

Kralkartal21

Neden ' ben demiştim ' moduna girdi herkes. Bizde biliyorduk bunun olucağını ama bir umuttu bu işe sarılmamızı sağlayan!

Şİmdi bu umutta gitti. 3 sene boyunca Beşiktaş eriyecek , taraftarımız delirecek !
Bu adam 6 senedir başkan, bi b.k değişmemişde. 3 senede mi değişecek bu insan!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Yıldırım Demirörenin bir hatası var

"Tribündeki insanlar gibi düşünüyor" bence..

Forumlarla ne zaman ters düşerse proje ve transferlerde o zaman başarılı olur kanımca..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

ben demistim degil kubi, o umut hic bir zaman Aksu olamazdi olamadida zaten.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....