Ana Menü

Tbl. 12.Hafta fenerbahce-BEŞİKTAŞ... [27Aralık Pazar] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Aralık 24, 2009, 23:05:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Ezeli rakipler Fenerbahçe Ülker ile Beşiktaş Cola Turka, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda saat 20.00'de başlayacak maçta karşı karşıya gelecek.

Geçen sezondan kalan 5 maçlık cezası biten sarı-lacivertli ekip, bu sezon ligde ilk kez seyircisiyle derbi maçta buluşacak. [/color][/font]

Zor maç olacak fenerbahce ılk kez seyırcılı oynayacak ama pazar gunu o saatte zeytınburnuna kım gıder oda ayrı bır konu. Dıkkatlı olmamız lazım yoksa 3lükler yagmur gıbı uzerımıze yagar. Yenı bır oyuncu almısız ıns. bu maçta oynar... :bjk :bjk :bjk 
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

CR7

Şimdi oraya Abdi İpekçi'ye gidip bunları ... zamanı, voleybol maçının rövanşını alma zamanı ama kaç kişi gider ki

bizim taraftarımız futbol taraftarı,seyircimiz futbol seyircisi

hiç ben fb'nin o salonu doldurduğu gibi bizim akatları doldurduğumuzu görmedim

neyse napalım Başarılar Potanın Kartalları!
az da olsak sayıca yanınızdayız sadece derbilerde değil her zaman!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

İnanıyoruz potanın kartallarına.
O salonu dar edin onlara !
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

konuk seyırcı yasagı olmasa gıdılır aslında ama ıste orda hıcırsey yapamayarak ızlemek ınsanın canını sıkıyor zor maç yenı transferımızın oynma durumuna gore pota altını saglama alıp almayacagımız bellı olacak her maç skor olarak ıyı bır rakkam uttuyoruz onu devam ettırırsek kolay bır maç olabılır

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Cem Goren

sımdı antuda yorumları okudum 6sayfa olmus gecen sene akatlardakı maçta bıle farkı koyarız dıyorlardı(100-95 yendık) bu sene tırsıyorlar cok sayı atıyorlar hucum gucu yuksek falan
GIDIN KOYUN GELIN KARTALLAR

Cem Goren

Usta basketbol yorumcusu Kaan Kural, yarın Beko Erkekler Basketbol Ligi`nde oynanacak olan Fenerbahçe Ülker - Beşiktaş Cola Turka maçını Haber1903 okurları için değerlendirdi.

İlker Ezibay`ın sorularını yanıtlayan Kaan Kural "Beşiktaş`ın kabuğunu kırma maçı" yorumunu yaptı.

Haber1903 : Kaan bey iyi günler.

Kaan Kural: İyi günler.

Haber1903 : Beşiktaş yarın Beko Basketbol Ligi`nde derbi mücadelede Fenerbahçe ile karşılaşacak. Sizin maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kaan Kural : Beşiktaş Cola Turka zaten bu sezonun en iyi basketbol oynayan takımı. En azından şu ana kadar bu böyle. Fakat bir yerde, geçtiğimiz iki yıla yönelik düşmüş performansını kırması, tabiri yerindeyse rüştünü ispat etmesi lazım. Efes Pilsen maçında ben bunu ispat edeceğini düşünüyordum ama maalesef belki mental sorunlar, belki hani henüz o maça hazır olmamak nedeniyle Efes Pilsen maçında bu gerçekleşmedi.

Beşiktaş ufak bir farkla mağlup oldu ama kendisi gibi oynayamadı. Kendisi gibi oynasaydı çok rahat kazancağını düşünüyordum ben. Şimdi yine aynı durumla karşı karşıyayız. Ama bu sefer işleri biraz daha kolay. Çünkü Fenerbahçe çok sakatlıklara ve eksikliklere sahip. Eğer Beşiktaş normal oyununu, bizim bildiğimiz hızlı tempolu oyununu oynarsa yarın çok rahat galibiyete ulaşıp bir nevi hani o kısır döngüyü kırmış, rüştünü ispat etmiş ve şampiyonluk adaylarından biri olduğunu ispatlamış olacak. Bence bu Beşiktaş`ın biraz kabuğunu kırma maçı.

Haber1903 : Yarın nasıl bir Beşiktaş bekliyorsunuz? Nasıl bir Fenerbahçe bekliyorsunuz? Nasıl bir maç geçmesini bekliyorsunuz?

Kaan Kural : Her şeyden önce Beşiktaş`ın çok verimli olduğı yüksek tempoda oynaması. Tempo çok önemli. Topun ne kadar hızlı gelip gittiğine bakarak Beşiktaş`ın ne kadar istediğini yapabildiğini görürüz. Eğer top gerçekten çok hızlı gelip giderse çok ciddi bir oyuncu problemi olan Fenerbahçe, çok sayıda top kaybedecektir ki, uzun süredir öyle yapıyorlar. En son Telekom maçında 15 top kaybettiler.

Eğer yüksek tempoda oynanırsa Beşiktaş çok çok avantajlı. Önemli olan kritik nokta tempo diyorum ben. Zaten bunu da Beşiktaş yapmaya çalışacaktır. Çünkü rakibinin zaaflarının da çok farkında.

Haber1903 : Kaan bey çok teşekkür ederiz değerli görüşleriniz için.

Kaan Kural : Ben teşekkür ederim.

-HABER1903-

Cem Goren

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Cem Goren

Bjk Cola Turka sadece hücum anlayışı ile oynayan bir takım.Bu belki kendi seviyesinden düşük takımlara uyabilir ama dikkat edin büyük diye adlandırdığımız çoğu maçı farklı kaybetti 7-15 sayı fark bekliyorum.

dallamanın bırı ne yazmıs farklı kaybedıyorlar ulan sadece efese yenıldık lıgde buyuk oda 4farkla :ahaha :ahaha :ahaha  aptal bunlar

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ınternetten arayın muhakkak cıkar bı yer dıgıturk olmasına ragmen bu lanet kanal ıcın bır kez daha uyelık artı para ıstıyorlar o yuzden kapalı bısekılde ızlerız ıns.