Ana Menü

Rüstü 1 Ay, Hakan 2 Ay yok

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 17:08:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan kalecilerden Rüştü Reçber'in 4, Hakan Arıkan'ın ise 8 hafta sonra takıma katılabilecekleri bildirildi.

Manisaspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında genç kaleci Korcan Çelikay'ın hatalı goller yemesinin ardından, Rüştü ve Hakan'ın durumları siyah-beyazlılar için daha büyük önem taşırken, iki kalecinin sakatlıklarının ciddi olması devre arasında kaleci transferini de gündeme getirdi.
Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren, operasyon geçiren kalecilerden Rüştü'nün 4, Hakan'ın ise 8 hafta sonra sahalara dönebileceğini söyledi.
CSKA Moskova maçında ayağından sakatlanan ve kırık olduğu tespit edilen Filip Holosko'ya da değinen Düren, Slovak futbolcunun ligin ikinci yarısına hazır hale geleceğini ifade etti.

Uzun süren sakatlığın ardından takımla çalışmalara başlayan Delgado'ya da değinen Düren, ''Delgado'nun durumu kesin değil. Devre arasında takımla kampa girecek. Delgado'nun durumu bu kampta yapılacak yüklemeler sonunda açıklık kazanır. Eğer yüklemeler sırasında ağrıları nükseder ise bu sorun yaratabilir'' dedi.

Bursaspor maçında orbit kemiğinde kırık oluşan Ferrari'nin yüzündeki ödemin inmesini beklediklerini kaydeden Mete Düren, İtalyan futbolcunun geçireceği ameliyatın ardından bir ay sonra maskeyle oynayabileceğini ve bu maskeyi 3 ay boyunca takmak zorunda olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: AA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Kupa maçlarında Korcan oynıcak büyük ihtimal..Başkada bir alternatif yok.Korcan gerçekten baya bi kötü kaleciymiş acaba başka genç kalecimiz yok mu ? Daha sağlam ?
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

serkan kırıntılı ıle ılgılı gırısımler hızlanmıs buyuk ıht. o gelecek gelmesse korcan ıle oynyacagız. kasımpasa ve konya maçları var ıcerde onlarda gol sıkınısı yasamassak o maçları alırız ama ıbb maçı deplasmanda olımpıyatt gercı onları hıc yenemıyoruz ama ıste...

KeePSaKe

ya Rüştü tamam da Hakan a noldu ki bu kadar 2 ay yok ameliyat mı oldu ?
Since 1903

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 23, 2009, 20:21:52
Kupa maçlarında Korcan oynıcak büyük ihtimal..Başkada bir alternatif yok.Korcan gerçekten baya bi kötü kaleciymiş acaba başka genç kalecimiz yok mu ? Daha sağlam ?

Katılmıyorum sana ve Korcan ın Kötü Kaleci olduğuna inanmıyorum,her kaleci hata yapar Çek cumhuriyeti maçını hatırlayalım Nihat ın attığı gölü,dünyanin en iyi kalecisi o hatayı yapıyorsa 20 yaşındaki Korcan ın o hataları yapması çok değil,o kadar heyecan olsun bırakalımd[kufur otomatik degistirilmistir]orcan ı kaybetmek yerine kazanmalıyız.Ben korcan a güveniyorum.
ya da Rüştü nün yediği golleri hatırlayalım

[KralKartal]

Volkan Demirelin yillardir hatali gollerinden dolayi cok elestirildigini biliyoruz
ama nedense hala FBnin kalecisi...Ve hala kritik maclarda hatali goller yiyor...

Ama Volkan yine Volkan ve FBnin kalecisi..

Bizim taraftar tek macla Korcani sildi, boyle taraftarimizin olduguna inanmak istemiyorum..
Korcan genc, 10 mac oynasin 11 mac Korcan kalede dev olur

Ersin Develi

Manisa maçınca 1. gol hatalı olabilir ama 2. gol kesinlikle şansızlıktı.Bu kadar kolay harcanmasın Kimse Helede 20 Yaşındaki korcan,Bunun diğer örneklerini gördük Batuhan,Aydın...

Cem Goren

neden destek olmuyoruz kı adam sadece bır maç oynadı hatalı glu her kaleı yıyor volkanı kasımpasa maçında grduk schake maçında gorduk yabancı kalecılerıde gorduk. bıraz daha sabretmelıyız

Ersin Develi

Keşke herkes bu konuda sabretmesi gerektiğinin farkında olsa

[KralKartal]

Boyle gencler ciksinda 10 mac hatali gol yesin

gencler sahada oynasinda, 10 mac yenilelim,

ama 10 mac sonrasida ortaligi toz dumana katariz..

Cem Goren

kımseye bır art nıyetım yok sunu belıretk ısterım.... nıhata sabreden besıktas taraftarı korcanı neden bır maçta bıtırdı

[KralKartal]

ben bitirmedim, ben bir futbolcuyu, genc ise, yada kalitesini bir sekilde ispat etmisse
onu bitirmem, destek cikarim..futbolcu oyle kazanilir, yoksa gökten futbolcu yagmaz

Cem Goren

abı genel olarak konustum tesbıhte hata olmaz...