Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

sen hangi taktik kullaniyorsun ki anlamadim, senin takima bakim hele sonra sana bir rapor sunayim ;D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KartaL_Gurkan

kapanir kubilay neden kapanmasin 7 puan bir sey degil daha cok önemil maclar var illaki düsüs yasiyacam...hep boyle devam edebilmem mümkün degil :)

sanirim cogu kisi ligi saldi ilgi kalmadi bana oyle geliyor sonucta 1 kisi sampiyon olabiliyor pes pese maglubiyet alanlarin hevesi kaciyor..

Kralkartal21

Alıntı yapılan: +18 ! - Mart 05, 2010, 12:27:57
Kubilay'la berabere kalmışız yine 0-0 :)

Bu ligde üstünlük kuramadık birbirimize :)

Bugün İhsan abiyle oynıycam. Umarım sahadan galip ayrılan taraf ben olurum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

maglubiyeti kelime hazinemizden sildik takim olarak, tek hedef var her maci final havasinda oynamak ve en az 1 puan alabilmek. cunki deplasmandayiz,puan kaybi luksumuz kalmadi..
2.yariya iyi baslayip iyi bitirmek, hedefimiz ilk 5'in icinde yer almaktir..

Bu nedenle bugun sen ertesi gun Gurkanla oynayacagim maclara full konsantre olmus bulunmaktayiz..
Favori siz gozuksenizde, puan ve puanlar icin mucadele edecegiz..

Full press :D

oyuncularimi dinlendiriyorum ama.. kalecim yedek kaleci, orta sahanmda Kallström yedekte..

Forvette tek Boboya guveniyoruz..

RCA

4-0 gayet iyi bir skor abi kutlarım seni =)

benim takımım defansif anlamda bence ligin en güçlü takımlarından olmasına karşın 4 tane helal olsun dedirtcek cinsten bence..

ayrıca bugun volkan abiyle maçım var.. ben tekrar bir çıkışı gecmek isteyeceğim volkan abi de alt sıralardan kurtulmak ilk maçta 4 tane yemiştim. ama bu maçta rövanşı almam gerektğini biliyorum. gecen iletilerimde dediğim gibi kadro gücünü en beğendiğim takımla oynayacağım. kolay gele..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

:) volkan defansa takviye yaparsa ki yapacak gibi... isin zor olabilir resul ama volkanin takimida  bir iyi bir kotu..

4-0 bende beklemiyordum 2-1 fln alirim diyordum, ama oyuncular cok iyi mac cikardi...
rövansi aldik, 2.yariya iyi basladik, iyi gider umarim

RCA

abi ben dün akşam mantelite olarak maçta yenildim senin maçında ;D hislerim var mesela benim nasıl ? dün gce son kez girdim kadroma baktım seninksine baktım senin tm maçlarında hangi taktik oynadığını kaçıncı maçta sonra 4-5-1 e gectiğini dahil tüm yaptıklarnı izledim maçtan 3 ya da 4 tane yerim diye düşündüm ve deidğim gibi çıktı.

ama yarın volkan abiye gücümü göstermeliyim. saygı duyarım takımına. elimden geleni yapmalıyım. ama dediğim gibi volkan abi ligin en kaliteli kadrolarından birine sahip =) ve işim çok çok zor.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Volkanin diger takimi cok daha iyiydi
bu takimi bana gore vasat oyunculardan kurulu, arasinda 1-2 oyuncu var gerisi vasati gecemez

Boateng gibi orta sahada vasat oyuncuyu bekletmezdim, satardim...

+Van der Vlag gibi bir kaleci sat gitsin volki
takimin kalitesini dusuruyor benden soylemesi

begendigim takimlar, kendim haric :)
FC. GÖKH@N, Resul senin takim, Fc Köln, batuhaninki , erdinin, ve yigitin takimlari..

Birde gurkanin takim, cunki beklemedigim birsekilde iyi oynuyor takimi , uyumlu takim :)

Kralkartal21

İhsan abi iddalı konuştun tırstım biraz :D
Takımıma güveniyorum. Bu maç bizim :)

[KralKartal]

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 05, 2010, 18:04:59
Volkanin diger takimi cok daha iyiydi
bu takimi bana gore vasat oyunculardan kurulu, arasinda 1-2 oyuncu var gerisi vasati gecemez

Boateng gibi orta sahada vasat oyuncuyu bekletmezdim, satardim...

+Van der Vlag gibi bir kaleci sat gitsin volki
takimin kalitesini dusuruyor benden soylemesi

begendigim takimlar, kendim haric :)
FC. GÖKH@N, Resul senin takim, Fc Köln, batuhaninki , erdinin, ve yigitin takimlari..

Birde gurkanin takim, cunki beklemedigim birsekilde iyi oynuyor takimi , uyumlu takim :)

Kaleci ve dediğin oyuncu belkide 1 ma.ç bile oynamadılar ihsan..

Onlar sadece kontenjan dolsun diye oradalar :)

Kadrom kötü değil bence..

Hatta iyi ama var bir trerslik..

Sistem değiştiriyorum bugün
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 05, 2010, 18:39:25
sen kendi evinde avantajlisin
Öyle ama süpriz bir sonuçta çıkabilir. Bekleyip göricez artık.

Kralkartal21

1-0 yenmişim. Zorlu bir virajı daha atlattık takımda biraz moral buldu.

RCA

That's me.

NoPasaran

Arkadaş dün taktik değiştirdik 1 tane savunma oyuncusu koyamadıkihsan yüüznden..

cep telefonundan kadroyu ayarlayayım dedim reklamdan geçemedim!

defansta orta saha oyuncum oynamış :-\

2-0 yenildik

tebirkleri ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net