Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

bna 3-4-3 le koyan bir takım oldu o kadar. bence yaptığınız taktik savası değil oyuncuların bireysel performansı..

volkan abinin takımı  ligin en kaliteli kadrolarından ama olmuyor yenemiyor adam.

mesela ben 4-5-1 oynuyorum 2. alternatfim 4-4-2 bu sistemi kimden aldım..

gecen seneki slbyi izledim epey.. çünkü 4-5-1 gercekten sağlam oyuncuların varsa kanatta. ki mesela bende capel le carlos eduardo

hemen hemen her takımı dize getirirsin.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Çok fazla ilgilenemiyorum takımımla malesef..

İşyerinde OFM ye giriş yapamıyorum neredeyse. Çok aşırı kasıyor sistemi ve kitlenmelere neden oluyor

Evdeki bilgisayarımda bu aralar hep sorunlu.

Maçları bile çok daha sonra öğreniyorum..

Ama kadroma güvceniyorum ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 02, 2010, 19:00:13
Dzagoev geldi geleli takim 5 atiyor her mac ama kupa macinda dinlendirecem, bana ligde lazim olur..

yedek biraktim dzagoevu yenildim kupadan elendik.

daha yedek birakmicam :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mart 03, 2010, 09:00:50
bna 3-4-3 le koyan bir takım oldu o kadar.

Estağfurullah  ;D
Bu arada gazetede haberim çıkmış ve tam benim takımı anlatıyor okuyun derim. Çok etkilendim yazıdan :D
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

RCA

;;D bana bir tane ispanyol orta saha lazım satmak isteyen varsa ileti yazabilir bana ;D ne kadar istiyorsa trink cash para verilir.

:D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Defsanstan HUTTON satilik, daha cok calistirabilir daha iyi olabilir, bana suan lazim degil,
yeni defans aldigim icin..

1-1 berabere kaldim, orta takimlarin mucadelesinde gulen taraf kimse olmadi
ama dzagoev'lu takim simdilik yenilmedi :)

BOBO ise gol kralligi yolunda ilerliyor, TEK SILAH

+18 !

Evimde Resul'e 4-3 kaybetmişim..

Defansta bazı sorunlar var.. Onları en kısa zamanda toparlamaya çalışacağım..

KartaL_Gurkan

gerii yi deplasmanda 3-1 yenmisim :)
Ama Nasri sakatlanmis 4 hafta saglardan uzak kalacak.
beckye karsi cekiniyorum takiminda iyi ve tecrübeli oyuncular var ben beckyi daha yüksek
yerlerde bekliyordum acikcasi ama sansim tutmuyor ona karsi :)

Kakaya ne olmus oyle yaa 8 hafta :o :o

Kralkartal21

Gürkan abi farkı açtın. 7 puan fark kapanır  mı bilmem illa puan kaybedersin gürkan abi ama ben her maçımı kazanırmıyım bilemem :) Düşüş yaşayacağımı tahmin ediyorum. Unforgiven maçı çok önemli benim için kazanmam lazım olmadı en az beraberlik almam lazım.
Sezonun ilk devresinde evimde 1-1 berabere kalmışım. Şimdi deplasmana gidiyorum. Hedef en azından 1 puan. İnşallah maç sonunda gülen taraf biz oluruz.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

RCA

bugun ihsan abiyle karşılaşacağım. zor bir maç olacak her iki taraf içinde galibiyete yakın olan tarafı tarafsızlığımı kulanırsam ihsan abi alır gibime geliyor önemli 3 oyuncumu dinlendirmem gerek. malum fikstür dezavantajımdan dolayı. hedefim ilk 6. bunu basarmak için de tek yol ihsan abiden puan ya da puanlar.. :)

dipnot: son 4 deplasmandan 12 puanla ayrıldığımı bildirmek ister bu seriye devam etmek için elimden geleni yapıcağımı belirtmek isterim ;D

That's me.

[KralKartal]

bende son ligdeki maclarda yenilmiyorum,
oyuncularimda guveniyorum, bu mac BOBO'nun ve Dzagoev'un maci olacak!

rövansi almak lazim..ama rakip guclu

[KralKartal]

Dzagoev illk golu atmis, Boboda som golu derken dedigim cikti ve yenilmedim hatta 4-0 almisim :)

Yigit sen ne yapmissin 7-0 ? (maglup)

+18 !

[KralKartal]

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)