Ana Menü

Evinde kaybeden sampiyon zor olur!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2009, 11:43:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Besiktas evimizdeki 9 mactan galibiyet yüzdemiz %56 !

Deplasman ise % 50 !

Fenerbahce evindeki 8 mactan galibiyet yüzdesi %88!

Fb Deplasman ise % 56 !
Yani bizim evimizdeki galibiyet yüzdesi fenerbahcenin deplasman yüzdesi !

Galatasaray kendi evindeki 9 mactan galibiyet yuzdesi %67 !

Fakat deplasmanda yine digerlerinden yuksek %63 !

Bursaspor kendi evinde %75!
Deplasmanda %56 !

Bu verilerin üzerine ELESTIRILERINIZI alalim,
yok normaldir dogaldir biz iyiyiz demeyin,
rakamlar yalan soylemez !

niye ligde yien eh iste durumdayiz derseniz
beraberlik yuzdemiz digerlerinden biraz daha fazla..
(deplasmanda)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Ben bu devreden hiç bir şey anlamadım ne zaman başladı ne zaman bitti..

Bildiğim tek şey var iyi futbol oynamıyoruz..

Bu kadro kaliteli bir kadro ama yararlanabilene.. Gol atamıyoruz! Ne evimizde ne deplasmanda.. En farklı galibiyetimiz Fener maçı orda da gerçekten doğru bir şablonla oynamıştık gerek sahaya diziliş olarak,gerekse hırs olarak.. Evimizde her maç öyle oynasak her şey çok farklı olurdu..

Velhasıl kelam kazanmayı öğrenmemiz lazım.. Ankaraspor maçından sonraki grafiğimiz devam etseydi çok güzel olurdu ama olmadı..

ugur24

ligde en az gol atan 4. takımız..bizden az atanlar manisa , diyarbakır ve denizli..evimizde kazanıp kaybetmekten ziyade biraz gol atabilseydik şimdi zirvede olan biz olurduk..ne konuşsak boş aslında..bu ligde her an her şey olur..her hafta lider değişiyor..en azından gsaray , trabzon , eskişehir , sivas gibi zor deplasmanları atlattık..gsarayın 2. yarıda fikstürü zor..hem fenerin hem onların avrupa maçlarıda oynayacağını düşünürsek kafa kafaya geliriz diye tahmin ediyorum..ilk yarıda en çok hayal kırıklığı yaşadığım maç ise diyarbakır maçı oldu..fark beklediğimiz maçı kazanamadık..yanarım yanarım da giden o iki puana yanarım..

keskinli

istatistiklere fazla bakmamak gerekir
febe oran olarak daha cok daha iyi görünsede arada sadece 5 puan fark var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

buda bizim beraberlik oranimizin yuksek olmasindan
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 21, 2009, 13:43:26
ligde en az gol atan 4. takımız..bizden az atanlar manisa , diyarbakır ve denizli..evimizde kazanıp kaybetmekten ziyade biraz gol atabilseydik şimdi zirvede olan biz olurduk..ne konuşsak boş aslında..bu ligde her an her şey olur..her hafta lider değişiyor..en azından gsaray , trabzon , eskişehir , sivas gibi zor deplasmanları atlattık..gsarayın 2. yarıda fikstürü zor..hem fenerin hem onların avrupa maçlarıda oynayacağını düşünürsek kafa kafaya geliriz diye tahmin ediyorum..ilk yarıda en çok hayal kırıklığı yaşadığım maç ise diyarbakır maçı oldu..fark beklediğimiz maçı kazanamadık..yanarım yanarım da giden o iki puana yanarım..

İyide daha zorları var birde bu yönden bakmak gerek.
Bursa,Fener,Ankaragücü,Antalya
Bölünür senin için uykular!