Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

noel öncesi cikar ve yilin noel/yilbasi hediyesi olur.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Alıntı yapılan: Banucan - Eylül 15, 2011, 19:18:15
yok yahu free o bak arayıp baktın mı?
Şimdi buldum teşekkürler :)

Bir video dolaşıyor nette iPhone 5 diyorlar isin garip tarafı telefon kağıt gibi ince ve projektor gibi klavye veya video izleyebiliyorsun şarj olayını nasıl çözecekler inandırıcı gelmedi ;D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Batuhan

Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 15, 2011, 23:49:19
Alıntı yapılan: Banucan - Eylül 15, 2011, 19:18:15
yok yahu free o bak arayıp baktın mı?
Şimdi buldum teşekkürler :)

Bir video dolaşıyor nette iPhone 5 diyorlar isin garip tarafı telefon kağıt gibi ince ve projektor gibi klavye veya video izleyebiliyorsun şarj olayını nasıl çözecekler inandırıcı gelmedi ;D

abi fake o video.bilgin olsun.
Koca hestiy aya bedenem ?

DIABLO

Aynen öyle Batuhan  :ok

forzaChelsea

NoPasaran

Asphalt 6 free oldu

Kacirmayin

Muthis bir yaris oyunu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

biz görebilirmiyiz bilmiyorum ama güzel iphone 5 için fake de olsa :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

Müsait bir zamanda indirmek lazım 545 mb :)

Bi sorum olacak iTunes üzerinden telefon rehberimi bilgisayara kaydedebilirmiyim ?

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 16, 2011, 12:23:57
Müsait bir zamanda indirmek lazım 545 mb :)

Bi sorum olacak iTunes üzerinden telefon rehberimi bilgisayara kaydedebilirmiyim ?

Hic gerek yok

My contacts backup adli free app ile aninda yedegini mail adresine atabilirsin..

Geri yuklemel istediginde de iphone mail uzerinden indirdigin dosyaya tiklamsn yeterli

[IMG]http://i1098.photobucket.com/albums/g374/volkan191/5840f9b3.jpg[/img]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Buda güzel oldu korkuyordum formatlayınca sıfırdanmı giricem diye teşekkürler :)

forzaChelsea

NoPasaran

IOS 5 Video Tour HD

Son 2 güne girdik..

Ne iphone muş arkadaş.

Haziran, Ağustos, Eylül derken Ekim 4 te Iphone “Lets Talk Iphone” diye tanıttığı yeni Iphone toplantısına basını çağırdı..

Yeni iphone IOS 5 sürümü ile gelecek. IOS 5 yukardaki videoda detaylı şekilde gösteriliyor. Bundan Iphone 3GS, Iphone 4 kullanıcılarıda yükleyecek tabiki. Zaten Iphone’un bence en güzel özelliği bu.Yeni yazılımı tüm cihazlarına neredeyse yükletiyor. 2-3 sene çok rahat cihazınıza tam destek aklabiliyorsunuz..

Iphone 5 hakkında ne olacağını bilmiyoruz ancak 4G yi desteklemesi ve Iphone ile sesli komut verme özelliği fark yaratacak gibi duruyor :) Kız arkadaşıma sms at ve sms te seni seviyorum yaz diyeceksin Iphone onu alıp yazacak :) Ve bunu IOS alt yapısı kalitesi ile yapacak. Türkçe desteklemez belki ilk başta ama yakındır bizede gelecek olan sürüm.

IOS 5 ile ilgili olarak dediğim gibi videoda çok daha net göreceksiniz açıkklamaları. Çok daha güzel olmuş ve herşey daha da kolaylaşmış. JailBreak çıktığındada tadından yenmez sanırım :)

Iphone 5, 8 mp kamera ile ile geliyormuş.Bu konuda açıkcası ben çok önemli bir olay görmüyorum. Kamera benim için telefondaki en son d,ikkat ettiğim şey. 5 Mp kamerası olan Iphone 4 gayet yeterli düzeyse kamera performansı sunuyor..

Ve tabi ekran genişliği. Dahada büyüyor Iphone. Bu bence çok güzel gelişme. Artık internet deneyimi 3,5-3,7 “ lik ekranlara sığmyordu :)

4 ekimde çıkar, 5 ekimde daha teknik bir konuda yazarız inş..

Hoşgeldin Asrın yazılımı IOS’un yeni Sürümü IOS 5

Hoşgeliyorsun “umarım” Iphone 5

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

iOS 5 Assistant

Buda assistant özelliğini anlatan kısa video  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Word Feud

[IMG]http://tapatalk.com/mu/53ff20bf-96b8-9f20.jpg[/img]

Butun isvec bu oyunu oynuyor, alfabe oyunu, online arkadaslarinla veya istersen hic tanimadigin biriyle. Bence cok zevkli. Turkce var mi bilmiyorum. 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

scrabble gibi severim türkçesi varsa bakiyim :D sağol Cem abi :D
FEDA