Ana Menü

Yusuf, Denizlispor yolunda

Başlatan [KralKartal], Aralık 15, 2009, 18:07:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Yusuf, Denizlispor'a Yeşil Işık Yaktı Denizlispor'da uzun yıllar futbol oynayan Yusuf Şimşek, yönetimin kendisini kiralık vermesi halinde ara transferde yuvaya dönebileceğini söyledi.

Yusuf, "Denizlispor'un kurtuluş mücadelesinde ben de yer almak istiyorum" derken, Denizlispor'un kurmayları, Beşiktaş'tan Yusuf'un yanı sıra Batuhan Karadeniz ile Erhan Güven'i de kiralık istedi.
Denizlispor Başkanı Ali İpek ile Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören arasındaki görüşmelerin sürdüğü bildirildi.
Ankaragücü'nden Ceyhun'la da ilgilenen Horoz, bu transfer olmazsa bir dönem Galatasaray'da forma giyen Sasa İliç'e yönelecek. Denizlispor, defans ya da orta sahaya bir yabancı futbolcu daha alacak.

Beşiktaş'ın kendisini kiralık listesine koyup koymayacağının henüz netleşmediğini belirten Yusuf, "Türk futbolunda bugün Yusuf varsa, bunu Denizlispor'a borçludur. Eğer Beşiktaş beni bırakmak istiyorsa, tercihim Denizlispor olur. Denizlispor'u kurtarmak için elimden geleni yaparım. Denizlispor ligden düşmemeli. Eski takımımın içinde bulunduğu durum içimi acıtıyor. Beşiktaş verirse, Denizlispor'un kurtuluş savaşında seve seve görev alırım" diye konuştu.

Kaynak: AA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

yaptıkların ıcın tesekurler KOCA YUSUF... gıtmenı ıstemesemde delgado dondugunde forma sansı bulamayacagını bılmen lazım
o yuzdende gıtmek senın ıcın en dogrusu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

Yusuf sene sonunda Katar a gidecek demedi demeyin :)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

İyi olur yeter artık miladı doldu Yusufunda.Yollansın devre arası :D
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 15, 2009, 18:13:41

:ahaha

Aslında yollasınlar Denizli'ye ya. Hem bizim o mevkide oynayabilecek 3-4 oyuncumuz var Yusuf işimize yaramaz. Hem de gitsin Denizli'yi kurtarsın. Ege takımlarına karşı bi sempatim var. Denizli'nin düşmesini istemem. Gitsin kurtarsın Koca Yusuf  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Aralık 15, 2009, 22:22:17
Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 15, 2009, 18:13:41

:ahaha

Aslında yollasınlar Denizli'ye ya. Hem bizim o mevkide oynayabilecek 3-4 oyuncumuz var Yusuf işimize yaramaz. Hem de gitsin Denizli'yi kurtarsın. Ege takımlarına karşı bi sempatim var. Denizli'nin düşmesini istemem. Gitsin kurtarsın Koca Yusuf  :D

Ben de niyeyse Denizli nin düşmesini hiç istemiyorum :D Yusuf zaten Denizli yi daha önceden kurtarmış birisi giderse çok faydalı olur...
Since 1903