Ana Menü

17.Hafta BESIKTAS- bursaspOr 18 Aralik 2009

Başlatan ktübjk1903, Aralık 14, 2009, 01:10:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Ne vardı şu maçı yarım saat sonra başlatmadılar ? 

Saha felaket, adamlar 5 metre ileri top atamıyor. Zaten ofansif özürlü bir takımız bir de zemin eklendi tam oldu..

Hakem üst üste 2 kere elle oynayıp ardından bariz kırmızı kartlık faulü var olan adama kart vermeyeyim diye direniyor. Aman ben bulaşmayayım diyor.

Bu maçta olabilecek en kötü şeyler başımıza geliyor. Zemin, kaleci sakatlığı, beceriksizlik..

İkinci yarı bu saha düzelmez ve biz hala defansif oynamaya devam edersek maç 2-0 3-0 olur..

Bu maç gitti. Geçmişler ola..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Bu çocuk bugün orta sahadan bile gol yese ona laf eden taraftar bizden değildir..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

3-2 mağlup durumdayız bune ya lanet olsun ............ ...............

unutmam gereken..

RCA

That's me.

beckyZWICKY

unutmam gereken..

Batuhan

anasınıı avradınıııı

toplayıp tabiki de sinemaya götürmek lazım..
Koca hestiy aya bedenem ?

RCA

bianda şişip bianda sönüyoruz..

helal olsun oyuncularımıza kutlarım ve bu basarılarının devamını bekleriz..

That's me.

NoPasaran

şaka gibi..

biri beni tokatlasın.

5 dk dayanamadık :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

neden dayanamadik? Niye kendi evimizde yeniliyoruz, puan kayip ediyoruz?

Kahin Denizli bunuda bilsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Bu takımı da hocasını da sezon başında beri hep savundum hep savundum..

Biz kendi sahamızdayız galibiyete ihtiyacımız var ama 1 puana bile razı olan Bursaspor her türlü risklere alıp gol arıyor. 5 dk da 2 muhteşem gol atıyor.. Bizim sözde ruhsuz topçular izliyor.. Ruhsuz tello dili dışarda gülerek doşalıyor..

Hocayı takımı herkesi savundum amaa şimdi yönetiminden hocasına kadar hepiniz [özür dilerim]  defolun ulan

IL Capitano

sakanin ötesi..bu almanlar niye bu kadar dökuluyor? orta saha diye bir sey yok..
tello belki sezonun en iyi macini oynadi, nobre ilk golunu atti, ilk defa penaltidan gol attik ama mac 5 dakikada gitti.yusufu topu tutsun diye oyuna aldi ama maalesef yusuf ayakta duramiyor.

simdide yagmuru bahane ederler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

erdibatmaz

bu ekrem ne iş yapar ya. adamın fizik olarak gücü yok. zaten fizik gücü gerektiren bir ortamda iyice battı. çok dandik bir gol yedik. ikinci ve üçüncü goller tamamen defansın hatası. acırsam korcana acırım. bir de deli iboya. yazık ulan kanser olduk be. kötü başladık kötü bitirdik ilk yarıyı. insan biraz dayanır ya. 5 dkda 2 gol yiyorsun. mahalle takımı gibi.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P