Ana Menü

17.Hafta BESIKTAS- bursaspOr 18 Aralik 2009

Başlatan ktübjk1903, Aralık 14, 2009, 01:10:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ktübjk1903

Beşiktaş
Bursaspor
Turkcell Süper Lig
18 Ara 2009-20:00
H:
S: BJK İnönü
Iyi bir Devre arasi icin saldir BESIKTAS
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

NoPasaran

Konu ilerleyen günlerde açılacaktır..

Şimdi manisa maçı sonrasını konuşmaya devam lütfen.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

maç cuma gunu baslamamız lazım bence konusmaya :)
bursa acık oynayan bır takım ve bızımde en buyuk sorunumuz olan kapanan takımlara gol atamama sorunu bu maçta yasayacagımızı sanmıyorum e
erken bır gol bulabılırsek bu maç farka gıdebılır sayet bursa erkenj bır gol bulursa onlarda 2-3farklı muhtemel bır galıbıyet alabılırler kı bu ıhtımaller dısında bence :)
nıhattan artık bır patlama beklıyorum...
BEŞİKTAŞIM KOYUNCA HOPLUYOR BURSA... :bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Rahat alacağımız bir maç olacaktır..

Ergiçi beğeniyorum bursadan ve tabi volkan şen..

Ancak kadro kalitesi olarak daha iyi durumdayız..

İnönüde en az 2 fark bekliyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

rahat bır maç ızlemek ıstıyoruz artık...
Beşiktaş-bursaspor mucadelesıne bursasporlu taraftarların alınmayacagı acıklandı...

Cem Goren

sımdı bursasporun forumlarına bılhassa texsas'a baktım hanı oye yorumlar varkı okurken sınır katsayım yukseldı
yok gerı vıtesmı yok tırstılarmıs yok erkeklerse kabatasta beklesınler gıbı bır dunya bos laf bunlar kendılerını ne sanıyorlar ben hala anlamıs degılım

pAscAliAnUmut

Bende fazla zorlanmadan alacağımızı düşünüyorum bu maçı. Eğer ilk 20 dk içinde bir gol bulursak baya fena patlama yaparız :)

Arkadaşlar söyliyeceğim şey belki hepinize saçma gelecek ama benim şöyle bir fikrim var;

Nasıl Diyarbakır maçından önce D.Bakırlı oyuncular tribünlere çağırıldı bazı oyunculara çiçekler verildi. Bu maçta da biz büyüklüğümüzü gösterip Bursalı oyuncuları tribünlere çağırsak, Bursa'da Beşiktaşlı baya oyuncu var onlara çiçek verilse güzel olmaz mı ?

Hep şu saçma sapan olaylara da bir son verilse güzel olmaz mı ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ugur24

her şey bobo'nun oynayıp oynamamasına bağlı..sakatlığının olduğu ve oynayamayabileceği söylendi..bobo'nun olmadığı forvette nihat ve nobre'nin oynayacağını düşünürsek kazanamayız..bobo ilk 11'de başlarsa maçı 1.0'da olsa kazanırız diye düşünüyorum..

NoPasaran

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Aralık 16, 2009, 22:40:42
Bende fazla zorlanmadan alacağımızı düşünüyorum bu maçı. Eğer ilk 20 dk içinde bir gol bulursak baya fena patlama yaparız :)

Arkadaşlar söyliyeceğim şey belki hepinize saçma gelecek ama benim şöyle bir fikrim var;

Nasıl Diyarbakır maçından önce D.Bakırlı oyuncular tribünlere çağırıldı bazı oyunculara çiçekler verildi. Bu maçta da biz büyüklüğümüzü gösterip Bursalı oyuncuları tribünlere çağırsak, Bursa'da Beşiktaşlı baya oyuncu var onlara çiçek verilse güzel olmaz mı ?

Hep şu saçma sapan olaylara da bir son verilse güzel olmaz mı ?

Bence haklısın..

Neyin kavgası ediliyor anlam vermek cidden güç. Bursa küçük bir yer değil türkiyenin büyük illerinden bir tanesi ve her çocuk doğarken Beşiktaş nefreti ile doğuyor..

Çok sorun değil deninebilir ama oradaki Beşiktaşlılar durumu en iyi görenlerdir..

Artık bitsin şu kavgalar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eebjk

İki taraftar arasında oluşan kavga yine iki taraftar arasında çözülecektir.
sadece BEŞİKTAŞ

carsi52

Çiçek verilincede bu sefer korktular bizden der bunlar :)
Nedense rahat kazanıcağımızı düşünüyorum.
2-0 3-0 gibi skorlarla kazanırız..

Allah Allah Allah Allah saldır Beşiktaş..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

demısler zaten kaan tırstılar korktular gelsek neler yaparız gıbı bır dunya bos lakırdı :)
nıhatı kesecekmıs hoca bu maçta bobonun durumu netlesmemıs galıba eger oynamassa gol yollarında sorun cekecegımız apacık ortada ama bende rahat bır galıbıyet alacagımızı dusunuyorum

Cem Goren

tommıks hakkında taraftarlarımızın goruslerı

Ligin son haftasında İnönü stadında oynanacak Beşiktaş - Bursasspor maçı öncesi Beşiktaş`lı taraftarların Bursaspor taraftarları hakkındaki yazıları oldukça dikkat çekiciydi.

Bizlerde bunlardan birkaçını sizlerle paylaşmak istedik...

İşte Beşiktaş taraftarı için Bursaspor taraftarının anlam ve önemi ;

B.G : Beşiktaş Taraftarıda Bursaspor Taraftarıda Herkes Tarafından Tanınmış Bir Taraftar Bir Taraf Her Zaman Zorbalıkla Islerını Halletmeye Calısırken (ki Adları O Yüzden Teksas Sanırım) Diğer Taraf Haksız Suclamalar ve Tartısma Cıkarmayan Taraftar ve Dünya O Yüzden Tanıyor (ÇARŞI) Taraftarını. Herşeyden Önce Bursaspor Taraftarı (Teksas Diyorlar Kendilerine) Hiç Bir Zaman Ilımlı Olmayan Olayları Cözüme Değilde Cözümsüzlüğe İten Bir Taraftar. Maçlarında Kendi Kendilerine Bıçak Çekmiş Bir Kitle Olarak Kaldı Aklımda. Ancak Beşiktaş Taraftarı Yani ÇARŞI Hiç Bir Zaman Direk Olayların Üzerine Gitmemiş Sadece Zaman içinde Cözülmeyen Olayları Çözmek İçin Kendince Uygulama ve Girişimlerde Bulunmuştur. Örnek Verecek Olursak Y. Demirören`i İstifaya Çağırdıkları Zaman Takımın Kaybetmediğini Gören Taraftar Her Maçta Aynı Şeyi Yineleyerek Kendilerini Motive Eden Bir Taraftardır. Iyiki Varsın BEŞİKTAŞ =)

N.G : Beşiktaş üzerinden prim yapmaya, gündeme gelmeyen çalışan küçük bi topluluk...

B.S : Bursaspor kimdir, nedir, cinsi vs.. sadece ve sadece bir amatör takimdan ibaret..Hepsi bu..

B.Ö.K : Taklitlerimizden birisi

G.N.B : Beşiktaş adına düşünüLürse Bursa spor anLam içerilmiyecek kadar değersiz fakat bnm için kendini fazLa büyük zanneden Beşiktaş`la rakip oLduğunu düşününen kötü taraftarlı bir takım...

B.B : Bence aslında beşiktaş taraftarı için hiçbirşey ifade etmemektedir çünkü; bursasporun neden böyle bir kin beslediğini herkes bilmektedir. aslı olmayan şike iddiaları sonucu... biz sadece onların verdiği tepkiye,besledikleri kine karşı koyuyoruz ne yapalım yani elimizi kaldırmayalım mı böyle yapıncada onlar daha cok tahrık oluyorlar ve gitgide büyüyo bu hadise. Artık bitmeli bu olay bursaspor bu yalan dşünceden sözde şike sevdasından vazgeçmeli...

L.Ç : Ligdeki diğer seyirciler ne ise onlarda o .Hepsi seyirci Biz TARAFTARIZ karıştırmayalım . . .

I.C.E : Bursa ili dışında bu gezegende bir adet bile taraftarın yoksa, Beşiktaş`la aynı cümLe içinde buLunman bir fikstür hatasıdır..

U.Ç :Özenti seyirci grubu !!!

T.A : Beşiktaş taraftarı olarak bizim için bursaspor taraftarının diğer takım taraftarlarından hiç bir farkı yoktur.Fakat öteden gelen bir kıvılcımla bursasporun bize duyduğu düşmanlık (seyirci almama vs.) yüzünden bursaspor taraftarına karşı bir antipati oluşmuştur bizlerde.Bunu çözümü de tamamen şahsi fikrim olarak şöyle açıklayabilirim;Beşiktaş taraftarı bursa tribününe girmeden,bursa taraftarı inönüye giremez!

C.Ç : İdolü çarşı olan bir seyirci topluluğu

C.K.K : Bursaspor taraftarı tamamen ÇARŞI yolunda gitmek isteyen ancak bir ili değil tüm ülkeyi kaplayan sevdaya ayak uyduramayan bir taraftar grubudur....ve asla ÇaRŞI gibi sadece ruhunu ortaya koyan değil her zaman agresif bir insan topluluğudur.

G.İ : BöLücü Bir Taraftar Grubu .. Bknz: Diyarbakırspor Maçında ``pkk Dışarı``

Sizlerde görüşlerinizi dile getirmek istiyorsanız haberimizin altına yorumlarınızı yazarak burada herkese gösterebilirsiniz sizdeki Bursaspor taraftarının nedemek olduğunu...

HABER1903

Cem Goren

bu trıbun sorunu bence  ancak su sekılde cozulur. once besıktas taraftarı gıder bursaya sonra onlar gelır bunun ıcınde onumuzdekı sezonu beklemekten baska caremız yok :)

Cem Goren

sahada bırden fazla top olursa ne oluyordu acep :)