Ana Menü

Ben ve Kartalım!

Başlatan Batuhan, Şubat 10, 2007, 21:11:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Daha 12 yaşındayım,belki sizlere komik gelebilir,belkide garip gelebilir... :bjk aşkı bende küçüklüğümde başladı...Yıl 1997.Ben sivasta iken alt komşumuz
bana  :bjk lılığı aşıladı...Ve daha sonra diğer 2 ortaboy takımı anlattı.Bana dedi ki;  ''Seç bunlardan birini,sen artık delikanlı oldun,takım tutma zamanın geldi...''
Bende o zaman en doğru seçimi yapıp beşiktaşlı oldum...Hayat benim için o zaman başladı...Ailecek beşiktaşlıydık.2003 yılına kadar ne kadromuzdan nede çArşı grubundan haberim vardı.2003-2004 yılında 9 yaşımda kadromuzu ve çArşı grubunu tanıdım.Artık bir fanaktim!
İzmirdeki Beşiktaş-Göztepe ve Beşiktaş-Altay maçlarına az gitmemiştim hani!
Daha sonra babamın tayini çıktı ve İstanbula taşındık.Artık maçlara geliyordum...
Bu yıl,12 yaşımda kendimi çArşı gibi hissettim.Belki dersiniz,senden çArşı olmaz,yaşın küçük...Ama öyle böyle değil bu aşk.Süper kupayı aldığımızda takımla beraber sevinç gözyaşı döktüm...İnanın,şu yaşımda her kaybedilen maç için üzülüyorum,her kaybedilen puan bizi uçuruma itiyor...Fakat biz nasılsa sevinmek için sevmedik değil mi?Neyse,devam edeyim.Beşiktaş maçlarında her seferinde kapalıya,siz büyük çArşı grubundaki ağabeylerime saygıyla bakıyorum...
:bjk :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2    İNADINA BEŞİKTAŞ!!!!!!!!!!! :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2
Koca hestiy aya bedenem ?

Adriano

HeLaL sana yaşına göre oldukça güzel yazmışsın.. :) Yaş falan dinlemez bizim aşkımız.. İster 7 yaşında ol ister 77 yaşında Beşiktaşlıysan bilirsin bu duyguyu ;)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eyup1903

helal olsun sana yavru kartal

buyukbesiktas

beşiktaşlı olmak ayrıcalıktır
çarşı

Çarþý Ulan !

yaşın küçük veya büyük olsun farketmez...aşık ol yeter

Anarchy*

çArşı bı ruhtur o ruhu ıcınde tasıman yeterlıı tebrık edıorum senı

WaGNeR LoWe

helal olsun sana be yavru kartal hep bu yolda ilerle

carsi52

helal bea yavru kartal...keşke bizde istanbula taşınsak ama nerdeee
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ilhan mansız_melis

Batuhan ben de senin gibi 9 yaşımda hissettim Beşiktaşlılığı helal olsun bize :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

bjkclub

Beşiktaş'ı çok sevebilmek için Çarşı olman şart değil junior kartal Çarşı olmayan herkes de Beşiktaş'ı karşılıksız ölesiye sevebilir.

Batuhan

[KralKartal]

Batu ne yapmissin oyle ;D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

silelim mi burayı :D

vay anasını,3 yıllık başlık..