Ana Menü

"Dört aydır en mutlu haftam"

Başlatan Simurg, Kasım 27, 2009, 09:47:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Dört aydır en mutlu haftam"
Başkan Yıldırım Demirören, son 4 ayda hayatının en mutlu günlerini yaşadığını söyledi

Başkan Yıldırım Demirören, son 4 ayda hayatının en mutlu günlerini yaşadığını söyledi. Manchester United karşılaşması sonrası soyunma odasında duygu yüklü bir konuşma yapıp, takımdaki futbolcuların tek tek elini sıkıp kutlayan başkan, Mustafa Denizli ve Rüştü'ye ise sarılarak duygularının doruğuna ulaştı. Takımı tebrik eden başkan şunları söyledi: "Sezon başından yana umudumu hiç yitirmedim. Sıkıntılı günler geçirdik. Takıma ve hocamıza inandım, sabırla bekledim. Yıkılmadım ve beklediğimiz günler geldi. Son bir haftadır hayatımın en keyifli günlerini yaşıyorum. Önce F.Bahçe galibiyeti ardından Manchester zaferi ihtiyacımız olan morali verdi. 4 aydır yüzümüz ilk defa güldü desek yeridir. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz. Orada daha iddialı şeyler yapacağız. Takımımız bunu gösterecek kalitede." CSKA Moskova maçına taraftarı davet eden Beşiktaş Başkanı, "İnönü'de bizi çok özel bir maç bekliyor. O maçta yönetim, takım, taraftar, camia bütünleşmesinin en güzel örneğini sergileyeceğimizi sanıyorum. Birlik-beraberlik olmadan başarı gelmez. Camia olarak kenetlenmemiz lazım. Sıkıntılı, acılı dönemleri bırakmamız lazım. Hep birlikte Beşiktaş'ı daha ileri noktaya taşımamız gerekiyor" diye konuştu.

SİZE AÇIK ÇEK YAZARIM
Başkan Demirören soyunma odasında futbolculara, "Avrupa Ligi'ne kalın size açık çek yazayım. Miktarı da Mustafa Denizli yazsın" dedi.

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..