Ana Menü

[Anket] Devre arasında kim gitsin?

Başlatan CR7, Kasım 26, 2009, 19:31:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

BIRAZ DAHA SAKIN OLALIM ARKADASLAR !!

MAC STRESI TAMAM AMA BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM !!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sana hıcbırsey soylemıyorum ıkıyuzlude olduk yalancıda 360derece donende alın nıhatta sızın olsun baskasıda BESİKTASIM o KUTSAL FORMAM bana kalsın yeter yoksa gece gece haybıye gerılecegız ıyıce

ama son soz o nobre ıle ılgılı yazdıgımız ıyı okusun herkes ona gore karar versın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ya kardeşim sen sonuçta Türk statüsünde nobre kalsın demedin mi ?
Bende kalsın dedin diye Nobreye kalsın diyebiliyorsun ama Nihata git diyorsun dedim.Halbu ki Nobre,Nihat'ın kılı olamaz.
Üstüne kendin durup dururken kimden korkucam dedin mi ? Bende ne alakası var işi korkuya bağlama demedim mi ? Ondan sonra sen kendin kimden korkucam açıklasana demedin mi ?
Lafları söylüyorsun söylüyorsun ondan sonra...   
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

nobre turk statusunde kalsın ıle nobre kalmalı demek arasındakı farkı gormenı ıstıyorum sadece dahada bısey yazmıycam bunla ılgılı bısey bı sorunun varsa bu konuda dırek konuyla ılgılı yaz benle ılgılı bı durum varsa dırek bana yaz

Simurg

Tello gitceğine tabata gitsin
tellonun yararlı olacağına inanıyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 18, 2009, 23:49:04
nobre turk statusunde kalsın ıle nobre kalmalı demek arasındakı farkı gormenı ıstıyorum sadece dahada bısey yazmıycam bunla ılgılı bısey bı sorunun varsa bu konuda dırek konuyla ılgılı yaz benle ılgılı bı durum varsa dırek bana yaz

Yahu laf uydurmaktan zevk mi alıyorsun allah aşkına ?
Birde profiline yazmışsın.Sana illede Nobre kalsın diyorsun diyen oldu mu ? Sana Nobresiz olmaz dedin diyen oldu mu ?
Laf söyledin sonra söylemedim dedin.
Kendi kendine korkak kelimesini uydurup suçu bana attın.
Şimdide çıkmışsın benim söylemediğim kullanmadığım kelimeleri beni kullandı gösteriyorsun.

Cem Goren

hıcbısey demıyorum artık kaan allah askına yeter tamam haklısın uzatmaya gerek yok bu konu uzadıkca sınır mkatsayılarmız artıyor yeter...

carsi52

Laf uydurmayı bırakta sinir katsayılarımız artmasın.
Sen laf uydurdukça benim sinir katsayım artıyor.

Cem Goren

ya sen kımsınde ben sana laf uydurcam kaan dunden berı hadı yazmayaım dıyorum ama artık sınırları asmaya az kaldı dun ıkıyuzlulugumuzde doneklıgımızde bı yer bırakmadın sustuk ama artık bı yere kadar artık konusmuyorumnıhatla ılgılı al senın olsun nıhatta nobrede tammmı al o evladımız ıse alın evladınızda sızın olsun

carsi52

Yalan mı kardeşim ? Nihatla gururlanıp kötü gününde tekmeyi basıp ikiyüzlülük yapmadın mı ?
Sana söylemediğim bi lafı uydurup sen söyledin dercesine profiline koymadın mı ?
Sana korkuyorsun demediğim halde sanki demişim gibi kimden korkucam bunu bi açıklasana demedin mi ?

Cem Goren

sımdı bak oncelıkle nıhat geldıgı zaman herkes sevındı bu1 ama nıhat bıze hazır olmadıgını gosterdı ama hazır olmayan nıhat her b.ka atladı eger nıhatı tum stad ıslıklıyorsakı bu yanlıs ama gereklıydı burda sorun bende degıl
dıger kelamlara gelınce artık sıktı o muhabbet bırbırımızı kırmaya gerek yok surda eglencesıne bıseyler yazıyoruz kı eglence vaktı degıl su an oda ayrı bır konu uzatmayada gerek yok artık...

[KralKartal]

NIHAT git sen,

GIT, gelmekle hata yaptin,

sende SAT taraftarini, sende en KRALI olursun,

satmazsan seni adam yerine koymazlar..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi