Ana Menü

[Anket] Devre arasında kim gitsin?

Başlatan CR7, Kasım 26, 2009, 19:31:23

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yazıklar olsun diyorum ve demeyede devam ediyorum.Avrupadayken gurur duy onunla övün ondan sonra gel burda etmediğin laf kalmasın.Çift taraflı konuşulursa kusura bakmayın bende yazıklar olsun derim.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Besiktas taraftari, vefalidir, takimini futbolcusunu yalniz birakmazdi,
Besiktas taraftari sefayida sürer ama cefayida cekerdi..

Simdi sadece SEFA derdindeyiz... Ve takima her olayda vede futbolculara
SIRT ceviriyoruz..

Galatasaray ve Fener taraftarlari bizden daha iyi bu konuda,
kabul edelim, adamlar futbolcusuna SAHIP cikiyor, en azindan
bizden daha cok, hele ki Galatasarayli taraftarlar !!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

madem oyle oncelıkle kaan sanada yazıklar olsun endustrıyel futbolun gunumuzu ısgal ettıgını gormedıgın ıcın madem besıktasın evladı neden ılk geldıgı zaman gelmedıde daha sonra 3,5mılyon euroya geldı madem besıktasın evladı deselerdı ya gel 1,5a oyna oynayacakmıydı bırakın allah askına ya
aralarında en ıyısı dıyecegınız kım var PASCAL-SERGEN-ILHAN baskası yalan kartal yurek denen zapoyuda gorduk adam a...zı bılmem ne yaptım gıbısınden sevındı
vermeyın bakalım nıhatın parasını 2 ay bakalım ne olacak
gecınız onları artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Senin o dursun dediğin Nobre ne kadar para alıyor ?
2.bilmem ne milyon.
Nihat ondan 1 milyon fazla almış çok mu ?

Cem Goren

nobreye dursun dıyen kım... cıkaramadım ben onu

+18 !

Nobre'ye tahammül edebiliyorsunda Nihat'a neden edemiyorsun demek istemiş bence..

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 18, 2009, 18:11:39
yabancı gıdecegınden nobre yazılmadı erdı sonucta adam zaten kulubede ve turk statusunde kalsın ne yapalım elden bısey gelmez kımsede almaz herhalde :)

Sarhoş isen söylede daha birşey söylemim.

Cem Goren

eger sen burdan nobre gıtmesın bu takımdan kalmasını ıstıyorum dıye bır anlam cıkardıysan hıcbırsey soylemıycem daha

NoPasaran

nobrede kalsın nihatta..

ne zararı var yahu size..

nihat eğer dengeyi bozuyorsa o zaman zaten gider.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

nobre kalsın yada gıtsın benı baglamaz o benıde ılgılendırmez zaten nobrenın gıdıp gıtmeyecegı ama yanlıs anlasılmıs yada anlasılmak ıstenmı

carsi52

360 derece dönüş gördüm sanki.
Türk statüsünde kalsın demek acaba Türkçede gitsin demek mi ?
Türkçe mi değişti yoksa 360 derece dönüş mü var ?

Cem Goren

ya ne donus olacak benım kımden korkum olacakda donusum olacak arkadasım once orda bı anlasalım senle

sana sunu soyledım ben madem turk gıdecek nohat dedım nobre lafı cıktı bende yabancı gıdecek o adam turk statusunde gondermezler gonderseler bıle kım alacam madem oyle ELDEN BISEY GELMEZ KALSIN. zaten bu adam kulubede oynamıyor etmıyor kalsın otursun bı kosede dedım ılla nobre kalsın gondermesınler hayır aslamı dedım bu donus ıse ben bısey bılmıyorum yok eger bu donus degıl se sen ne anladın onu merak edıyorum

carsi52

Hala dönüş var dikkatli oku yazını biraz.
Yok göndermezler zaten felanda filanda.Yukarda yazıyor bak.
Türk Statüsünde Kulübede otursun kalsın kimsede almaz herhalde yazıyor.İşi korkuya bağlamaya gerek yok.

Cem Goren

ya ne korkucam ben once bana onu bı soylesene sen buna bı acıklık getır artık bırazda duzgun yaz ne yazacaksan
ben nobrede nobre dıye dıretmedım bu bır nobre gıtmesın kesınlıkle kalsın demedım buda ıkı su yazıyı kıme gosterırsen goster senın cıkardıgın gıbı bır anlam cıkarmaz

AHANDA YAZI BU
yabancı gıdecegınden nobre yazılmadı erdı sonucta adam zaten kulubede ve turk statusunde kalsın ne yapalım elden bısey gelmez kımsede almaz herhalde

carsi52

Ahanda şimdide laf uydurmaya başladın.Sana korkuyorsun diyen mi oldu ya ? Sen durup dururken kimden korkucam gibisinden laf edince bende işi korkuya bağlama dedim.Gerçekten sarhoş olduğunu düşünüyorum artık.
Bundan sonrada artık nasıl birşey söylersin allah bilir.