Ana Menü

[Anket] Bu çıkışın mimarları kimler

Başlatan NoPasaran, Kasım 26, 2009, 18:29:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Son haftalardaki çıkışın asıl sebebi sizce kim arkadaşlar ?

* Ne kadar eleştirilsede sene başındaki fazla sansonel transfer yapmayışı, taraftarın tepkilerine kulak kapayışı ile yönetimmi

* Karanlık içindeyken, biraz daha kazarsak aydınlığın yakın olduğunu söyleyip kahinlik yapan denizli mi

* Taraftarın yuhlanmasına rağmen, inanılmaz direnç örneği göstererek gol yemeyen futbolcular mı

* Her ne kadar eleştiri dozunu aşsada, çok kötü giden takımına rağmen tribünleri dolduran taraftarmı

* yoksa hepsi bir şans mı

En fazla 2 seçenek kullanabilirsiniz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

* Karanlık içindeyken, biraz daha kazarsak aydınlığın yakın olduğunu söyleyip kahinlik yapan denizli

* Taraftarın yuhlanmasına rağmen, inanılmaz direnç örneği göstererek gol yemeyen futbolcular
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Ben bu çıkıştaki mimarları futbolcular ve Mustafa Denizli olarak görüyorum..

Yavaş yavaş yapmak istediklerini sahaya koyuyorlar. Hepsi inanıyor terlerini son damlasına kadar akıtıyorlar.. Umarım hiçbir sakatlık olmaz böyle devam ederler..

Ve  asıl önemli unsur bu adam. Herkese tekrar tekrar laflarını yutturan. Ona o kadar ağır eleştiri yapan kişilerin forumlara bile uğramamasını sağlayan bu adam.

Belki sene başında M.D ve oyuncularında bi motivasyon eksikliği vardı.Mustafa hoca her röpörtajında dediği gibi " Bu takım devreye geç ama tam giriyor "  Artık takım devrede komuta Mustafa Hoca'da.

Umarım istikrar sağlayarak sezon sonunda yine başarıya ulaşırız..

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

M.D'nin bir şey bildiğine hala inanmasamda M.D diyorum..

Ve tabiki bizim KİŞİLİKLİ bir futbolcu topluluğumuz var.. Adamlar hiç konuşmuyor sonuç ne olursa olsun çıkıp oynuyorlar.. Bu konuda çok şanslıyız..

carsi52

Şans ve Mustafa Denizli diyorum.
Futbolcular desem sadece defans hattına demem gerekir.Futbolcular şıkkını işaretlesem tüm futbolcuları kapsadığı için işaretlemedim.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

mimarlari

ernst fink ekrem tori deli ferrari ve sivok
bunlarin kurdugu orta saha dream teaminden haric hicbir futbolcu gercek bir besiktasli gibi savasmiyor! bunlarin istegi olmasa takim toparlanmazdi!!

ilhan mansız_melis

* Karanlık içindeyken, biraz daha kazarsak aydınlığın yakın olduğunu söyleyip kahinlik yapan Denizli mi

* Taraftarın yuhlanmasına rağmen, inanılmaz direnç örneği göstererek gol yemeyen futbolcular mı

Futbolcular ve Mustafa Denizli toparlandıkça herşey çok daha iyi olacak inanıyoruz !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

md-futbolcular bana gore
mustafa hocanın acıklamaları kesınlık belırten kelamları ıllakı oyuncularımıza artı motıvasyon safglamıstır ve onlarda bunu 7maçlık serıyı devam ettırdıler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

kötü gidiside kimler suclu ise,iyi gidisdede kahraman onlardir,yani futbolcular
birazda sans var tabii
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin