Ana Menü

YILDIRIM DEMİRÖREN SON KALEDE! 22:15 KANALTURK

Başlatan NoPasaran, Kasım 23, 2009, 00:49:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Daha anlatmadı sanırım abi bugün anlatacak Adile Naşit hesabı..

IL Capitano

bence cikmasin mumkunse hic bir yerdede konusmasin, o medyadan uzak durdukca takim daha rahat ediyor gibime geliyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

demirören ingiltereden telefonla baglandi, 3 dakika konustu, pek fazla birsey söylemedi. Reha Muhtari ilk defa bu kadar uzun sureli dinliyorum, bayagi hosuma gitti, Bjk seyircisi hakklinda filan.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Kasım 23, 2009, 23:34:35
demirören ingiltereden telefonla baglandi, 3 dakika konustu, pek fazla birsey söylemedi. Reha Muhtari ilk defa bu kadar uzun sureli dinliyorum, bayagi hosuma gitti, Bjk seyircisi hakklinda filan.

Çok güzel konuştu dimi..

Bakış açısını değiştiriyor :) Dışardan bakan "reha" işte der ama taraftarın protrestosunu bu kadar güzel kimse anlatamazdı belkide.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Kanaltürk'te yayınlanan 'Son Kale' programına telefonla bağlandı.

Demirören, Fenerbahçe derbisinden önce ve sonra yaşananları, son haftalarda Beşiktaş'ın içinde bulduğu durumu değerlendirirken, iddialı mesajlar da verdi.

Demirören'in sözlerinden sizin için derlediklerimiz şunlar:

-"MAÇA KIZIM RAHATSIZ OLDUĞU İÇİN GİTMEDİM"-

Ben teknik konulara girmem. Hakemin verdiği karar uygulanır. Gökhan Gönül'ün pozisyonu için de bir şey demeyeceğim. Maça kızım rahatsız olduğu için maça gitmedim. Onunla birlikte izledim maçı. Hem ben hem Demirören ailesi İnönü Stadı'nda büyüdük, orada yaşlandık. Benim çocuklarım da orada yaşlanacak.

-"SEYİRCİYE BİR KIRGINLIĞIM OLAMAZ"-

Beşiktaş seyircisine bir kırgınlığım olmaz hiçbir zaman. Protesto her zaman olabilir ama kötü tezhürata karşıyım. Beşiktaş için değil tüm sporda buna karşıyım. Beşiktaş'ın başlattığı hareketin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz. Basketbol maçında yaşananları görüyoruz. Bunu tüm alanlara yaymamız lazım. Bizim takımımızın o günkü inancı ve mücadelesi kalp hastasını bile yatağından kaldırır. Takdiri kamuoyuna bırakıyorum.

-"TEKNİK KADRO İSTEMEDEN TRANSFER YAPMAM"-

Benim Beşiktaş tribünleriyle sorunum yok ki barışmayı düşüneyim. Takım galip geldikçe zaten camia kenetlenecektir. Geçen sene çift kupayı nasıl aldıysak yine aynı başarıyı gösterebiliriz. Transferi benim düşünmemden çok teknik kadronun düşünmesi ve rapor etmesi lazım. Biz buna göre hareket edebiliriz. Teknik kadro istemeden ben bir oyuncu almam, isterse elimizdeki imkanlara göre değerlendiririz.

-"BİR DEĞİL BEŞ BAŞKAN ADAYI DA ÇIKABİLİR"-

Beşiktaş'ta seçim süreci başlamıştır. Seçim sürecinin cevaplarını Beşiktaş Başkanı'na telefonda vermek yakışmaz. Zamanı gelince bütün bu soruları cevaplayacağım. Şu an seçimle alakalı konuları konuşmak istemiyorum. Beşiktaş Kulübü, Türkiye'nin en demokratik ortamlarından biridir. Bir değil beş aday da çıkabilir. Ben Beşiktaş'a yakışır şekilde yarışacağımızı düşünüyorum. Derbi maçtan önce Aziz Yıldırım'la bir görüşmemiz olmadı. Kulüpler birliği nezdinde bütün kulüp başkanlarımıza da teşekkür ediyorum, hepsi arayıp kutladılar.

-"BİR GRUP YETMEZ DEMİRÖREN DİYE BAĞIRDI"-

Tribünlerde yaşanan gözaltılar ve yasaklar 3-4 maç sonrasında olmadı. Bu 1 senelik bir sürecin sonucudur. Beşiktaş Başkanı bir şeyler istedi diye olmuyor bunlar. Bıçak kemiğe dayanmıştı artık. Benim hakkımda bağırılan şeyler bir grubun yaptığı şeyler ve o grup stadın diğer bölümlerinde ıslıklandı zaten. Hatta bana gelen bilgi ilk bağırmaya başlayanların "Yetmez Demirören" şeklinde bağırdığı. Tabi bu da doğru değil. Kongre kongrede yapılır. Taraftarın işi takımına destek olmaktır. Kol kırılır yen içinde kalır. Beşiktaş şampiyonluğun en güçlü adayıdır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Başkan Yıldırım Demirören Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Son Kale programına katılarak, Fenerbahçe derbisini ve son gelişen olaylara dair açıklamalarda bulundu.

Serhat Ulueren: " Sayın başkan maça gitmediniz. Ama maçtan sonra eğlenmeye gittiniz. Bugün sizi eleştirenler oldu. neler diyeceksiniz? Gökhan Gönül'ün pozisyonu için ne diyeceksiniz?

Yıldırım Demirören: Ben teknik konulara girmem. Hakemin kararı. Kızımla beraber seyrettik. Sayın Ulueren, ben o statta büyüdüm. O statta yaşlandım. Benim çocuklarımda orada yaşlanacak. Taraftara küskün değilim. Beşiktaş'ın başlattığı operasyon ne kadar faydalı olduğunu ileride herkes görecek. İsteyen istediği şekilde eleştirilebilir. Beşiktaş'ın futbolu kalp hastasını ayağa kaldırırdı.

Reha Muhtar: "Taraftarla nasıl barışacaksınız?"

Beşiktaş'ta başarı gelince, her şey yola girecek.

Reha Muhtar: "İki futbolcu alacak mısınız?"

Teknik kadronun karar vereceği bir konu. Teknik kadro isterse istenilen futbolcu alınır.

Reha Muhtar: "Beşiktaş'ın borçlarını silme veya sponsorluk gibi bir jest söz konusu mu?"

Sizin sorularınız kongrenin cevaplarlıdır. Seçim sürecinde verilecek cevaplardır. Televizyonlarda cevabı veririm. Beşiktaş en demokratik kulüptür. Beşiktaş centilmenliğe yakışır bir şekilde olacak

Son yapılan operasyonları siz mi başlattınız?

Ben devlet değilim. Yapılan operasyonlar çok önceden yapılan bir operasyonun sonucudur. Emniyet ve valiliğin yaptığı operasyonlardır. Beşiktaş taraftarı sadece takımını destekler. Biz bir aileyiz. Kol kırılır, yen içinde kalır. Beşiktaş şampiyonluğun en güçlü adayıdır.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

"Beşiktaş seyircisine bir kırgınlığım olmaz hiçbir zaman" demissin
ama biz sana kirgin ve kizginiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Sen DELİKANLI olsan Sen Hata yapmadım diyebiliyorsan başın dik şekilde İNÖNÜ'ye gelmen gerekirdi.Ama gelemiyorsun işte :)
DELİKANLI değilsin.
Sürüsüne hatalar.
Bölünür senin için uykular!