Ana Menü

Denizli "Sergeni Çizmeye Gömerim"

Başlatan NoPasaran, Kasım 15, 2009, 13:48:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ligin en kötü futbolunu oynayan takimiz ama biz sampiyon olacagiz diyor
buna futbolu izleyenlerin ancak %1 i katilir
ben sahsen oynanan oyundan igreniyorum,ve kesinlikle sampiyonluga inanmiyorum,gerci gecen senede inanmiyordum madara oldum,ki böyle madaraliga her zaman raziyim :D
bu adamin özgüveni cok yüksek,buna saygi duyulur
sergeni cizmeye gömmekle istenmi attirim demek istiyor aceba?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

İtalya'ya scout olarak gönderecekmiş abi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

yahu herkes diyorda ben cizme gilan duymadim....ya kestiler yada basinin uydurmasi ligtv.comun sundugu klibe baktim cizme denen birsey YOK!!!biraz $i$irmi$ler bence...

carsi52

Bu tür lafları Sinan Engin gibi veya Y.D felan söylese yerin dibine sokarsınız.
O nasıl bir laf öyle mafyamısın sen yerin dibine sokarmış.Bazen çok çifte standart yapıyorsunuz.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 15, 2009, 19:37:54
Bu tür lafları Sinan Engin gibi veya Y.D felan söylese yerin dibine sokarsınız.
O nasıl bir laf öyle mafyamısın sen yerin dibine sokarmış.Bazen çok çifte standart yapıyorsunuz.

Programı izleyenlerden aldığımız duyumlara göre yazıyoruz kaan..

muzip biiçimde söylenmiş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Muzipi suzipi yok abi bunun.Sonuçta Sergen Yalçın A2 T.D'si hem sergen yalçının yorumlarına kızıyor hem kendisi adam gibi yorum yapmıyor.Kendi gözünde ki toza baksın ilk önce.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

önce izlemek lazım..

ama basın çok üstüne gitmemiş konunun , eğerciddi olsaydı heryerde yer alırdı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Sergen Beşiktaş altyapısından yetişmiş bir Beşiktaşlıdır. yanlışları oldu fenere gs ye falan gitmesi çok yanlıştı. ama noolursa olsun, sergen'e laf edemez mustafa denizli...

[KralKartal]

Denizliyi Sergen SAG ayagiyla bile gömerde, Denizli HADDINI asmamistir sanirim

umarim basinin uydurmasidir, cunki ikiside BESIKTASIN biri A takimin digeri A2nin teknik
direktoru..

bu tur basindan cevap vermeler YANLISTIR!!!!

ne adamlara kaldik yahu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sergen yaptı acıklamayla suskunlugunu bozdu ve o benım buyugumdur saygıda kusur etmem ama yorumumu ayrı tutarım seklınde bır acıklama yaptı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

olay dupeduz biraz ters, a2 nin basindaki insan her hafta sonu a1 basindaki insani tvde, gazetede elestriyor. burda isimler önemli degil, olay yanlis..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Bence olabilir, ornegin biz Besiktas taraftariyiz diye Besiktasi elestirmiyecekmiyiz?

Biz CARSIYI seviyoruz diye, CARSIYI elestirmeyecekmiyiz(kralcarsi.com ve sonrasi, veya forzadaki tepkiler)

Biz Sergeni seviyorsak, Ilhan Mansizi, Noumayi seviyorsak elestirmiyecekmiyiz?

Ters olan, Denizliyi veya XX kisiyi seviyorum diye onun yanlislarini soylememek terstir..

Avrupada bir futbolcu cikar gazeteye TVye teknik direktorunun yanlislarini soyler
bunlar gayet dogal, zamaninda Hooijdonk yapti tepki gordu ama adam avrupai takiliyor
orda hersey acik konusuluyor..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Türk Telekomun bir yetkili çıksın

"Bu fiyatlarla kimse bizi kullanmaz..Kullanan adamın aklından şüphe ederim"

dese

normal mi karşılarsın ihsan..

Sorunun temeli şu

"Sergeni orada tutmak"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 17, 2009, 00:11:24
Bence olabilir, ornegin biz Besiktas taraftariyiz diye Besiktasi elestirmiyecekmiyiz?

Biz CARSIYI seviyoruz diye, CARSIYI elestirmeyecekmiyiz(kralcarsi.com ve sonrasi, veya forzadaki tepkiler)

Biz Sergeni seviyorsak, Ilhan Mansizi, Noumayi seviyorsak elestirmiyecekmiyiz?

Ters olan, Denizliyi veya XX kisiyi seviyorum diye onun yanlislarini soylememek terstir..

Avrupada bir futbolcu cikar gazeteye TVye teknik direktorunun yanlislarini soyler
bunlar gayet dogal, zamaninda Hooijdonk yapti tepki gordu ama adam avrupai takiliyor
orda hersey acik konusuluyor..

taraftar olayi , sergen le ayni tasa konamaz. biz sabaha kadar denizliyi elestirebiliriz. ama Sergena orda para kazaniyor,bedava calissa hatirina der gecersin. hem takir takir parayi cebine indir hemde bir ustunle ilgili her allahin gunu elestri yap. olmaz öyle.

ben mudur yardimcisi olarak mudurumu, sirketimi her hafta musterilerin önunde elestirsem, 1-2 ikaz 3.de kapinin önune koyarlar, bunun turkiyesi avrupasi yok. kaba etine yersin tekmeyi. Burda sirketler yeni aldiklari elemanlara artik kontrakt imzalatiyorlar, calisirken vede isi biraktiktan sonra atiyorum 10 yil boyunca sirketin hakkinda konusamazsin diye. olaylar baska boyutlarda artik.

Volkaninda dedigi gibi Sergeni orda tutmak yanlis, medyayla bu kadar icli disli iken.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....