Ana Menü

Hangi eski futbolcumuz nerede?

Başlatan [KralKartal], Kasım 15, 2009, 00:46:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Adem Dursun: Defansta oynuyor bildiginiz gibi, 2005 yilinda Besiktasa geldi, suan BOLUSPORDA forma giymekte..

Kleberson: Büyük umutlarla geldi, orta sahada zaman zaman iyi seyler yapti ama belkide cok buyutuldugu icin istenileni veremedi, suan ülkesinde FLAMENGO takiminda oynuyor..

Ronaldo: Defansin bel kemiklerindendi, agir kalmasina ragmen, defansif yönleri
ve kafa golleriyle taraftarin begendigi ve sevdigi futbolcu olmustu..
Suan Yunanistanin Aris Thessaloniki takiminda oynuyor..

Ahmet Dursun: Besiktasin unutulmazlari arasina girdi, tribunler onun ismiyle inledi, ama sakatliklar pesini birakmadi, Azerbaycan'ın Hazar Lankaran takımında forma giymişti, suan icin KOCAELISPOR ile 2 yillik anlasti..

Asper: I love you Asper diye tribunler Asperi bagrina basmisti, fakat gönderildi maalesef. Kisa süreligine Besiktasta oynasada o sevildi ve hala unutulmadi..
35 yasinda suan ve Isvec takimi Mjällby de oynamakta...

Juanfran: Del Bosquenin yüksek bonservis bedeliyle aldigi orta saha futbolcusu, sakatliktan yeni cikmisti, ve geldiginde istenileni veremedi,
fakat teknik kapasitesi oldugunu göstermisti.. Suan 33 yasinda ve yunanistanin AEK takiminda oynamakta

Ricardinho: Ricao pasa olarakta taraftarlar arasinda sevilen biriydi, oynama sansi bulamadi pek fazla, oynadigindada zaman zaman iyi, ama genelde sahada
yetersiz görüntü verdi, yavas biriydi, bunu teknigiyle kapatmaya calisti,
belki Delgadoya verilen sans Ricaoya verilseydi farkli olabilirdi..
Suan 33 yasinda ve ülkesinde MINEIRO takiminda oynanamakta.(Besiktastan sonra Katara transfer olmustu)

Runje: Kimi sevdi, kimi dalga gecti, ama bir sekilde unutulmazlar arasina girdi,
Besiktastan sonra Lens kalesini korumaya basladi ve suan hala Fransa lens takiminda ve 33 yasinda...

Ahmed Hassan: Besiktasin en cok gol atan futbolcularindan biri, oyuna genelde sonradan girip, Besiktasin basarisinda etkili rol oynamisti..
kendisinin gitmesine cok üzülmüstüm, defansta orta sahada forvette heryerde oynayacak ve oynayan bir futbolcuydu.. Joker gibi... Besiktastan sonra
Anderlecht takiminda oynadi ve basarili oldu, sonra ülkesine döndü ve
EL AHLY KAIRO takiminda oynanamakta.. Ve 34 yasinda

Karhan: Besiktasin 2000-2001 yilinda formasini giydi Slowak futbolcu,
Besiktastan sonra Wolfsburg ve suan icin Almanyanin Mainz takiminda
oynamakta..Ve 33 yasinda..

Kaynak: Kralkartal.com
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Öyle bir geçer zamanki..

Tam bir Asper hayranıydım çok yakıştırmıştım Siyah-Beyaz formayı ona :)

NoPasaran

Stefan Kuntz : Alman Kaiserslautern klup başkanı  ;) ;;D

:rock
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Del Solar : Peru Teknik direktörü :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

kleberson gelgıgınde ınanamadım gıttıgındede bu adamı nasıl gonderırler dedım kendı kendıme

rıco pasa bu takımda kalmalıydı ama onuda gonderdık

juanfran geldı oda gıttı daha nıcelerı... baskanlık yapanlar ıse artık efsane oldu lar herhalde :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Del Bosque kalmalıydı bu takımın başında.
Yanılmıyorsam Asper yedek kaleciydi Mhrye as kaleciydi çok şaşırıyordum Asper gibi bir kaleci nasıl oynamıyor diye.
Ahmed Hassan:Adam en değerli futbolcu seçildi turnuvada adamı yolladık sonra.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Adam iyi futbolcuydu(Ahmed Hassan) Ama o dönem gitmesi gerekiyordu gitti. Hem şu afrika kupası denen zımbırtı oyuncuların en gerekli dönemde takımdan ayrı kalmasına,sakatlanmasına neden oluyordu.Ondan gönderdiler ve bir daha gelmesin arkadaş ya.Ya da 2 afrika kupası arası oynayacak şekilde sözleşme yapılsın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

kabiliyetliydi ama serdar özkan gibi bir asist yapamazdi . bana hep bencil gelmistir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Juanfran'ı hiç sevemedim ben :)

Ahmed Hassan'ın gitmesine çok üzülmüştüm kalsaydı şu an bile oynayabilirdi bence takımda
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Ahmed Hassan tam gitmesi gereken dönemde gitti bence..

Bende çok beğeniyordum Ahmed Hassan'ı

keskinli

kimler geliyor,kimler geciyor
yukarida yazilim olanlar arasinda en cok asper ve ahmet hassana üzüldüm
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pascalyptica

Alexandre Mariano da Silva (Amaral) : Nam-ı değer "Müslüm Baba".. şu anda Perth Glory FC adlı takımda oynuyor..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

NoPasaran

Mhrye bence iyi kaleci idi..

Bir maç asper iyi oynayınca kaleciye tribünlerden garip tepkiler geldi ilk hatalı golünden sonra..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Myhre iyi degildi volkan, cok hatali goller yiyordu , tipik Rustu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Myhre'yi babam da beğenmezdi ama Asper çok iyi kaleciydi..