Ana Menü

"Oklar benden"

Başlatan Simurg, Kasım 14, 2009, 13:20:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Oklar benden"
Beşiktaş'ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz, Fenerbahçe'li Daniel Güiza'ya meydan okudu

Beşiktaş'ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz, Fenerbahçe'li Daniel Güiza'ya meydan okudu. Sakatlığının geçtiğini ve F.Bahçe derbisinde forma giymek istediğini söyleyen Batuhan, "İdmanlarda hocamın gözüne girmek için canla başla çalışıyorum. Hazırım. Beşiktaş'ın gol sıkıntısına çare olacağımdan eminim. Artık değiştim, hırçın Batuhan gitti sadece futboluyla konuşulan biri olacağım" diye konuştu. Dün yapılan taktik çalışmasında takım arkadaşlarına yeni gol sevincini gösteren Batuhan Karadeniz, F.Bahçe'li Güiza gibi okçu işareti yaparak, "Derbide atacağım her golden sonra bu sevinci yapacağım. Buradan Güiza'ya da meydan okuyorum. Kimin daha iyi okçu olduğunu herkes görecek" diyerek hırsını göstermekten de geri kalmadı.

FAZLA KİLOM YOK

Fazla kiloları sebebiyle sıkça eleştirilen Batuhan Karadeniz, hakkında yazılanlara çok şaşırdığını da söyledi. "Eskişehir'de oynarken 107 kiloydum ve leblebi gibi goller atıyordum" diyen Batuhan, "Şu an 101 kiloyum. 3-4 kilo daha vermem gerektiğini söyleyenler bazı şeyleri gözden kaçırıyor. 1.97 boyundayım ve 47.5 numara ayakkabı giyiyorum. Biraz daha zayıflarsam Tottenham'da oynayan Peter Crouch'tan ne farkım kalır. Saha içerisinde üfleseler yere düşerim. Şişman falan değilim. Hocam beni oynatmıyorsa bu taktik icabıdır ve saygı duyarım. Birçok takımdan transfer teklifi aldım ama Beşiktaş'ta rüştümü ispatlamadan bir yere gitmeyeceğim. En kısa zamanda Mustafa Denizli'nin istediği form düzeyini yakalayıp formamı yeniden giyeceğim" şeklinde konuştu.

Bilgehan Can-Türkiye

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Fenerbahçe maçında seni oynatsada hoca gollerini atsan keşke..
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Ben gözüm kapalı yazarım ilk 11'e..

Cem Goren

bu takımda nasıl oynayamıyorsun hayret edıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pascalyptica

yapma be batuhan.. inme şu gülizarın seviyesine.. sendeki yetenek onda olsa hayatı boyunca 10 golü 1 kere değil 10 kere geçerdi..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..