Ana Menü

100 Bin Dolara Satılmış...

Başlatan Ersin Develi, Kasım 12, 2009, 17:59:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Beşiktaş, sezon başında Gaziantepspor'dan İsmail Köybaşı'nı 5,5 milyon Euro'ya transfer ederken bonservis bedelinin yanı sıra Serdar Kurtuluş'u da Güney temsilcisine vermişti. Siyah-Beyazlı kulüp borsaya gönderdiği yazıda Serdar Kurtuluş'un değerini bildirmemişti.  Dün yapılan A.Ş'nin genel kurulunda genç futbolcu için 100 bin dolar bonservis bedeli alındığı ortaya çıktı. Jean Tigana döneminde yıldızı parlayan Serdar Kurtuluş, ortaya koyduğu performansla kısa sürede dikkat çekmişti. 1 milyon dolar bonservis bedeliyle Bursaspor'dan alınan başarılı oyuncu, en fazla katkı sağlayacağı bir ortamda 100 bin dolara satılmış oldu. Fransız Tigana'nın öne çıkardığı Serdar Kurtuluş, Fransız ve Rus takımlarından transfer teklifi bile almıştı. Ancak Başkan Yıldırım Demirören sezon başı kampı sırasında genç oyuncuyu 4 milyon dolara satmadıklarını söylemişti. Genel kurulda ayrıca üyelerin yönetime karşı ağır eleştiriler yaptığı öğrenildi. Özellikle üyeler transferlerle ilgili belirsizliklerin açıklanması istedi.

keskinli

ben kiralik olarak verildi biliyorum ???
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

İki yerin altının çizilmesi gerekiyor bence
1- 1 milyon dolar bonservis bedeliyle Bursaspor'dan alınan başarılı oyuncu, en fazla katkı sağlayacağı bir ortamda 100 bin dolara satılmış oldu.
2- Fransız Tigana'nın öne çıkardığı Serdar Kurtuluş, Fransız ve Rus takımlarından transfer teklifi bile almıştı. Ancak Başkan Yıldırım Demirören sezon başı kampı sırasında genç oyuncuyu 4 milyon dolara satmadıklarını söylemişti.

djinonu

ya biz aliskiniz baskanin bu tür hareketlerine...7milyona carewi satmisti simdi kalacak olursa 10milyona onu geri getirir... yani hem serdarin katki saglayacagini düsünmüyorum kalsaydi eger...yani bosver gecmiste kaldi artik ne kadar pislik daha ortaya cikarsa kârimiz olur cünki baskan giderkende tüm pislikleri ortaya cikar ve sonradan bas agritmaz...
cok üzülmedim giden paraya...higuain diatta schildenfeldlere yanmadik serdarami yanacagiz???...

Cem Goren

yok artık ı.kas bıle bu takımda oynarken serdar 100000dolara satılıryor ayıp denen bısey var
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Artık bağışıklık kazandık hiç bir şey şaşırtmıyor bizi..

Bu sadece bizim için geçerli değil ülke olarak böyleyiz.

Cem Goren

gıdenın arkasından yas tutarız yada konusuruz yapcak bısey yok

+18 !

Yok cem yas tutmak değil benim demek istediğim..

Belkide arıyoruz Serdar'ı belkide aramıyoruz orası çok önemli değil ama bizim başkanın yılan olmadan bizi sokma gayreti ve bunu bile yüzüne gözüne bulaştırması trajikomik..

Sen rakip takım taraftarı olsan dalga geçmez misin..?

Cem Goren

anladım ben senı sergen ama her zaman olan seyler bunlar artık alıstık bız bunlara

tabı dalga gecerım sonucta serdar ı.kastan daha ıyı oyuncu bunu herkes goruyor ama nedense bızım yonetım gormuyor

carsi52

Serdar Kurtuluş'un gitmesini hiç istemiyordum hatta çok çok üzülmüştüm.Serdar Kurtuluş yerine Uğur inceman verilebilirdi.İbrahim Kaş gibi birisinin alıncağına Serdar Kurtuluş kalırdı takımımızda.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Serdar ı doğru düzgün yerinde oynatmadılar sonra gönderdiler bende üzülmüştüm bence kalmalıydı...
Since 1903

[KralKartal]

Serdar Ibrahimden daha iyi, oynamasa bile IYI bir yedek olabilirdi,

ama gencler Denizlinin ilgi alaninda egil

30 + olacak, kör topalda olsan oynarsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

bu adamın kesın anteple bır bagı var

CR7

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in ilginç bir transfer politikası daha ortaya çıktı.

Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, önceki gün borsaya herhangi bir açıklamada bulunulmayan Serdar Kurtuluş'u 100 bin dolara Gaziantepspor'a sattıklarını açıklamıştı.

Peki nasıl oldu da böyle bir olaya imza atıldı? Madalyonun öbür yüzüne bakalım...

Önceki sezon Dinamo Moskova Kulübü, Bobo'yu izlemek için İstanbul'a bir yetkilisini gönderdi... "Kime niyet, kime kısmet" hesabı, Brezilyalı golcüyü izlemeye gelen yetkilinin dikkatini Serdar Kurtuluş çekti...

Ve sağ bek oyuncusu için Dinamo Moskova müthiş bir teklifle Siyah-Beyazlı kulübün kapısını çaldı. Önerilen rakam 6 milyon dolardı.

Başkan Yıldırım Demirören, Bursa ile yaptığı anlaşma gereği Serdar Kurtuluş'un 1 milyon doların üzerine satılması halinde yüzde 50'lik dilimin Yeşil-Beyazlı kulübe verilecek olması nedeniyle rakamı az buldu ve teklife olumsuz yanıt gönderdi.

-KIZILCA KIYAMET-2 FİLMİ-

Ancak ne olduysa 6 milyon dolara satılmayan Serdar, bu sezon başında gönderildi.

G.Antep'ten İsmail'i 5.5 milyon Euro'ya alan Beşiktaş, 6 milyon dolara satmadığı Serdar'ı güney ekibine verdi. Verdi vermesine ama rakam ne gariptir ki önceki güne kadar gizli tutuldu.

Ancak gün yüzüne çıkan 100 bin dolar, Dinamo Moskova'nın teklifi düşünüldüğünde devede kulak bile kalmadı.

İsmail ile Tabata transferi ve G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl'la ilişkisi nedeniyle taraftarın "Başkan olsana, başkan olsana, Gaziantep'e başkan olsana" tezahüratına maruz kalan Yıldırım Demirören, bir kez daha eleştirilerin hedefi oldu.

Tahir Kum / Gazete Habertürk
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)