Ana Menü

A takıma çıkamazsam giderim

Başlatan pAscAliAnUmut, Kasım 04, 2009, 17:56:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş A Takımı bu sezon taraftarlarına çok büyük üzüntüler yaşatırken diğer yandan Beşiktaş A2 takımı abilerinin tam aksine bir görüntü sergiliyor.

A2 Ligi`nde lider bulunan Beşiktaş A2 takımının oynadığı futbol ve takımdaki oyuncular taraftarları sevindiriyor ve bir o kadar da umutlandırıyor geleceğe dair.

Bugüne kadar attığı goller, yaptığı asistler ve sahaya koyduğu mücadele ile taraftarların gönlünde taht kuran A2 takımının en önemli isimlerinden biri olan Ali Küçik ile dün oynanan Kartalspor maçı sonrasında bir röportaj gerçekleştirdik.

İşte Ali Küçik`in HABER1903 okurları için verdiği çok özel röportaj :

HABER1903 : Galatasaray`ın puan kaybettiği bir hafta da zor da olsa 3 puanı aldınız Kartalspor`u yenerek. Sen Kasımpaşa maçında gördüğün kırmızı karttan dolayı oynamadın. Maçı kenardan izledin. Maç hakkında neler düşünüyorsun?

ALİ : Kartalspor bizim seviyemizde bir ekip değil. İyi mücadele ettik ama golü çok geç bulduk. Arkadaşımı kutluyorum. Çok güzel bir gol attı. İyi maç oldu. Galatasaray`ın kaybetmesi de çok iyi oldu. Biraz da olsa rahatladık. Galatasaray ile oynayacağımız maç bizim için bir ölüm kalım maçı. O maçı kazanmak istiyoruz. Çünkü ilk maçı kaybettik kendi evimizde. Bu sefer aynı olayı biz onlara yaşatmak istiyoruz. Bugün için arkadaşlarımdan bir kez daha özür diliyorum onları yalnız bıraktığım için.

HABER1903 :Sezon sonunda Beşiktaş ile olan sözleşmen sona erecek. Geleceğin hakkında ne tür planlar yapıyorsun? Sana gelen teklifler var mı? A takıma yükselmeyi bekliyor musun? Mustafa Hoca ile görüştünüz mü hiç?

ALİ :Mustafa hocayla bir görüşmemiz olmadı. Eğer sezon sonunda beni kampa götürürlerse kalmayı düşünürüm. Çünkü bu sezon A2`de 4.senem. 87 doğumluların senesinde çıkmıştım. PAF takımdı o zaman. Yani sezon bittiğinde yine A takıma çıkmış olamazsam gitmeyi düşünüyorum açıkcası. Eskişehirspor`dan bir teklif geldi sezon başında. 2 senelik istediler beni ama kulübüm izin vermedi sözleşmem nedeniyle. Bonservisim ile almayı düşünüyorlardı.

HABER1903 :Taraftarlara bir mesajın var mı? Çünkü sizleri gerçekten dikkatle takip ediyorlar ve A Takım`a yükselmenizi bekliyorlar.

ALİ :Hocalarımız beni oynattığı sürece o taraftarın önünde elimden gelen her şeyi yaparım. Bütün kalbimle oynarım o büyük taraftarın önünde. O taraftarın önünde oynamamak bir suçtur bence. Oynamamak büyük suçtur. Öyle bir taraftarın önünde terinizin son damlasına kadar oynamalısınız.

HABER1903 :Ali çok teşekkür ediyoruz. Başarılar...

ALİ :Ben teşekkür ediyorum.

Kaynak: HABER1903

Kim bu çocuğun yerinde olsa gitmek istemez ki.. DÜşünsenize 4 sene PAF takım ya..

Eğer bu çocukta kaptırılırsa hakkaten çok yazık ya..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

keskinli

hoca gidecek sen kalacaksin insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Giderse hiç şaşırmam..

Önceden millet Beşiktaş'ta oynamak isterdi şimdi sağolsun başımızdakiler gençleri kaçırıyorlar..

pAscAliAnUmut

Ya ben bir de böyle düşünüyorum. Bu adam 4 yıldır PAF takımda biz 4 yılda sanırım 4 tane hoca değiştirdik.

Ee o 4 hocadan hiç biri mi bu adamı görmedi ya.. Ertuğrul'a-Tigana'ya-Rıza'ya gençlere yer verdiğini söylüyorduk.. Serdar Kurtuluş diye bir adam vardı. Tigana zamanında kendi oyun yerine uygun olan mevkisinde ön libero'da oynayınca milli takıma kadar yükseldi..

Ertuğrul Aydın'ı A takıma çıkardı falandı felandı.. Bunca hoca bu adama nasıl görmedi peki   ???
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

husoeagle

A2 nin ocası sergen bi yere göndermez bunu merak etmeyin

carsi52

Git git bu kulüp bu gidişle senide harcar.
Çocuk kaç yıldan beri paf takımda yazık günah ya o çocuk daha ne yapsın ki ? Hala daha sözleşme yenilememişler.
Bölünür senin için uykular!

Tolgahan_BJK

[KralKartal]

cikmazsan git, sana birsey diyen yok, sende harcanma burda
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

yetistir, pisir, baska takim meyvalarini yesin..iyi masallah..

o sahis baskanligi birakmadikca durumlar degismez.
biz sonra anadolu takimalrini milyoner ederiz nasil olsa.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

djinonu

millet tutturmus gidecem...
cok merakliysan hemen git...$ans verilirse oynarsin biz ne yapalim?
arkadaslarda demis 4seneden beri oynuyorsun neden O kadar göze batmadin o zaman?
aydin cikti serdar cikti filan...seninde vaktin gelir hele bi cik...su an zaten cikanlar oynamiyor
batuhan diye yirtiniyoruz adami yine oynatmiyor...simdi cikip kaybolacagina sans verilmeden alt yapida devam oynaki kendini hazir tutasin:)

basarilar kardesim!

osi_bjk

Git tabi.Burada harcanacağına başka kulüplerde oyna da kendini iyice geliştir....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

naanreelburn

manisaya bi git bakalım sende arda turan gibi ülke futboluna damga vurcanmı vuramassan hiç dönme .futbolun büyük olsun