Ana Menü

CARSI icin otobüs kalkmayacak....

Başlatan [KralKartal], Ekim 26, 2009, 18:48:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Tribünlerde temizlik operasyonu başlatan Yıldırım Demirören talimatı verdi, yönetim Eskişehir maçı için otobüs tahsisi isteyen tribün liderlerini geri çevirdi.

TRİBÜN olaylarından sonra Beşiktaş'ta temizlik operasyonu başlatan başkan Yıldırım Demirören kararlı tutumunu sürdürüyor. Daha önceki maçların aksine Almanya'daki Wolfsburg maçına İstanbul'dan tribün liderleri ve taraftar götürmeyen siyah beyazlılar, aynı uygulamayı Eskişehir'de de sürdürdü.

Beşiktaş'ta bundan sonra yurt içinde oynanacak deplasman maçları için otobüs kaldırılmayacak.Tribün liderlerinin Eskişehir'e otobüs kaldırma talebini reddeden Siyah Beyazlı yönetim, bedava bilet dağıtılması uygulamasına da son verme kararı aldı. Beşiktaş'lı yöneticiler, "Artık kimse bedelsiz bilet alamayacak. Bu şekilde tribündeki adaletsizliğin de önüne geçeceğiz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun" dediler.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

simdiye kadar verdigin biletleri kaldirdigin otobüsleri kabul ediyorsun yani baskan,helal sana
tribün liderlerinede bi mesajim olsin;kirk yil sirtinizda tasirsiniz bir kere indirdinmizmi biletlerde kesilir otobüslerde
simdiye kadar yediginize sayin,yarin baska bi baskana yaslanirsiniz nasil olsa
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Yeni kankisi Azize akil veriyordur kesin..

maglum Azize GFB olaylarini biliyoruz, forumda tartistik bir cok kez..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 26, 2009, 18:58:22
Yeni kankisi Azize akil veriyordur kesin..

maglum Azize GFB olaylarini biliyoruz, forumda tartistik bir cok kez..

O olayında bu olaydan hiç bir farkı kalmadı malesef..
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

insallah Carsi özune döner vede kendi yagiyla kavrulmaya baslar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

erdibatmaz

ahmet abinin dediği gibi, demek ki kabul ediyor verdiğini. zaten biliyorduk da tescillenmiş oldu. hadi bakalım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Zamanında yönetime istifa 'diyemeyenler' umarım şimdi neyin ne olduğunu görmüşlerdir...

Deplasmana otobüs kaldırmayarak tribünlerini temizleyeceğini sanan cenabet başkana ise küçük bi tavsiyem var; önce sen temizlen azmettirici başkan !

NoPasaran

Güzel uygulama olmuş..

Beşiktaş heryerde belli bir seyirci desteği olan klup. Deplasmanda nereye gderse gitsin 1000-2000 seyircisi zaten olur..

Gerek yok bedava işlere  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

Beşiktaş para kazanır, daha iyi.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ZeMaHŞeR

iyi oldu... 

Benim bi istanbul deplasmanım 200 TL'Ye
Ankara deplasmanım 50-60 TL'ye  patlarken sahte taraftar oluyorduk... Şimdi göreceğiz bakalım gerçek taraftarları....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

İpek Şen

Bu yazının doğruluk payı nedir acaba? Bir başkan nasılda çıkıp artık bedavaya bilet yok der? Bütün basın son olayları bedava bilete bağlarken bir başkan bunu nasıl kabul eder? Söyledikleri sadece gülünecek şeyler. Cl maçları için zaten yönetim değil ''dernekler'' ''UÇAK'' ayarlıyor. Yönetim burnunu bile sürmüyor bunlara ki Çarşı'nın önde gelen isimleri çok rahatlıkla bu maçlarda yer alıyor zaten.

Deplasman maçlarındada otobüs kalkmasada kesinlikle bilet verilmeye devam    edilecektir asla ve asla inanmıyorum buna. Biz kombine alıcaz diye kendimizi yırtarken kapalıda sakız parasına satılan kombineler vardı. Kombineleri babasının malı gibi dağıtan başkan bilet falan kesemez kimseden.

Hatta çok yakın örnek veriyim idda ediyorum Fener maçında çok seri numarasız bilet dolaşıcak tribünde.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

Cem Goren

zamanında verıldıgı acıkca ortada sımdı gozler ankaragucu maçında olacak o maçta ne olacak bakalım gıdıp gorecegız tepkı devam edecekmı yoksa takıma donme devammı edecek

bence ıkısıde yapılmalı once maç garantıye alınmalı o zamana kadar herkes takıma destek vermelı daha sonra kım ne yapıyorsa yapsın olay cıkmayacak sekılde
altın kapılarımız kan oldu tayfun