Ana Menü

Efes Pilsen - BEŞİKTAŞ

Başlatan Timurlenk, Şubat 08, 2007, 17:57:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timurlenk

Abdi İpekçi 10 Şubat Cumartesi Saat 14:00

bilet fiyatları 6 ve 11 liraymış.takımı yalnız bırakmayacağım her ne kadar kötü gitsekte.

Özledim be Abdi İpekçiyi

die-4-u

akatlar'da 2 yenilgiden sonra toparlanma vakti geldi bence...gerçekten bi takım mıyız göreceğiz..

@LAYINA GİDER

CHEm !

toparlanmamız lazım
en azından efesi yenerek moral kazanabiliriz
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

Walla abiler benim icinde gidin ben almanyada oturuyorum televizyondan izleyecem ama ruhum Sizinle birlikte apdi ipekcide olacak

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eRe

ya cok kotu durumdayız.belki sansızlık dıyeceksınız belkı de becerıksızlık ancak mac basından berı doru duzgun oynamadık bıle.son sanıyede serbest atıs kacırmak gercekten buyuk SANSSIZLIK bence ancak cok kotu durumdayız.
gecen yıllar 39 dakıka gerıde g.tursek son dakıka harıka oynayıp alıyorduk.ancak artık tam tersı oluyor.son dakıkalara macı tasıyamıyoruz tasıdıgımız zamanlarda da bugun gıbı son anda yenılıyoruz.
bu sene gecen seneden ıyı olmasını ıstedık 10 kat gerıye gıttık.umarım gelecek sene daha ıyı oluruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

canmert

ulan son saniyede yenildik
barış özcan atsa sayıyı maç bizim çok yazık valla

gözzde_bjk

ya okadar guzel mac ne hale geldı ya son sanıye barıs atsa mac bızımdıyaa efesı bukadar baskı altında tuttuk ama kazanamamamız kotu oldu umarımm seneyee yada den azından bundan sonrakı macları kazanıp daha ıyı bıyerlerde olalım...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Timurlenk

maçı baştan sona benimde şaşırdığım bir şekilde önde götürdük barış atsa şu serbest atışları bunları hiç konuşuyor olmayacaktık.ayrıca şunuda söylemek gerekirse bir daha böyle kötü bir efes bulamayız.bi konuki en önemlisi artık şu hakemlerden kurtulmamız lazım.en sonunda taraftar sahaya inecek.bu nasıl bir yönetimdir maç bizim tarafa dönünce anında müdahale anında efes lehine verlen haksız kararlar.yönetim baskete yatırım yapmıyor tamam ama artık bunlara sessiz kalmasın.

ayrıca maç sonunda durduk yere ortamı geren polisleri de tebrik ediyorum.
üzerinde üniforması olan herkes ahkâm kesiyor.Her fırsatta Beşiktaşlıyım diyen emniyet müdürünü göreve davet ediyorum.başkalarının maşası olmayı bıraksın artık

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

edit

carsi52

pardon ;D noldu bu maç :D ne bilim ya benim suçum ne sabit duruyodu :D
Bölünür senin için uykular!