Ana Menü

Mustafa Denizli "Taraftar ortak olmalı"

Başlatan NoPasaran, Ekim 18, 2009, 12:12:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Teknik direktör Mustafa Denizli 2-1 galip ayrıldıkları Ksımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Denizli, ''Zor bir maçtı bizim için. Kasımpaşa Galatasaray'a da zor anlar yaşattı Kayseri'den de puan aldılar. Milli takım arası da bu takımlar için avantaj oluyor. Bizim için öyle değil biz o aralarda paramparça oluyoruz tabi ki. Bunlar bahane değil. İki tane net pozisyon yakaladık ama kullanamadık. Bugün maçla ilgili çok fazla konuşulacak bir şey yok. Buradaki atmosferin daha iyi olması lazım. Beşiktaş takımı gol attığı zaman taraftarın da buna ortak olması gerekiyor. Nihat'ın çok iyi bir futbolcu olduğu konusunda kimsenin şüphesi yok, çok daha iyi bir duruma gelecektir. İbrahim kondisyonunu maç yaptıkça geliştirecek onun da daha iyi olacağını düşünüyorum. O da milli bir oyuncu eninde sonunda düzelecektir.

Milli takıma hoca alınırken çok iyi araştırmaları lazım herkesi araştırdıktan sonra tekrar Fatih Terim'e dönebilirler, daha iyisini bulacaklarını sanmıyorum. Bunlar benim dışımda olaylar''.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

eyup1903

NoPasaran

forumun düştüğü duruma bak

O zaman hep beraber

tipine koyim denizli..

Çok saygısızlaştığımızı düşünüyoruım..

Değerler yok olmamalı..

Elvan Konusu aklıma geldi yine..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Saçmasapan değişiklikler yaparsan kolay alcağımız maçı böyle zora sokarız işte.
Birazcık yaptığın hatalardan ders al allah aşkına.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Çok saçma değişiklikler yaptı..

Sahanın en iyi 2 oyuncusunu çekip yerine 2 kazma alırsan işte böyle maçı zora sokarsın

yenerr17

doğru taraftar ortak olmadıkça bu kötü durumdan tamamen çıkamıcaz.Demirörene tepki de maç sonu ya da maç öncesi olsa daha iyi olur.yada başka yollardan

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ekim 18, 2009, 15:00:27
forumun düştüğü duruma bak

O zaman hep beraber

tipine koyim denizli..

Çok saygısızlaştığımızı düşünüyoruım..

Değerler yok olmamalı..

Elvan Konusu aklıma geldi yine..

koskoca Beşiktaş başkanı, "ben varken kapıdan içeri giremez" dedi,
sonra tükürdüğünü yalayıp lafını yedi... 106 yıllık Beşiktaşımızın değeri yok olmadı...

ben şimdi, demirören'in çark ettiği adam olan mustafa denizli'ye "sıfata bak" diyince değerler birden yok oldu...

bence saygısızlık yok... karşı duruş var ! mustafa denizli transferi tek başına bir değer kaybıdır zaten, başkanın "kapıdan giremez" açıklamasından sonra...

forum kurallarına bi uygunsuzluk varsa, kesersiniz cezasını, çekeriz evelallah.

serdar özkan'a, nihat'a, ertuğrul sağlam'a karşı olsam,
rüştüyü nobreti mustafa denizliyi savunduğun kadar, bizimkileri de savunur musun çok merak ediyorum :)

[KralKartal]

Hakaret etmeyelim arkadaslar...Adami sevmezsiniz ayri ki bende sevmiyorum
ama hakaret etmek yanlis...elestirmek = hakaret etmek degildir

lutfen, kurallara uyalim, kurallari okuyalim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

ya yapma Allahaşkına...

mustafa denizli fenerdeyken "sıfata bak" dese biri saygısızlık olmaz.
nobre elle gol atınca serefsz denir, kurallara aykırılık söz konusu olmaz
rüştü fenerde salak bi gol yiyince şapşal denir, ayıp olmaz...

bu adamlar Beşiktaş bünyesindeyken bu sözler söylenince olay olur. Döneklik yapmayalım !

objektif olalım. Ben bu adamlar fenerdeyken ne diyosam, şimdi de aynısını söylüyorum. Ayıp olan bu adamları Beşiktaş'a almaktır. Saygısızlık da bu adamlara bu kadar hafif bi şekilde dokunduran Beşiktaşlı kardeşinizi saygısızlık etmele itham etmektir.

Kralkartal forumunun idarecileri tarafından, rüştü nobre mustafa denizli gibi adamlara ettiğim saygısızlık içermeyen laflardan ötürü uyarı almak, Beşiktaşlılık adına beni rencide etmektedir.

mustafa denizli kimdi iki sene önce ? rüştü kimdi ? nobre kimdi ?

Biz hep vardık, sen ben biz... Beşiktaş'ın yanındaydık ! ve hala yanındayız... gelip geçici fener çöpleri yüzünden Beşiktaşlı kardeşini saygısızlık ithamıyla vurmak yakışmaz bence.

sözümün de arkasındayım... suratında meymenet yok adamın.. yok abi işte yok !

bu saygısızlıksa, bu forumda mehmet topuz ve tümer için söylenilnlerden ötürü formun %90'ı saygısız demektir. yarın tümer geri dönse, mehmet topuzu alsak, ona biri sıfata bak dese saygısızlık mı olucak ?

fenerde kötü olan bize gelince en dürüst en ahlaklı ilan ediliyo... ve herkes avukatlığını yapıyo.

fenerdeyken adama küfret, bize gelince baş tacı et ! ben böyle bir ikiyüzlülüğün içinde tabiki olmicam. Fenerli mustafa denizli bi maçta 6 yabancıyı oynatma salaklığını yaptığı gün ne söylüyosam bugün de aynını söylüyorum.

[KralKartal]

KURAL BU SEKILDE

**
Beşiktaş jimnastik  klubu Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 3 gün no post/1 hafta ceza alacaktır.

Bu kurali bazen görmemezlikten geliyoruz, sinirler gerildiginde,
uyarmakla yetiniyoruz yada editlemekle...
SIFATINA BAK kelimesine takilmadim zaten, yani yazdigim GENELDIR..
Ama acik ve net yillardir uyguladigimiz bir kuraldir bu kralkartal forumlarinda... Fenerde TDlik yapti diye ben adama hakaret edemem,
ama icime sinmez o ayri, Nobre fenerde oynadi diye, Nobreyi sevme,

ama adama hakaret edemem..

ELESTIRI hakaret etmek degildir, adamin sifati beni ilgilendirmez ,
BESIKTASA SIFATIDA para kazandirmaz, basari kazandirmaz,

Fenerde oynayan adam AIDSLI ilan edilmesini yanlis buluyorum,
suan DUNYADAKI DEVLER hep birbirinden alir futbolcu, gidipte
orta derece takimlarindan futbolcu almaz..
Bir Ronaldinho ordan oraya gider, bir Ibrahimovic gider gelir,
bir C.ROnaldo fln...Bunlarda simdi el alemin cöpcülerini almayin mi diyecek?

Ayrica UYARI aldigin icin kendini sansli gormelisin, kuralda uyari yok,

direk NO post var..üstte yazdigi gibi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Nopostunda felan değilim ben işin, cezam varsa verirsin şeklindeki ifadeleride samimiyetsiz buluyorum.

Sonuçta yazmak için buradayız hepimiz..

Burada elvana dişlek denildi epey tartışılmıştı eskilere bakarsanız bulursunuz konuyu. Buda aynı derecede önemli bir konu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

kimse kendini yaratmadi
herkesi Allah yartatti,dolayisiyla görünümün hic bi önemi yok
elestiri kisinin yapisina degil yaptiklarina bakilarak yapilirsa elestiri olur
argüman bulamayanlar yapiya elestiri yapar,ki sayin denizli yaptiklarindan dolayi elestiri icin o kadar cok argüman veriyorki..
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

ihsan inan uzamasın diye daha bişey demiyorum bu konu hakkında.
No post almadığım için kendimi şanslı da görmüyorum ve her zaman olduğum gibi SAMİMİYİM.
Tabi ki yazmak için burda herkes... ama ben ceza almaktan çekinip, söylediklerimden vazgeçecek değilim. bu arada "Sıfata bak" kelime gurubunu asla yüzünde bir problem olan insana söylemem. Aksine mustafa denizli'de fiziksel olarak bi bozukluk olmadığı için rahat rahat söyledim. Yani insanların eksikliklerini yüzüne vurmak, alay etmek ve Allah'ın yarattığına haşadil uzatmak benim yapacağım işler değil. Kalkıp metin şentürke "Allah'ın körü" demem yani... Ama Erman Toroğluna "Allah'ın körü" derim... açık açık anlatıyorum ki anlaşılsın

neyse daha geçen kralçarşı topicinde söylediğim gibi,
ben bu forumda bir adaletsizlik görmedim. 

Sözün özü Mustafa Denizli Beşiktaş tribününe mesaj verecek adam değildir.
Muhatap alan da yok zaten... ciddiye alan da yok...  sen tribüne değil işine bak hoca

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 19, 2009, 11:44:48
KURAL BU SEKILDE

**
Beşiktaş jimnastik  klubu Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 3 gün no post/1 hafta ceza alacaktır.

suan DUNYADAKI DEVLER hep birbirinden alir futbolcu, gidipte
orta derece takimlarindan futbolcu almaz..
Bir Ronaldinho ordan oraya gider, bir Ibrahimovic gider gelir,
bir C.ROnaldo fln...Bunlarda simdi el alemin cöpcülerini almayin mi diyecek?

Ayrica UYARI aldigin icin kendini sansli gormelisin, kuralda uyari yok,

direk NO post var..üstte yazdigi gibi

Uzamasın diyorum ama garip şeyler var usta şimdi...

1) kuralda uyarı yok direk no post var tamam da, küfredene var ! şimdi ben niye kendimi şanslı hissedeyim. ben zaten küfür etmedim.

2) Dünyanın o bahsettiğin kulüpleri ile biz bir çok konuda farklılık gösteriyoruz. Madem futbolcu transferlerinde onları referans alıcaz, doğru kabul edicez, o zaman ;
- bizim kulübü satılığa çıkaralım ! avrupadaki örneklerdeki gibi
- ingilizler gibi oturarak maç izleyelim
- en ateşli tartarımız da kale arkasında takılsın (tüm avrupada durum böyle)

o zaman olmaz ama di mi ? ama iş futbolcu transferine gelince avrupayı örnek alalım !

Burası Türkiye ! Burası BE - ŞİK - TAŞ !!!

her ülkenin her takımın kendine göre değerleri , olmazları var. Milano'da doğan yaşayan adam ya interi ya milanı tutar.  liverpoollu biri de ya liverpoolu ya evertonu... o zaman herkes yaşadığı şehrin bi takımını tutsun avrupadaki gibi. adanadan anlaradan boludan eskişehirden izmirden
Beşiktaşı tutan çıkmasın.

Tüm bunlar gerçekleştiğinde, transfer konusunda da avrupalılar gibi düşünüp, onlar gibi davranabiliriz bence...

Madem öyle, emre belözoğlunu biz alalım, ibrahim toramanı fener alsın, hatta faith terim bize hoa olsun, belki aziz yıldırımı da başkan yaparız. ooooooooh tadına doyum olmaz...