Ana Menü

Mustafa Denizli "Taraftar ortak olmalı"

Başlatan NoPasaran, Ekim 18, 2009, 12:12:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Açıklamada ben bir yanlışlık görmüyorum..

Beşiktaş tribünlerine mesaj verecek adam değildir diyorsun ama o tribünler 6 senedir, birillerinin maşalığını yapıyor.

Allahını seversen Beşiktaş tribünlerine kaç senedir için sinerek gidiyorsun. Bağırması dışında övülecek hareketlerinden sonra hep sorgulamıyormusun "Bunlarda oldu maşa diye"

Mustafa Denizlide Beşiktaş tarihinin başarılı hocaları arasına girip, bu eleştiriyi yapacak boyuta geldiğini düşünüyorum...

Ayrıca bir noktaya dikkat çekmek istiyorum

Başarılı yada başarısız olabilir bir hoca. Ki Mustafa Denizli geçen sene itibariyle oldukça başarılı olmuştur.

Kredisi vardır yani. Bu su götürmez bir gerçek..

Maçlardaki taktik anlayış eleştirisi artık yok olmuş, yok saçına yok tipine laf edilen başka boyutlardaki yazıların fazlalaşması ile beraber sana denk gelen tepkiydi..

Hocamıza inanıyorum ben. futbolcuların her hocaya sarılışında taraftara koydukları tepkiyide anlamayacak kadar "kör"sünüz.. ne diyeyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

içime sinmediği için maçlara gitmiyorum zaten o konuda kısmen katılıyorum sana. maşalaşan tribün muhabbetinde haklısın ama hala kimsenin maşası olmayan adamlar var tribünde ! ve bir kişi bile varsa umut vardır benim için.

mustafa denizli bana göre başarılı değildir. Geçen sene herkesin döküldüğü bir ortamda, Etuğrul Sağlam'ın mirasını yemiştir. su götürmez gerçek "Beşiktaşın şua n oynadığı futbolun yetersizliği"dir. hep diyorum iyi oynatsa da istemiyorum ben o adamı. ha fatih terim ha mustafa denizli benim için !

Adını başarılı teknik direktörler arasına değil "tribüne çağırılmayan, adı bağırılmayan tek teknik direktör" olarak yazdırmıştır. Maşa olan adamlara, demirören bi kemik parçası verseymş de, aldığı hocayı tribüne çağırtsaymış. Hala bi barikat var !

Hala endüstriyelleşen futbol düzenine karşı bi duruş var. Hala geleneksel kulüpçülüğe inanan ve hayatı Beşiktaş olan adamlar var...

hocaya koşma muhabbeti de popülizmden başka bişey değil bence ! Doğru olan tribüne koşup taraftarla gol sevinci paylaşmaktır.

Ayrıca futbolculuk, taraftara tepki koyma yeri değildir. top oynama ve yüreğini koyma yeridir. mustafa denizli ve topçular işlerine baksın ! milyon dolarlar kazanıp, yan gelip yatmak yok ! hem başarısız hem de ruhsuz olursan sorarlar hesabını adama!

örnek rüştü; hem fenerli hem başarısız...
Rüştü fenerden sonra bi posta dayak da bizde yiyip, o da mustafa denizli gibi tarihe geçmesin ;)

son olarak da, o maşa dediklerin varolduğu için şu anda;
- kapalıa loca var,
- rüştü nobre kadroda 
- mustafa denizli hoca
- demirören hala başkan

o maşalar olmasa,
- bugün mustafa denizli tv'de yorum yapıyodu hala veya iran'da bilmemne takımının başındaydı
- rüştü ya yorumcuydu trt'de ya da fenerde kaleci antrenörüydü
- nobrenin adı sanı unutulmuştu, o da ya gaziantep'te ya da brommopajkarna'da oynuyodu.

bu sebeplerle en çok ben, o bahsettiğin maşaların karşısındayım.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ALONE EAGLE

Taraftarın ortak olduğu tek şey BEŞİKTAŞ aşkı olmalı. Bu yüzden de hepbirlikte protestoların dozunu arttırıp y.d yi m.denizliyi oradan indirmeli.
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

Cem Goren

en azından ş.ligi maçlarında protestoyu kesmelıyız hanı bu kadar umutlanmısken neden olmasın dıyor ınsan kendı kendıne
altın kapılarımız kan oldu tayfun