Ana Menü

Murat Aksu

Başlatan ZeMaHŞeR, Ekim 15, 2009, 12:57:37

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

İbrahim Altınsay listesinde olacak diyorlardı... Ne kadar doğrudur bilemem...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

stad konusunda doğru olay zaten budur
bence çok doğru bir yaklaşım
umarım başkan olur bu adam.
ve yönetimi de güçlü bir yönetim olur
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yazmayım diyorum ama dayanamayacağıöm..

Yahu Zamanında dergilerde çıkmadımı bu adam hakkındaki iddalar..

PKK DESTEKÇİSİ
İSTANBULDAKİ KÜRT ÇETELERNİN PARA KAYNAĞI

vs vs vs

Doğru yada yanlıuş ancak ben şlunu bilirim ateş olmayan yerden duman çıkmaz..

Tribünlerde türk bayrağı dalgalandıran bir takımın başında bu tarz şeylerle muahtap olmuş birisini görmek beni üzüyor..

Asbaşkanlık yaptı zamanında hatırladığım tek olay Tümer olayı. Tümere rest çekmişti ancak doğumu yalanmı onuda bilmiyorum..

Beşiktaşın başına adam gibi adam lazım. Kendisinin söylediği gibi Seba gibi halktan adamlar lazım. Bu klup doğru yönetilsin yeterki..

Yönetimde olmak ayrıdır başkanlık ayrıdır..

Murat Aksu Beşiktaş Başkanlık koltuğunun ağrılığını kaldıracağını düşünmüyorum. Ancak Demirörendede kurtulmak istiyorum ne yalan konuşayım

* Not: Bugün Beşiktaş Kongre üyesi bir abiyle görüştüm. Kime vereceksin dedim oyunu..Abi bize kim derseler. Nası yahu dedim. İsmail Ünal kimi söylerse ona dedi. Yaklaşık 1000-1200 tane adamın parası ile her sene bu klube İsmail Ünal aracılığı ve dolaylı yoldan Nevzat Demir tarafından ödendiğini öğrendim, üzüldüm..Serdar Bilgiliyi biz seçtirdik dedi resmen. 1200 oyumuzdan 1100 tanesi Bilgiliye gitmiş..

Garip ama Sevmedim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ekim 15, 2009, 21:59:39

PKK DESTEKÇİSİ

vs vs vs

Tribünlerde türk bayrağı dalgalandıran bir takımın başında bu tarz şeylerle muahtap olmuş birisini görmek beni üzüyor..

Asbaşkanlık yaptı zamanında hatırladığım tek olay Tümer olayı. Tümere rest çekmişti ancak doğumu yalanmı onuda bilmiyorum..

Beşiktaşın başına adam gibi adam lazım. Kendisinin söylediği gibi Seba gibi halktan adamlar lazım. Bu klup doğru yönetilsin yeterki..

Murat Aksu Beşiktaş Başkanlık koltuğunun ağrılığını kaldıracağını düşünmüyorum. Ancak Demirörendede kurtulmak istiyorum ne yalan konuşayım

* Not: Bugün Beşiktaş Kongre üyesi bir abiyle görüştüm. Kime vereceksin dedim oyunu..Abi bize kim derseler. Nası yahu dedim. İsmail Ünal kimi söylerse ona dedi. Yaklaşık 1000-1200 tane adamın parası ile her sene bu klube İsmail Ünal aracılığı ve dolaylı yoldan Nevzat Demir tarafından ödendiğini öğrendim, üzüldüm..Serdar Bilgiliyi biz seçtirdik dedi resmen. 1200 oyumuzdan 1100 tanesi Bilgiliye gitmiş..

Garip ama Sevmedim..

kürt çeteleri ve pkk desteğiyle adı anılan adam benim için bitmiştir kesinlikle.beşiktaşa yakışmayan kişiler bunlar..
Koca hestiy aya bedenem ?

ZeMaHŞeR

ismail ünal tüpçüyü destekleyeceğine göre Biz yanmışız... Tüpçüden ölene kadar kurtuluş yok...

KeePSaKe

Ne kadar doğru bilemem ama adı böyle olaylara karışması kötü...
Since 1903

İpek Şen

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ekim 15, 2009, 21:59:39

PKK DESTEKÇİSİ

vs vs vs

Garip ama Sevmedim..

İmza atılacak bir yorum tebrik ederim. Başarı için her yol denenmemeli. Temiz adamlarla temiz yıllara adım atmalı artık Beşiktaş. Olası söylentilere mahal vermeden en başından önlemini almalı Beşiktaş artık. Adı sanı uç köşelere ulaşmamalı Beşiktaşımızın.

Murat Aksunun projeleride ahım şahım şeyler değil sadece pasif bir başkanla yıllar geçirdiğimizden çok olağan dışıymış gibi geliyor.

Aslında Fulya Projesinden sonra muhalefete falan inanmıyorum.Kongrede Fulya projesini konuşmak isteyen üyeler daha konuşmaları bitmeden kürsüden indirildikten sonra ki sadece yönetim tarafından değil Beşiktaşın geleceği demesin kimse. Milyon Dolarlar firmalara rezidans rezidans yedirildikten sonra gelecek yönetimde gidene laf etmekten başka ne yaparki zaten?

Kongrede türlü olaylar dönüyor her kurulda şaşkınlıkla izliyorum.Annem vasıtasıyla 5 senedir kongre üyesiyim. Seçim zamanları İsmail Ünal'ı bilmem ama tüm dernekler kulis yapmakta ve bu konuşmalar hiçbir oluşuma dahil olmayan bizlere kadar gelmekte.Bu kongrede neler olup biter kim kiminlerin arkasında yer alır bilemiyorum ama artık temiz adamlarla güzel işlere kaldığı yerden devam etmeli Beşiktaş.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

yd secılır yıne bu devran boyle surer gıder
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Doğru dürüst biri çıkıp demiyorki ben adayım diye..

Hikmet Çetin'in olmasını çok isterdim ama olmadı elimiz mahkum Murat Aksu'ya..

Cem Goren

yd ne zaman acıklayacak bakalım adaylıgını ve kadrosunu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Murat Aksu'yu tanımam benim için Beşiktaş'a ADAM gibi hizmet etsin yeter görüşü mörüşü beni ilgilendirmez

Az laf çok iş bekliyoruz !..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

carsi52

Eğer Murat Aksu başkan olsa..

Gelen gideni aratır mı ?
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Murat AKSU gelirse, gelmek istiyorsa kendi cikarlari icin gelir, BESIKTASI dusundugunden
degil... Bu nedenle aratir, bunu diyecegimi tahmin etmezdim ama,
bu adam KUKLA ve sadece birileri sen baskan ol, islerini ordan yurut diyor sanirim,
YONETIM kadrosu SAGLAM olmazsa, Aratir, yoksa aratmaz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi