Ana Menü

Demirören: ''Tribünleri Temizleyeceğim!''

Başlatan beckyZWICKY, Ekim 14, 2009, 01:51:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Başkanımız Yıldırım Demirören, "Ben bir karar verdim, bu tribünleri temizleyeceğim" diye konuştu.

Başkanımız Yıldırım Demirören, son günlerde Beşiktaş'ın iyi yönetilmediğine dair konuşmalar yapıldığını hatırlatarak; "Bunlar yanlış ve yanlı açıklamalardır. Büyüklerimiz, aynı taraftar olaylarının kendi başlarına geldiğini unutmamalı. Ben bir karar verdim, bu tribünleri temizleyeceğim" diye konuştu

KARTALCELL'in Swissotel'deki tanıtım toplantısında kısa bir konuşma yapan başkan Demirören, öncelikle bu projenin Beşiktaş'a hayırlı olmasını ve taraftarın bu projeye sahip çıkmasını istedi. Daha sonra, son dönemde kendisine yapılan eleştirilere değinen Yıldırım Demirören, "Son zamanlarda Beşiktaş'ın yanlış yönetildiğine dair ifadeler var. Bunlar yanlış ve yanlı açıklamalardır. Büyüklerimiz, aynı taraftar olaylarının kendi başlarına geldiğini unutmamalı. Ben bir karar verdim ve bu tribünleri temizleyeceğim" dedi. Kaynak: DHA

Neyi temizlicen ya, kendi pisliklerini mi temizlicen! Bedava bileti kimler dağıttı satılmışlara!  Kim soktu satılmışları tribüne!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ALONE EAGLE

ulan denizli maçında aç köpeklere bilet dağıtıp kavgalar çıkarttıran pankart açtıran , numarallıda  bir kişinin çenesini birkaç kişinin burnunu kırdıran sensin zaten sen BEŞİKTAŞ ı kendinden temizle. Asıl pislik senden çıkıyor. Defol artık....
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

+18 !

Sen önce kendi pisliklerini temizle tribünler kendi kendilerini temizler..

keskinli

eskiden isverenler grev yapan sendikacilari tuttuklari köpeklerle fabrikanin önünden süpürürlerdi
bu anlayis takim baskanlarina gecmis anlasilan
sayin demirören sen ilk önce besiktasta kirlettigin yerleri temizle!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

tribünleri temizleyeme kendinden başla!!

carsi52

Birde utanmadan Süleyman Seba'ya laf atmış..
Ulan Süleyman Seba senin gibi adam mı tuttu lan ! İlk kendini temizle pislik herif.
Bölünür senin için uykular!

Tolgahan_BJK

ya bu mevzu artık dayanılmaz hale geldi. denizli maçının perde arkasındaki olaylardan sonra iyice mide bulandırdı !

ağzımı bozmamak için kendimi zor tutuyorum. Bu maçta çok sert tepki verilicek yönetime. Bir veya bir kaç gurup da tepki verenlere saldıracak ! Gerisi Allah kerim ! inşallah biz, yani herbi tarftar, gerçek Çarşı galip gelir. Kendi içimizdeki adamların bile kasımpaşa maçında ne tepki vereceğini bilmiyoruz...

Şu kesin ki; böyle bi yönetime tepki gösteren Beşiktaşlıya saldıran adam KESİN HAİNDİR ! başka bi ihtimal kalmadı çünkü.... savunulacak bi tek yanı olsa herkes savunur Beşiktaş başkanını.

hain adamı da kapalıdan aşşağı atmak boynumuzun borcudur. kimse masal anlatmasın dostlukmuş, takım önemliymiş, destek oluncakmış....

Siyah beyaza gönül verenler hentbol maçına gelsin dikilitaşa salona ;) milyon dolarlar kazanıp da iki pas yapamayan adamlara destek olmaz.

hadi topçuları geçtim, onların da geçerli mazeretleri olabilir.
Amma velakin demirörenin hiçbir mazereti olamaz ! onu savunanların da....

ALONE EAGLE

çarşıyıda satın aldı , gelmiş geçmiş en hain başkan buu.................
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

ilhan mansız_melis

Takımını düşünüp seni protesto edenler mi pislik sen misin acaba ?

Önce sen git şu takımdan sonra senin PİSLİK YALAKALARIN !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Yıldırım Demirören yada ona benzeyen futbolun içindeki işe yaramaz adamlar yüzünden malesef klublerimiz yada kendi klubumüz bir bir türlü istenilen seviyeye gelemiyor.

Yıldırım Demirörenin bu hafta yaptırdığı olaydan daha çok aslında çok önceleri deşmek lazım. Bazı ayrıntıları iyi sezmek lazım..

Bu adam gerçekten bizi yönetmeye layık mı? Bir insan başarısız olabilir , örnek vermek gerekirse Kemal Derviş. Bana göre başarısız bir ekonomi politikası izlediler yada denedikleri sistem olmadı ancak Kemal Derviş için Ekonomiden sorumlu devlet bakanı olamaz kimse diyemez..En kominist yada sosyalit düşüneni bile..

Bizim başkana bakıyorsun? Sadece bakıyorsun yani.
Klubumuz başarısız olabilir. Çünkü rakiplerimizin gerek ekonomik gerekse tesisleşme anlamında bizden iyi oldukları gerçek ancak sen doğru adam değilsin Demirören..

Beşiktaş klubu başkanı televizyona çıktığında artık öyle bir boyuta gelmişizki Beşiktaşlı taraftarlar bile kanal değiştiriyorlar çünkü verdiği sözler, söylediği cümleler ve verdiği vaatler artık tamamen yok olmuş durumda. Bunun yanında en kötüsüde saygınlığını yitirmiş durumda..

Hatırlarsanız Serhat Uluerenin programı Telogolde Ahmet Çakarla Beşiktaş Klubu adabına uymayan bir diyaloga girmişti. Ahmet Çakar iyi adam değil ancak sen nasıl olurda kendine bu sözleri söyletebilirsin aklım almıyor. Geçtim Beşiktaş Başkanlığını, şahsi olarakta toplumda bir saygısı yok. O gün burada yazdım yine diyorum, acaba Aynı Çakar bıu cümleleri aziz yıldırım yada adnan polata söyleyebilirmiydi?

Yine hatırlarsak kendi yönetimdeki arkadaşını tv karşısında rezil ediyor daha sonra aynı adam çıkıyor ve başkan ve hoca istifa etsin diyor. Hadi başkalarının saygısı yok yanında duran adamlarında sana saygısı yok.

Bunlar çok vahim konular. Kızıp küfredip geçiyoruz ama bizde kalıcı yaralar bırakan şeyler bunlar. Benim gibi düşünen bir sürü futbolcu vardır eminim, bu takımdan nasıl başarı bekleyebiliriz..

Verip tutmadığı sözler, Mehmet Topuz olayındaki sessiz kalışı, yanlış yemek yediği başkanlar , klupler birliği tutumu, federasyonla ilişkisi, transfer kaoslar vs vs vs

derken

En son iş tribünlere kadar geldi.Kaç senedir buralarda olmana rağmen halen o tribünlere insanlar kızlarıyla, eşleriyle gidemiyorsa

Düzelmesi gereken pislik tribünden önce Malesef BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK KOLTUĞUNDADIR..

Ne olur git Demirören, ne olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Bu akşam demiröreni temizlicez inşallah...

NoPasaran

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Ekim 17, 2009, 13:21:55

Bu akşam demiröreni temizlicez inşallah...

Çarşı takımı destekleyeceğiz dedi..

Bişey olacağını düşünmüyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

Şurda fazla birşey kalmadı maça... Maç başlasın herşey belli olur...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Simurg

Tribünü nasıl temizlicek,
sende temizliğe ait bir kaç vasıf var mı
şaşırdım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun